Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Tam sem taky dotaz jako novacek, snad prominete....:

Koupil sem XBOX 360 s kinectem, hraju na nem ja a manzelka.

Dotazy:

1) Registroval sem se na Live, vse nastavil, pak se registrovala manzelka a ji to priradilo (na 1 mesic) ucet Live GOLD (nechapu proc ji a me ne :) ) - jde nejak udelat, aby jsme meli ucet spolecny, nebo kdyz chci hrat po netu, tak se hold musim prihlasit pod jejim uctem? Jde mi o to, ze kdyz oba budeme chtit hrat po netu, tak si kazdej musime koupit clenstvi na xbox LIVE GOLD? - to by byl dost velkej masakr, ale zatim se to tak tvari...

2) Cetl sem na netu, ze na e-bay se da +- za 750,-Kc koupit treba 4000,- microsoft bodu u nas za 900,- 2100bodu (mozna ze uz jsou ceny jiny). Ale USA body nefachci pod CZ uctem. Napadlo me dobre, ze kdyz si prepnu ucet na USA, nakoupim body a regnu je, utratim je za hry a pak prepnu ucet na CZ, tak hry budu moci dale hrat?

Diky za vas cas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Omlouvám se ale vzhledem k tomu že je můj příspěvek zatím bez reakce pošlu ho znovu, vážně by se mi totiž hodila odpověď co nejdřív, předem děkuji za váš čas a odpověď.

"Dobrý den, omlouvám dlouho jsem tu nebyl a nic nesledoval takže jsem trochu mimo. Stáhnul jsem NHL11, bohužel s aktualizací, ta se ale nedokončila. Teď při spuštění s CD, bez CD, s originální hrou, prostě kdykoliv chci XB pustit tak se nepustí, napíše to že potřebuju dokončit aktualizaci. Mám tedy stáhnout samostatnou aktualizaci a nainstalovat ji? S příspěvků nade mnou jsem pochopil že budu potřebovat Flash LT+2.0 (Teď mám LT+). Jde se vyhnout dokončení aktualizace a hrát starší hry bez LT+0.2?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravím.mám takový dotaz..nechal jsem si flashnout xbox na nejnovější verzi. Flasher to odzkoušel jednou hrou, ale doma jsem zjistil, že mi žádná jiná nová hra nefunguje, hlásí to chybu : unrecognized disc . On mi tvrdil že to je tím že v xboxu nemám originální mechaniku( měnili mi ji v tom při prvním flashi, na ty originální kdysi ještě nebyl vydaný).

Neví někdo co s tím? Jestli se tam musí dát ta originální mechanika a znovu flashnout?Nebo ty hry jen nejak opatchovat?

Díky za rady:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj. Mám mechaniku Toshiba-Samsung a flash 1.6 (prostě nějak moc nehraju :-). Byl jsem teď u flashera a chtěl jsem po něm, aby mi to flashnul na 2.0, ale říkal, že na tuhle mechaniku to nejde, že si ji musím vyměnit za Lite-On. Je to pravda??? Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj. Mám mechaniku Toshiba-Samsung a flash 1.6 (prostě nějak moc nehraju :-). Byl jsem teď u flashera a chtěl jsem po něm, aby mi to flashnul na 2.0, ale říkal, že na tuhle mechaniku to nejde, že si ji musím vyměnit za Lite-On. Je to pravda??? Díky za odpovědi.

Na Samsung je už LT+ 2.1

Nelze to pouze v případě, že tam máš fw LT+ a spoofnuty samsung na liteon, v tomto případě neodemkneš mechaniku (klíč vyčteš), ale nezapíšeš do ni fw. Jestli tam ale je fw 1.6, neměl by být problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den,

mám další dotaz, možná se to tu řešilo každopádně jsem to nenašel. Mám flash LT 2.0, vše funguje v pořádku, ale s hrůzou jsem zjistil že hry (např. Assasins C. Relevations) má lehce přes 8,5Gb (tedy více než DVD+DL) napsal jsem Flasherovi, ten mi poslal návod jak nastavit Img burn. udělal jsem to Assasinns C. funguje. Bohužel mi ale řekl že to je 50 na 50 a že další hra takhle vůbec nemusí fungovat. Doporučil mi abych si koupil vypalovačku Lite-on do které nahraju FW a ta to bude pálit se 100% úspěšností. Chci se tedy zeptat jestli to je pravda, jakou mechaniku koupit, popř. jaké by mohla mít nevýhody ta nejlevnější z nich dále pak jak se pozná vypalovačka Liteon mám k dispozici 3 mechaniky, co když bude jedna z nich právě liteon :D , pravděpodobně bude značení na štítku, ten ale nevím kde hledat a myslím že by mohl existovat i lehčí způsob než rozebírat Pc.

Děkuji moc za odpovědi, za váš čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim potřeboval bych poradit už vážně nevim co dělám špatně. Nechal jsem si udělat LT + 2.0, koupil mechaniku LiteON iHAS124 a nahrál do ní iXtreme Burner Max FW, stáhl a nastavil nejnovější ImgBurn a koupil média Verbatim ale po vypálení 2. dvd Forzy 4 ho prostě nemůžu nainstalovat na 24% se to vždy zasekne. Instaluji to na flashku nakonfigurovanou v xboxu může to být tím? Skoušel jsem o předtím na kamarádů HDD ale měl jsem to na médiu MediaRange a tam se to zaseklo na 34% .

EDIT: tak asi po 20 minutách se to zase rozjelo tak uvidim jestli se to nainstaluje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu