Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahojky,

tak jsem si pročítala forum a nějak se furt nevyznám v těch flashech? Když mám novej xbox slim s lite-on, a pořídila bych si flash, co mi tam nepůjde? Jaká je šance dostat ban? jak často musím aktualizovat flash? je to tu někde vysvětlený pro trubky? :-) Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj,

pakliže jsi na live, šance dostat flag je relativně velká. Banny se 2 roky nedávají (zatím). Flash musíš aktualizovat tak často, jak často microsoft reaguje na danou situaci, je to různé a individuální, každopádně to je nekonečný boj.

Nechceš-li na live, nech si udělat RGH a můžeš hrát z hdd bez nutnosti kupování dvd placek. Měj se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj mam problem koupil jsem si xbox 360 slim a stare seavy jsem si dal do externiho HDD na usb i muj profil, ale ten profil mi nechce najet vubec mi neukazuje ze by tam byl i kdyz ho prekopiruju do xboxu byl bych rad kdyby to slo protoze se mi nechce projizdet hry znova kvuli nahranych bodu a ostatnich blbosti diky za odpoved :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

čus lidi mam jeden dotaz mam 20GB hdd a když na ňho nainstaluju hru (Batman: Arkham city) ktera má 7,5GB a pote chci doinstalovat další hru taky 7,5GB tak mi to napiše že se hra na hdd nevejde i když tam má byt víc jak 14GB volných. Nevíte někdo co s tím :D thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
omg ja chci normalni odpoved ne se tady zase hadat z nějakym malym ditětem sve komplexy si mužeš řešit jinde.

Tady máš důkaz o pravosti mého postu:

Zdroj: xbox.com

Celková kapacita pevného disku Xboxu 360 je 20 GB. Z této kapacity je přibližně 7 GB vyhrazeno pro použití systémem. Přibližně 4 GB z této části jsou vyhrazeny pro mezipaměť herního titulu a další prvky hry, které vyžadují pevný disk (pokud hra pevný disk podporuje), a další 2 GB jsou vyhrazeny pro software zajišťující zpětnou kompatibilitu Xboxu 360. Uživatelům tedy zbývá téměř 14 GB volného místa, což je v ovládacím panelu zaokrouhledno dolů na 13 GB. Na tento diskové místo lze ukládat soubory her, stažený obsah, hudbu a jiná média.

Takže příště než budeš psát nějaké blbosti, tak já nevím podívej se někde o tom o čem píšeš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Už se to tu jednou řešilo, ptal jsem se na to já a bylo mi řečeno, že může být při bootu pomalejší než coolrunner, ale spíš u SLIM než u FAT. Jinak funkcí bude stejný, protože má stejný čip. Ovšem jestli se do něj nahrává to samé jako do collrunneru to nevím, ale nejspíš ne, jinak by nemohl být pomalejší. Nějaké technické rozdíly tam jsou a ten od TX bude určitě propracovanější a spolehlivější řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jakmile se připojíš na live, hry které mají ochranu AP25 přestanou fungovat (XGD3 je jich většina). Je jedno na čem jsou vypálené. Pokud přesto chceš hrát na live, musíš pak hry spouštět pomocí title update, návod jak, na fóru je, ale na některé hry updaty buď vůbev nejsou, nebo nemusí fungovat kvůli jinému Media ID (update není pro stejný rip hry, který máš).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kdokoliv se kdykoliv od noci 16.11.2011 připojil na live, tomu se dae.bin změnil a změní se komukoliv, kdo se v budoucnu připojí a předtím připojený nebyl. Nebyla to žádná vlna http://www.flashxbox.sk/warning-dae-bin-being-silently-updated-through-live-this-disc-is-not-supported-xgd3-ap-dae-bin/#clanok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, mám Xbox (Jasper), dashboard 2.0.7363.0, mechanika Lite on, můžu libovolně updatovat dashboard s tím, že mi pak půjde flash, kdybych o něm v budoucnu přemýšlel? Děkuju a omlouvám se za blbost, zkoušel jsem něco podobného hledat, teprve s tím začínám, tak snad pomůžete =).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tonoucí se stébla chytá: Měl jsem v xboxu stažený online pass kod ke hře, poté jsem si zformátoval HDD v xboxu. Přišel jsem o online pass code definitivně, nebo je ještě možnost záchrany.

Nie je ten pass viazany na profil? Malo by sa to dat znova, ci nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu