Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Taky se pridam..

Planuju koupit XBOX 360. Mam takovou vizi ze si ho koupim pres http://www.hrejte.cz/ delaji i pozarucni opravy takze kdyby cokoliv mam zaruku primo u nich a flashnuty XBOX

K tomu se vaze muj dalsi dotazek..

Ctu tady vsude o BANu ktery se obcas objevi a obcas ne.. Je nejak dane u ceho se BAN objevoval? Napr. Pouze puvodni Flashnuty XBOX..

Objevuje se i u vymenenych Lite-ON mechanik?

Chapu spravne ze je BAN pouze na pristup XLIVE ale offline hrani nijak nelimituje

btw. myslim si ze BAN bude na urovni MAC adresy a tu by nemusel byt takovy problem zmenit :-)

A za posledni dekuji predem za odpoved.. Tohle je forum ktere mi dalo spoustu odpovedi ale tohle jsem nejak nenasel popr. se chci ujistit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čuz, měl bych takovej dotaz. Když si chci vypálit hru a projedu to přes mulleter, tak jak přesně zjistim, že tam mam patche? Ptám se kvůli tomu, kdybych si chtěl tu hru zahrát přes net.

nalevo mas okynka pro regiony,ty musis mit zaskrtle bud europe a nebo region free,patche mas spravne pokud mas vsechny okynka napravo zaskrtle(ixtreme)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Uz jsem se tu jednou ptal ale nikdo mi nebyl schpúen napsat rozumnou odpoved.. ptam se tedy znovu jak nastavim aby kdyz zapnu xbox sem byl autimaticky prihlasenej na svym profilu a nemusel se pokazde prihlasovat novu a znovu..KOukal jsem se do toho settings a tam sem to nenasel i do ty druhy zalozky do toho profilu ale porste nemuzu nikde nic takového najít prosím poposte mi kde presne mám co nastavit dekuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu