Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zdravim, nechci vam tu zakladat nove vlakno. Ale chci se zeptat jestli se da vypalena hra prepalit (napr. jako film - nakopiruje do PC a pres nero vypalite). Kamarad rikal, ze to jde, ze to jeho soused takhle vypaluje, ale nechci si znicit dvdcko, diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Protože Fable 3 mi na novém LT+ nepojede (kvůli tomu, že jsem ho v minulosti nepatchoval, nebylo potřeba, a rovnou vypálil).

Chtěl jsem si z dvd zkopírovat fable 3 do kompu a opatchovat ale na dvd jsou složky VIDEO_TS, AUDIO_TS a System update a ne podle mého očekávání .iso a .dvd soubory, tudíž by mě zajímalo jestli to musím znovu stahovat hru a nebo to lze nějak z toho dvd vydolovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No ale mě zajímá, jestli to jde z toho dvd překopírovat do počítače, abych to nemusel znovu stahovat.

Musíš to udělat přes ImgBurn . Zadej vytvořit obraz disku - budeš mít dva soubory ( .iso a druhý je místo .dvd a jde použít stejně jako .dvd ).Potom to iso můžeš opatchovat a znova vypálit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1)Chci se zeptat jak mám nahrát videa na hardisk k xboxu?Harddisk,cd i kabel mám,ale když to propojím s pc tak se mi tam harddisk neobjeví a při vložení cd mi to píše nějaký video at ho spustím na xboxu.Na xboxu mi to píše návod jak připojit ,,neoriginální harddisk,,?přes Usb.

Prostě chci na ten harddisk nahrát jen videa :-/

2)Až nahraju videa na harddisk,přehraje mi je Xbox? a i titulky? Včera jsem se snažil v něm rozjet videa před Rwčko a u toho to po mě chtělo Update,odhaduju že to budu muset udělat i až budu mít videa na hardisku ale de mi to jaký je riziko updatu když mám Xbox flashlej,tak jestli to mám pak udělat takhle nebo je i jinej způsob? Hlavně at mi jdou videa a titulky.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1)Chci se zeptat jak mám nahrát videa na hardisk k xboxu?Harddisk,cd i kabel mám,ale když to propojím s pc tak se mi tam harddisk neobjeví a při vložení cd mi to píše nějaký video at ho spustím na xboxu.Na xboxu mi to píše návod jak připojit ,,neoriginální harddisk,,?přes Usb.

Prostě chci na ten harddisk nahrát jen videa :-/

potřebuješ na to program který dokáže komunikovat s harddiskem xboxu, např Xplorer360: http://www.xbox-scene.com/xbox360-tools/Xplorer360.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prosim vás možná to tu už někde bylo no ... Zůstal mi po jiném xboxu ovladač... včera jsem si koupil novej Xbox ... ovladač který byl součastí balení funguje v pohodě ale ten ze starého se nechce připojit ... zkoušel jsem synchronizovat tym tlačitkem na ovladači a xboxu ale pořád se nechce připojit ... nevíte čím by to mohlo bejt ? :,(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Prosim vás možná to tu už někde bylo no ... Zůstal mi po jiném xboxu ovladač... včera jsem si koupil novej Xbox ... ovladač který byl součastí balení funguje v pohodě ale ten ze starého se nechce připojit ... zkoušel jsem synchronizovat tym tlačitkem na ovladači a xboxu ale pořád se nechce připojit ... nevíte čím by to mohlo bejt ? :,(

Napřed zmáčkni tlačítko na xboxu a potom na ovladači a drž ho , dokud se nepřipojí :

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

čus. Poradí někdo, jak nejlépe zjistím jakou verzi flashlého FW mám? Xbox je kupovaný z hrejte.cz 14.12.2009. zkoušel jsem patchovat hru, která je původně wawe 6. První pokus jsem zkusil na wawe 2 a zastavilo se to u loga Xboxu. Teď vypaluju s patchem na wawe 3. Vypaluju na desktopu na DVD Verbatim. Snad to bude ten 1.6, jinak už nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
potřebuješ na to program který dokáže komunikovat s harddiskem xboxu, např Xplorer360: http://www.xbox-scene.com/xbox360-tools/Xplorer360.php

A nevadí že na tom tvým odkazu je Beta verze??sem se jí pokoušel spustit a píše mi to že nelze spustit,v pc chybí MSVCR71.dll.

Tak už dobrý,podle nějakýho návodu jsem si odsud stáhl Xport 360,ten funguje ale neporadil by mi někdo jak na něho mám nahrát soubory?Vim že to mám nahrát do toho Partition 3 ale jak?Přetáhnout to tam nejde a mám to nahrát přímo do tý P3 nebo do nějaký podsložky.

Stále mi jde o filmy a tak se chci zeptat jestli mi je pak xbox v pohodě z hardisku přečte nebo ne a jestli všechny formáty nebo de jen ten Divx?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravím, prosim vas nemate nekdo nejaky fíígl jak peclive prelepit ochranou microsoft znamku (pecet) na misto kde ma puvodne byt? mam xbox s flashem, dostal rrod a tak rozdelam face a koukam ze znamka po flashvoani zustala vedle,nenalepil ji zpet,coz chapu kuli dalsim vecem,ale chci ho dat reklamovat,mam ho z datartu ,myslite ze mi to projde s rrodem a flashem?dekuji predem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu