Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám takový hloupý dotaz: Dříve jsem v agbx moc neřešil pokud mi vyhodil žlutě při testování isa "verification failed". Protože pokud vím, žádný problém jsem s tím neměl ani offline ani online. Ale teď vzhledem k novému lt+ a AP25 apod, by mě zajímalo jestli to může způsobit nějaký problém? (Ať už při hraní na live, nebo offline, cokoliv)

Hodil jsem do nového abgx 1.0.5 na zkoušku Two Worlds 2 a nahlásilo mi to, že "verification failed" a poté začal autofix, ten se ale nedokončil, vypsal "failed to find verified ini, autofix failed, stealth still unverified". Co to pro mě znamená? Nesmím s ní na live? A co tu chybu způsobilo? díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Také se blbě zeptám. Dá se disk z nového xboxu (S) nacpat i do starého? Já si myslím že ne, prodejce mě skálopevně přesvědčuje že ano. ?

Podle tohoto http://www.justpushstart.com/2010/06/17/xbox-360-slims-hard-drive-is-replaceable-but-with-a-catch/ teoreticky kompatibilní je, ale nepůjde namontovat bez porušení xboxu :)

Případně tady jsem našel nějakou odpověd ve FAQ:

How can I move data from my current Xbox 360 to the new Xbox 360?

Its super easy—check out Xbox.com/transfer for more details. One important note is that your current Xbox 360 hard drive will not attach to the new Xbox 360. You will need to use either a transfer cable or USB memory to transfer your content.

Edit: tady je videonávod jak lze starý hdd použít v novém xboxu 360 S:

Jako nouzovka se to dá použít, ale moc tam ten disk tedy nedrží :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prosím vás jak rozeznám typ mechaniky ... jelikož si chcu koupit Xbox 360 Slim s 250 GB HD ... a jakmile na něj bude flash tak do toho prásknu ... jenže jak mám vědět jakou to má mechaniku a jestli budu muset hry patchovat ( moc se mi nechce ) dejme tomu že bych koupit tenhle až bude flashlý jakou to má mechaniku ? http://www.hrejte.cz/index.php?akc=det&id=776

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám takový hloupý dotaz: Dříve jsem v agbx moc neřešil pokud mi vyhodil žlutě při testování isa "verification failed". Protože pokud vím, žádný problém jsem s tím neměl ani offline ani online. Ale teď vzhledem k novému lt+ a AP25 apod, by mě zajímalo jestli to může způsobit nějaký problém? (Ať už při hraní na live, nebo offline, cokoliv)

Hodil jsem do nového abgx 1.0.5 na zkoušku Two Worlds 2 a nahlásilo mi to, že "verification failed" a poté začal autofix, ten se ale nedokončil, vypsal "failed to find verified ini, autofix failed, stealth still unverified". Co to pro mě znamená? Nesmím s ní na live? A co tu chybu způsobilo? díky moc

To, že hra neprojde verifikací neznamená hned, že je poškozená, resp. fungovat bude vždy, problém může nastat tehdy, pokud hra byla předtím patchnutá na nižší wave, pak jsou takové hry nejrizikovější na BAN... Obecně se doporučuje hrát online pouze hry, které jsou kompletně "OK." Chybu, kteoru ti ABGX vyhodilo způsobilo to, že hra ještě není v databázi programu, takže nemohl stáhnout soubor, dle kterého by tovji hru prověřil, s největší pravděpodobností s ní nic není. Pokud chceš mít ale jistotu, počkej si, až v databázi bude, zkus to později a až pak jsi na Live! Pochopitelně při ověřování musíš být s počítačem na netu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Prosím vás jak rozeznám typ mechaniky ... jelikož si chcu koupit Xbox 360 Slim s 250 GB HD ... a jakmile na něj bude flash tak do toho prásknu ... jenže jak mám vědět jakou to má mechaniku a jestli budu muset hry patchovat ( moc se mi nechce ) dejme tomu že bych koupit tenhle až bude flashlý jakou to má mechaniku ? http://www.hrejte.cz/index.php?akc=det&id=776

Rozeznávání typů mechaniky platilo pouze pro původní XBOX (FAT), Slimko zatím flashnout nejde, ale každou chvíli se objeví nový LT+, doporučuju počkat, jinak koukám, že výborná cena za ten tvůj vybraný kousek, normálně stojí 6.990,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Také se blbě zeptám. Dá se disk z nového xboxu (S) nacpat i do starého? Já si myslím že ne, prodejce mě skálopevně přesvědčuje že ano. ?

Koukám, že prodejci XBOXu jsou buď totálně mimo neob se snaží vnutit zboží za každou cenu... Přímo ve specifikaci od dodavatele XBOXu SLIM je napsáno, že "původní příslušenství je kompatibilní kromě HDD a memory karet..." OMG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Rozeznávání typů mechaniky platilo pouze pro původní XBOX (FAT), Slimko zatím flashnout nejde, ale každou chvíli se objeví nový LT+, doporučuju počkat, jinak koukám, že výborná cena za ten tvůj vybraný kousek, normálně stojí 6.990,-

Takže Slimka se budou prodávat s mechanikou LT+ chápu to dobře ? ... a s touto mechanikou nebudu muset patchovat že ? ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže Slimka se budou prodávat s mechanikou LT+ chápu to dobře ? ... a s touto mechanikou nebudu muset patchovat že ? ..

No v třeba Electro Worldu ti to určitě z flashem LT+ neprodají :D,ale jinak chápeš dobře momentálně se pro Slimka dodělává LT+ a ano hry s AP2.5 he potřeba patchovat ovšem ostatní hry ne ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže Slimka se budou prodávat s mechanikou LT+ chápu to dobře ? ... a s touto mechanikou nebudu muset patchovat že ? ..

Stručně řečeno... Kup si to, než vyjde LT+ (snad už fakt pár dnů max týdnů) hraj Forzu a Alana a pak si to nech u flashera flashnout na LT+ a veškeré hry projed ABGX na Autofix Level 3 a jsi v pohode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chtěl jsem se zeptat jak poznám jaký mám flash a jestli ho vůbec mám? Jestli se to dá nějak poznat teda.

Nejlépe se zeptat flashera, který flash dělal, pokud jsi XBOX kupoval už patřně flashnutý od někoho, zeptej se jeho... Jinak z menu XBOXu to rozhodně nevyčtěš, pak to je docela problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu