Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

HP compaq nx6125- ramky problém


Shifter960

Otázka

Zdravim dostal jsem k tomuto notebooku novou baterku a 1gb ramky http://www.alza.cz/ocz-1gb-so-dimm-ddr-333mhz-d96304.htm vevnitř v NTB jsem měl jedny 256 a 512 tak jsem vyměnil ty 1gb za ty 256 ale když zapnu NTB začne to pípat a nic se nenačte no ale další problém byl že po výměně zpět nenajede zase vubec nic nevíte někdo co stím

děkuji

EDIT: jinak ani bios nenaběhne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

tekonc nevim, jestli jsem to nepřehlédl, ale kolikrát to pípne? jednou, dvakrát či vícekrát? krátce, dlouze? určitě bych zkusil tam dát jen jeden paměťový modul a buďto připojit k adaptéru a případně vyndat baterii a připojit k adaptéru a samozřejmě zkusit zapnout... dej vědět, jas se to bude chovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Asi si tam narval ramky s vetší frekvencí a pom**al si processor..Nebo porty..

Mel sem stejny problem u pc ale byla chyba na mainboard a pípalo to pořád-.NAky kabely byli blbe zapojeny..

Nebo mas starou verzi bios a nezvladne to vyresit ten problem psali to na nakm foru.

SERVIS...

Určitě ne

asi sem odpálil ESD chci to dát do opravny ale nevim kolik to bude stát a jinak už to nepípá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu