Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ovladac pro x360 (gamepad)


Fenix1468622475

Otázka

Zdar chtel bych se zeptat jestli neexistuje nejaky jiny ovladac pro x360 nez je oficialni ktery se dodava s konzoli ... ty analogy me prijdou neprakticky rozlozene ... kdyby se dal pripojit treba ovladac z ps3(nebo podobny gamepad s stejnym desingem ) diky moc za odpoved ... jo x360 ma moznost pripojit i bezdratovy gamepad ne ... tak to si pak muzu vybrat jaky chci nebo musim vybirat jenom z nabydky microsoftu :.... Diky za odpoved ...a sorry jestli spamuju ale nikde na foru sem nenasel podobny topic :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

mel by si nejakej odkaz... me se jedna o gamepad pro x360 ,,, ale moc se mi neliby ten co je u x360 dodavanej jako standart... kdyby delali nejakej gamepad pro x360 se vzhledem ps3 gamepadu a nebo nejakeho s podobnym desingem byl bych rad za odkaz a za odmenu thx :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

s tím taky musím souhlasit lépe se drží a dělat stejnej gamepad pro xko a psko je hloupost...předtím sem hrál jen na PS ovladačích a bolely mě z toho palce a u xkovýho i po dlouhým hraní mě prsty nebolí...

JDE HLAVNĚ O ZVYK :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Přez jednu věcičku (myslím že to je XMC Sniper nebo nějak tak) můžeš připojit gamepad od PS2, klávesnici a myš.

ALE !!! potřebuješ myslím drátovej gamepad od Xbox-u 360 abys to mohl nakonfigurovat

Ahoj, mužeš prosím upřesnit název té redukce pro ovladač z PS 2. Přesně něco takové ho potřebuji sehnat pro synovce, je invalidní a má speciální ovladač na PS 2.

Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, mužeš prosím upřesnit název té redukce pro ovladač z PS 2. Přesně něco takové ho potřebuji sehnat pro synovce, je invalidní a má speciální ovladač na PS 2.

Děkuji za odpověď

V česku to myslím nseženeš ale tady máš odkaz a zkus hledat http://www.extreme-mods.com/XCM-XFPS-3-0-Sniper-Plus-p/xb360-xcmxfpssniperplus.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo zavorka mas pravdu, ty sipky ma Sony lepe vyreseny ... tady se mi casto stava ze zmacknu misto sipky nahoru sipku do prava nebo oboje najednou :( Jedina nevyhoda ovladace. Ale nedokazal bych si predstavit jak bych jezdil napriklad zavody na Dualshocku bez LB a RB ( pedály ) , nevím jak ty talčítka pojmenovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jo zavorka mas pravdu, ty sipky ma Sony lepe vyreseny ... tady se mi casto stava ze zmacknu misto sipky nahoru sipku do prava nebo oboje najednou :( Jedina nevyhoda ovladace. Ale nedokazal bych si predstavit jak bych jezdil napriklad zavody na Dualshocku bez LB a RB ( pedály ) , nevím jak ty talčítka pojmenovat :D

Jj taky bych ty pedály postrádal (mimochodem je to RT a LT :D)....a za ty šipky jsem rád že se používají minimálně, špatně se to mačká a hýbe se to a potom to mačká to co nechci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu