Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox360 magazín


xDante1986

Recommended Posts

takže po rozmluvě s určitýma lidma asi založíme nový mag ohledně xka...protože má rozhodně větší šanci se uchytit jak psp :) z určitých důvodů :) víme proč :) ti chytřejší :)

obsah časopisu

1) recenze

2) nějaké preview určitě

3) pohled zpět (starší hry na doporučení)

4) nějaké ty rady (jak se připojit k xlive, vše o připojení xka k monitoru - prostě to co pořád nehcápete)

5) achievementy (vždy pro nějakou hru to si vezmu na starosti já)

6) možná nějaký ten návod

7) plus něco co ještě přijde vhod

co hledám:

- lidi, kteří mají zájem

- musí mít xbox

- znalosti o xku

- chuť psát

- pokud možno ne děti, ty rozumné z fora znám... :)

takže kdo by měl zájem ať mi sem napíše i o co by měl zájem v brzké době se domluvíme co a jak

členové

1) xDante1986

2) MaharadZa

3) MasterMIND

4) kruta

5) p.a.c.o.

6) suicide duck

7) R.W.T.F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 127
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Takže jsem si na recenzování vybral Gears of War 2 (GoW2). Gow2 je pokračování GoW. Autoři slibovali že dvojka bude ještě větší nářez než jednička,čímž si nasadili velmi vysokou laťku. Díky bohu pro nás hráče slib dodrželi. Příběh navazuje na události minulého dílu. Hned v úvodní misi po dialogu musíte odrazit útoky "Sarančat" a Reaverů. Bojový systém zůstal stejný, co se ovšem změnilo je prostředí. Po odražení útoků přechází lidská rasa a jednotka Delta sní(zde jste velitel Marcus Fenix) do poslední velké ofenzívy, která buď klapne, nebo přijde vyhubení lidské rasy. Po pár misích vám přidělí nováčka, který svámi bude chodit do akcí, ale bohužel zahyne v těle gigantického červa, ale ktomu později:). Hned docela dobrá mise na vás čeká po pár misích, kde jedete s vojáky k hlavnímu hnízdu Locustů. Ocitáte se na konvoji který veze vrták, a vy jej musíte chránit jednak před dopadajícími koulemi, které musíte před dopadem rozstřílet rotačákem který se nacházi na konvoji, a jednak před Reavery a Sarančaty. Tahle mise se dělí hned na několik částí,a věřte že když už jste ve fázi nadšení,kdy si myslíte že lepší už to být nemůže, přijde gigantický červ, který ničí lidská území a který vas spolkne:).Nebojte, jste naživu:) a cestou ven z červa na vás bude čekat nejedno použití pily:).Abych to zkrátil,o kejhák vám půjde neustále.Ať již to budou Reáveři,Sarančata nebo řezavé krupobití:).Ale zde i jako v jedničce, pokud jste na pokraji smrti, máte velkou naději že vás spasí tým.Abych vám nevyprávěl celý příběh a nepřipravil vás tak o brutálně skvělý žážitek,tak přejdeme k hodnocení:).

Grafika hry: Excelentní, úchvatná: 10/10

Hudba a zvuky při hře: Na tenhle žánr hry opět něco brutálního(navíc ten kdo má doma domáci kino,ten si teprve pochutná..) 10/10

Příběh: Výborný. Vtáhne vás od prvního okamžiku do hry a nepustí vás snad ani po dohrání:)(velkou část na tom mají vynikající videa k misím i při nich.10/10

Hratelnost: Byla by taktéž na 10, ale bohužel nesedlo mi ovládání vozidel.Naštěstí těchhle chvílí moc ve hře není.Takže 9/10.

Multiplayer: 9/10 za nehorázného žrouta času:).

Celkové hodnocení: Jak jsem již zmiňoval na začátku, autoři slib dodrželi,a nejen to. Dokonce předčili má očekávání a vytvořili tak něco, co zde dlouho nebylo a myslím si, že i chybělo. GoW2 má velmi dobrou šanci stát se hrou roku na Xbox. Kdo hrál jedničku si přijde na chuť,a ten kdo ne taktéž. Dvojka je totiž v mnoha ohledech lepší a propracovanější. Dávám tedy 9+/10. Tohle je titul,který by jste si neměli nechat ujít.

Je to moje první recenze a nechtěl jsem zde vypisovat vsechny zajimave veci,bylo by to urcite na dyl..:). Jeste k veku,je mi 15let,tak co na to rikas Dante?Vezmes me do teamu?:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj moc by mě zajímalo to do čeho se chcete ted pustit, rád bych psal recenze nebo například tématické články. Co se týká her, tak herní scénu sleduji nepřetržitě již od doby PSX, takže mám dovolím si říct slušný přehled. Se psaním bohužel nemám nijak závratné zkušenosti ale jako příklad:

http://www.xboxweb.cz/hry/star-wars-the-force-unleashed/2479-recenze-star-wars-the-force-unleashed.html

Ted trochu o mě, je mi 22 let a studuji vysokou školu s ekonomickým zaměřením, což může být ted trochu problém, protože mě čeká psaní bakalářské práce a tím mi zbude ještě méně volného času. Jsem bez problému schopen pracovat samostatně i v týmu.

Každopádně vám přeji hodně štěstí ať se vám to rozjede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem si na recenzování vybral Gears of War 2 (GoW2). Gow2 je pokračování GoW. Autoři slibovali že dvojka bude ještě větší nářez než jednička,čímž si nasadili velmi vysokou laťku. Díky bohu pro nás hráče slib dodrželi. Příběh navazuje na události minulého dílu. Hned v úvodní misi po dialogu musíte odrazit útoky "Sarančat" a Reaverů. Bojový systém zůstal stejný, co se ovšem změnilo je prostředí. Po odražení útoků přechází lidská rasa a jednotka Delta sní(zde jste velitel Marcus Fenix) do poslední velké ofenzívy, která buď klapne, nebo přijde vyhubení lidské rasy. Po pár misích vám přidělí nováčka, který svámi bude chodit do akcí, ale bohužel zahyne v těle gigantického červa, ale ktomu později:). Hned docela dobrá mise na vás čeká po pár misích, kde jedete s vojáky k hlavnímu hnízdu Locustů. Ocitáte se na konvoji který veze vrták, a vy jej musíte chránit jednak před dopadajícími koulemi, které musíte před dopadem rozstřílet rotačákem který se nacházi na konvoji, a jednak před Reavery a Sarančaty. Tahle mise se dělí hned na několik částí,a věřte že když už jste ve fázi nadšení,kdy si myslíte že lepší už to být nemůže, přijde gigantický červ, který ničí lidská území a který vas spolkne:).Nebojte, jste naživu:) a cestou ven z červa na vás bude čekat nejedno použití pily:).Abych to zkrátil,o kejhák vám půjde neustále.Ať již to budou Reáveři,Sarančata nebo řezavé krupobití:).Ale zde i jako v jedničce, pokud jste na pokraji smrti, máte velkou naději že vás spasí tým.Abych vám nevyprávěl celý příběh a nepřipravil vás tak o brutálně skvělý žážitek,tak přejdeme k hodnocení:).

Grafika hry: Excelentní, úchvatná: 10/10

Hudba a zvuky při hře: Na tenhle žánr hry opět něco brutálního(navíc ten kdo má doma domáci kino,ten si teprve pochutná..) 10/10

Příběh: Výborný. Vtáhne vás od prvního okamžiku do hry a nepustí vás snad ani po dohrání:)(velkou část na tom mají vynikající videa k misím i při nich.10/10

Hratelnost: Byla by taktéž na 10, ale bohužel nesedlo mi ovládání vozidel.Naštěstí těchhle chvílí moc ve hře není.Takže 9/10.

Multiplayer: 9/10 za nehorázného žrouta času:).

Celkové hodnocení: Jak jsem již zmiňoval na začátku, autoři slib dodrželi,a nejen to. Dokonce předčili má očekávání a vytvořili tak něco, co zde dlouho nebylo a myslím si, že i chybělo. GoW2 má velmi dobrou šanci stát se hrou roku na Xbox. Kdo hrál jedničku si přijde na chuť,a ten kdo ne taktéž. Dvojka je totiž v mnoha ohledech lepší a propracovanější. Dávám tedy 9+/10. Tohle je titul,který by jste si neměli nechat ujít.

Je to moje první recenze a nechtěl jsem zde vypisovat vsechny zajimave veci,bylo by to urcite na dyl..:). Jeste k veku,je mi 15let,tak co na to rikas Dante?Vezmes me do teamu?:wohow:

Nechci Vám do toho sice moc kecat, ale kritika vždy pomůže ke zlepšení a zdokonalení. Nevím, ale takhle napsanou recenzi bych nebral ani jako rencenzi. Snažil bych se jet podle nějaké logické osnovy, 1. seznamení s hrou ,tj. příběh , záměry autorů, prostě nějaké počáteční upoutání, 2 .přejít k nápadům a zajímavostem hry (určitě bych tam nepsal všechny napínavé a nech beroucí momenty- tím připravíte hráče o překvapení, spíše ho nechat napnutým ) 3. technická stránka hry (grafika, hudba,techni. problémy + jiné bagy),4.celkový dojem, který namě hra udělala + samozřejmě hodnocení . Asi bych nedělal hodnocení delší než samotnou recenzi. Je to tedy jen můj subjektivní názor, na který asi ani nebudete přihlížet .

Jinak magazín velice vítám a přikláněl bych se i k nějakému hardwardovému koutku (tuning, vylepšení a jiné kutilství)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zaprvé :) já chtěl něco z čeho vím, že vůbec umí psát česky...až se to rozjede tak pak půjde na ostro....logicky taky bych nějak extra se nesnažil :) nehledě na jednu věc...bude to free :) nikdo za to nebude nic mít :) takže srovnání s časopisy, kde lidé dostávájí dobře zaplaceno nehledej :) je to spíš koníčeke :) a věc druhá..... když teda tak špatné :) ukaž nám jak je to správně :) díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze..zamer autoru tam mam jestli sis nevsiml,sice ve zrkatce ,ale je tam..zajimave momenty?napsal sjem ze jich je ve hre dost a docela zajimavy je ten s tim gigantickym cervem a navazoval sjem tim,ze vic jich vypisovat nebudu abych hrace o vse nepripravil,celkove zhodnoceni tam je taky.Takze tedka nejak nwm co se ti nezda xD,jasne,mohlo to bejt delsi,ale psal sjem to narychlo,a tak,aby dante mohl zhodnotit,zdali vubec mohu neco takoveho delat...:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu