Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox360 magazín


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 127
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mirrors Edge (Johnysko)

Připravil jsem si pro Vás takové review o nedávno vydané hře Mirrors Edge.Každého kdo je alespoň trochu znalý ve světě her,herních konzolí a podobně jistě nemohla minout alespoň malá informace o velice originální hře,která tu ještě nebyla a tvůrci tak museli vsadit na své vlastní nápady.Hlavním herním faktorem je ve světě se dost rozvíjející pojem Parkour.Jedná se původem o francouzský sport při kterém se jakékoliv překážky neobchází nýbrž se přes ně přeskakuje,leze a tak dále.A to je právě hlavní věcí jak se v Mirrors Edge budete pohybovat.Nejdříve si povíme něco málo o příběhu této hry.Pokud jste se milý čtenáři dostali až sem,máte o hře zatím jen málo informací a hra pro Vás může vypadat jako bezmyšlenkovité skákání sem a tam,ovšem tato domněnka je rozhodně mylná.V Mirrors Edge se vžijete do role hrdinky Faith,která je jednou z takzvaných runnerů(běžců) kteří jsou jedinou možností jak co nejrychleji a vlastně v tomto světě vůbec donést informaci tam kam chtějí.Nebudu zde již dlouze popisovat příběh hry a vrhneme se rovnou na základní věci hry což jsou rozhodně grafika,hratelnost a celkový dojem ze hry.Tvůrci hry zvolili trochu neobvyklé grafické zpracování a grafická stránka hry je složená jen z několika mála barev z nichž mohu jmenovat bílou,modrou,oranžovou a také červenou.Díky těmto barvám je hra opravdu dobře zpracovaná a není tak přeplácaná jako jsou veškeré dnešní hry.Rozhodně tím však hra neztrácí ba naopak je to přínos.Další otázkou,která zůstává nezodpovězena je ovládání.Tolik skákání,běhání a šplhání,to není možné půjde to opravdu jednoduše ovládat ? Odpověď zní ano.Tvůrci si s touto problematikou poradili na výbornou a tak lze přeskočit jakoukoliv překážky pomocí jednoho až dvou tlačítek,takže nemusíte používat nějaké zapeklité tlačítkové kombinace a pamatovat si co že vlastně mám zmáčknout abych tam vylezl.Svět hry je dá se říct dosti otevřený což znamená,že v mnoha případech máte možnost se dostat na místo určení několika způsoby a nemusíte se tak nudně řídit tím co Vám hra každou chvíli určuje.Další věcí o které se musím zmínit jsou souboje s nepřáteli.Jelikož nemáte žádně zbraně si musíte s ozbrojenými policisty a vojáky poradit "ručně".Vaše rychlost se proto v tuto chvíli musí stát vaší výhodou a lze tak jednoduše a elegantně odzbrojit a eliminovat nepřítele bez jediného výstřelu.Tato hra jistě někoho zklamala ale věřím,že dost lidí také nadchla a musíme brát zřetel na to,že se jedná o opravdu originální kousek,který jsme takto zpracovaný ve hře ještě nemohli vidět.Já osobně jsem touto hrou nadšen a hodnotím ji jako jednu z nejlepších her co nám mohli tvůrci tento rok přinést.

Plusy: Originalita,perfektní grafika a ovládání,volnost ve světě

Mínusy: Časem může být hra stereotypní,někdy je těžké se zbavit několika silně ozbrojených jednotek

EDIT: Je mi 18 let kdyby to chtěl někdo vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

až na to, že parkourová hra byla free running a tudíž tohle není tak moc originál dobrý :)

pokud se v tom trochu orientujes v tehle dvou sportech tak vis ze mezi free runningem a parkourem je rozdil,tudiz da se rict ze tato hra je originalni svym napadem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zas něco extra origo to není :) to je jak kdybych srovnával nhl 2009 a nhl 2k9 :) prostě :) pro mě ME není něco extra nového :) a měli dát raději třetí osobu (subjektivní pohled ) :)

no abych pravdu rekl me se ten pohled z vlastnich oci libi a nevim jak by ta hra vypadal kdyby byl ze treti osoby,ale to ted uz nemuzeme resit, hra totiz vysla :D

tvuj nazor na clanek ? nemyslim na rozdil mezi parkourem a free runningem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nwmproc by ten mag mel mit vetsi budoucnost nez pspmag ale budiz..dante se nezda ale napady ma dobre;)otazka esli to podle toho bude taky vypadat..verim ze jo..a taky v to doufam..a esli bys potreboval dobreho recenzera tak si precti muj clanek o freekout extreme freeride pro psp v pspmagu..nechcu se do niceho moc plest ale kdyby bylo volno sem k mani..GoO dante GoO

ENJOY:love:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak Dante, zde je ta recenze

Midnight club:LA

Je to mu již asi půl roku co veleúspěšní vývojáři z Rockstar games předvedli jedno ze svých nejkvalitnějších děl. Nejsou však známí jen díky sérii gta , ale hlavně v Americe i díky další sérii a tou je pravě Midnight club .Již třetí díl z podtitulem Los Angeles, který čerpá stejně jak od svých předchůdců z velké rozlohy, nextgen grafiky a zajímavých soundtracků z pohodlí vašich miláčků.

Jak již název napovídá, Midnight Club :LA je závodní hra zasazená do plně otevřeného města, ve kterých se účastníte ilegálních závodů v superrychlých bourácích. (popřípadě motorkách) Můžete si být tedy jisti, že vám bude pár hodin trvat, než se ve městě zorientujete a objevíte alespoň ty důležité zkratky. Na druhou stranu nemusíte mít strach, že budete stále bloudit. I proto je vám k dispozici mapa města, ale právě na ní jsou znázorněné jen ulice. Pokud chcete poznávat, musíte jezdit a to ne zrovna povolenou rychlostí.

Závodění jako takové je zde propracované i do velice titěrných detailů. Jízda začíná vždy na semaforu, kde světlomety zablikáte na soupeře, ten zareaguje a závod může začít. Stejně jako v konkurenčních závodech začínáte s „holým zadkem“, vyfasujete největší pekáč a jdete do bitvy , která z Vás možná udělá krále města , nebo Vás donutí rozbít ovladač o nejbližší nábytek. Volba je jen a jen na Vás.

Počáteční krůčky , která to v konkurenci bývají jednoduché (NFS, JUICED), se zde stávají noční můrou a to myslím smrtelně vážně .Jelikož hra již na začátku stanoví laťku velice vysoko. Nepatrné selhání lidského faktoru a jste buď ve špatné ulici nebo v zadnici některého z chodců , kteří příjemně dotváří reálnost živoucího města.

Tolik k závodění a teď již samotný tuning, na který jsem se velice těšil. Není sice takový výběr jak ve druhých „Undergoundech“, ale díly jako křídla, spoilery, lišty , kola a jiné ,docela potěší ,vypadají totiž vkusně a reálně. Pak je tu samozřejmě vizuální a výkonnostní úpravy které se taky nemají za co stydět.

Po technické stránce hra nabízí vylepšenou grafiku oproti enginu z Gta, bylo přidáno více aut i chodci, tomu přikládám velké plus, jelikož se my za celou dobu nestalo, že by framerate nějak zakolísal.Na tak velké město teda klobouk dolů. Oceńuji i propracované pohledy z interiéru, kterých jsem nejvíce využíval. Hudební stránka opět skvělá, i když skladby ameri. raperů a jiné „havěti“ není zrovna můj šálek, ale je to prostě LA. Dávám 85%

Student, 20let,momentálně mám málo času!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naruto the broken bond

Je to již nějaký pátek co se mezi nás pouhé smrtelníky dostalo skvělé anime naruto podle kterého vyšla spousta her a z té spousty vyšli 2 na xbox360 naruto rise of a ninja a její

nablískaný nástupce naruto the broken bond o kterém si dnes povíme více.

Příběh náz zavede do vesnice Konohagature no sato skráceně Konoha k hlavním postavám

Uzumaki Naruto a Uchicha sasuke děj se odehrává od smrti 3tího Hokageho až po

odchod Sasukeho k mocichtivému Orochimarovi. Ve hře si zahrajete za široké spektrum postav od líného Shikamara přes nenažraného Chojiho až po samotného Naruta a

také jeho rivala Sasukeho. Každá postava má rozličná komba a jutsu a vlastnosti.

Ve hře využijete např Nejiho byakugan k odhalení pastí a nástrah nebo Sasukeho

chidori k odstranění zábran. Hra má výbornou hratelnost i když občas složitou na ovládání

ale většina hráčů jistě ocení ovládání paží postavy pomocí páček při tvoření pečetí pro

sformování jutsu. Grafika je v krásném anime stylu opravdu hra vypadá jak nakreslená

občas mimika obličeje jemně kolísá ale to je tak vše. Hudební doprovod přesně vystihuje seriál i hru i když je občas až moc dětinský. Celkově se mi hra velice líbí po všech stránkách

a zde přikládám hodnocení

Celkový dojem ze hry 9,5/10

Grafika 9,5/10

Hudba 9/10

Hratelnost 9/10 (za tu složitost)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jelikož se mY za...ma tam byt mI..a jeste dotaz na tebe..takhle by to dle tebe melo vypadat jo ty rcenze?

mluvis na koho ?

jako jo dobry ale rozhodne bych ubral ty japonsky nazvy , chvili jsem cetl a uz se mi motala hlava z tech japonskych nazvu :D neber to spatne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Dante, jestli ti to nevadí, rád bych pomohl ;) Se psaním recenzí mám nějaké zkušenosti, svého času jsem pomáhal s tvorbou PlayMobilu (později PlayUP). Na ukázku se můžeš mrknout na seznam mých recenzí, které Dreb hodil i na net. Napsal jsem toho mnohem víc, většina článků zůstala ale jen v časopise.

viz.: http://playmobil.cz/tiraz/martin-balaz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu