Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox360 magazín


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 127
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Rád bych se také přidal. Mám sice Xbox360 jen krátkou chvíli, ale potěšilo by mě se podílet na projektu...

...proč bych právě já měl být přijat mezi vás? O herní průmysl se zajímám již nějakou dobu, mám všeobecný přehled o dění, chystaných titulech atd atd... Myslím, že bych mohl přinést zajímavé recenze (zatím sem žádnou hru nedohrál, ale pracuje se na tom :)) a kreativitu...Jsem zaměřený na multiplayer, tudíž bych si rád vzal na starost recenzí-multiplayerů, což bude zajímat spousty hráčů, pro některé právě důležitý údaj před koupí (pokud tedy jedinec nemá flash, že? :)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže sekce bych viděl tyto

Recenze a review sekce....(potřeba tak 4-5 lidí, kteří by napsali 8-10 recenzí či review měsičně, viděl bych to tak 50 na 50 recenze ku review, recenze hry max půl roku staré, review vše ostatní tedy starší jak 1/2 roku)

Achievementy (beru já viděl bych tak na 4-5 her za měsíc)

Preview (2-3 články - takže 1-2) lidi

Novinky z x360 za uplynulý měsíc (tohle by bylo fajn aby měl jeden max dva lidi kteří opravdu tohle sledujou a pak napsat co a jak)

Hardware (1-2 lidi, kteří seznámí s různými možnostmi ze světa HW)

Návody (někdo kdo opravdu rozumí, například flashuje, zajímá se o různý tunning atp)

další sekce očekávám, že navrhnete sami

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

novinky jsou pořád.....protože se bavíme o celé 360 scéně..takže pochybuju, že se za měsíc neobjeví alespoň ze 2-3

trochu nerozumim,tak teda mohu je psat.MaM namysli JEN ty novinky:idea:

kolik by toho tak bylo a hlavne do kdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím mám pouze hry v profilu (flash nebude), takže bych se hlásil na recenze multiplayeru...jednou za měsíc...a pak bych se hlásil na prewiev či novinky z Xbox LIVE (mohla by to být nová samostatná kategorie...nové patche, datadisky, prostě nový obsah z LIVu ...)

...jinak Dante: Budou se dělat stránky jen pro magazín? Nebo to bude jen v rozmezí fora?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže sekce bych viděl tyto

Recenze a review sekce....(potřeba tak 4-5 lidí, kteří by napsali 8-10 recenzí či review měsičně, viděl bych to tak 50 na 50 recenze ku review, recenze hry max půl roku staré, review vše ostatní tedy starší jak 1/2 roku)

Tím "review" jsi asi chtěl říci "retro"? Protože recenze = review :)

Jinak si vezmu sekci na recenze, to jsem zvyklej psát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dante ja vim ze me nemas rad:(:D ale mam pro tvuj magazin takovy napad..je tady hodne lidi co radi pari po netu na xku..tak co takhle do magazinu vlozit neco jako ONLINE KOUTEK kde by se poradali turnaje..v jednom cisle by byl turnaj a v druhem cisle by byly treba 1-3 strany o tom jak turnaj probyhal neco o vitezi atd atd..podle me by se to chytlo uz enom proto ze je to muj napad:D..ne sranda..ale este v zadnem magu pokud wm toto nebylo..tak o tom popremyslej..a kdybys s tim chtel helfnout..dej vedet..

ENJOY:love:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dante ja vim ze me nemas rad:(:D ale mam pro tvuj magazin takovy napad..je tady hodne lidi co radi pari po netu na xku..tak co takhle do magazinu vlozit neco jako ONLINE KOUTEK kde by se poradali turnaje..v jednom cisle by byl turnaj a v druhem cisle by byly treba 1-3 strany o tom jak turnaj probyhal neco o vitezi atd atd..podle me by se to chytlo uz enom proto ze je to muj napad:D..ne sranda..ale este v zadnem magu pokud wm toto nebylo..tak o tom popremyslej..a kdybys s tim chtel helfnout..dej vedet..

ENJOY:love:

Ještě nemáme ani jedno číslo a hned turnaje:lol:...časem se uvidí ale turnaj to je spousta starostí.Do budoucnosti nikdo nevidí...:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě nemáme ani jedno číslo a hned turnaje:lol:...časem se uvidí ale turnaj to je spousta starostí.Do budoucnosti nikdo nevidí...:roll:

noa?byl to jen napad..miliarda lidi tady pise ze chce psat prewiew a tuning myslis ze oni vidi do budoucna esli to budou chtet psat dycky??enom se nabidli stejne tak jako ja sem nabidl tento navrh:D..mg

ENJOY:love:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že Caesarův nápad na tuto rubriku je velmi kreativní a zajímavý :) a navíc je hloupé aby byly tyto rubriky a časem přibyla ta caesarova takze bych ji dal hnet od začátku myslim že se na to hodně lidí chytí to´t můj názor takže mě klidně kamenujte :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu