Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox360 magazín


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 127
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dyt já se nehádam chápu je dobře že dáváš přednost kvalitě před kvantitou ale tahle rubrika by nikoho nezabila ja bych si ji vzal klidne z caesarem na starost .... jinak proc bych se mel uklidnit já v klidu sem tedy zatim sem v klidu :D ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zde je seznam...

Organizace = xDante1986, krůta

Grafika = MasterMIND

Recenze, Retro = Johnysko, suicide_duck, p.a.c.o, Lada.jur, phasE89, skolni.flakac, Viper90cz

Preview = Johnysko, p.a.c.o

Novinky = krůta, F789GH

Achievementy = xDante1986

Hardware = krůta, Lada.jur

Návody = Lada.jur

Xbox Live = jt1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viper90cz - recenze Gears of War 2

p.a.c.o - recenze NHL09 a review Conflict: Denied OPS

xDante1986 - achievementy Bully: Schollarship Edition, Bioshock, TMNT

Sasán - recenze Spyro: The Dawn Of The Dragon a review The Elder Srolls 4: Oblivion

Phase89 - Fallout 3

rozsah pro recenzenty

3/4 stránky ve wordu + hodnocení (velikost písma 12 times new roman)

hodnocení bude v % a bude mít tyto čtyři body Grafika, Hudba, Hratelnost a celkový dojem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dante, 3/4 stránky ve Wordu je hodně relativní pojem... velikosti článku se udávají v počtu znaků bez mezer nebo s mezerami. Pro napsání recenze hry na x360, která má mít hlavu a patu, je potřeba alespoň 2500 znaků bez mezer.

Dále bych doporočil vytvoření nějakého vzoru, aby byly recenze sjednocené a grafik neměl tolik práce.

Na ICQ jsem tě ještě nezastihl, tak to napíšu sem - rád bych si zamluvil Fallout 3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

relativní pojem je i 2500 znaků bez mezer :D ok řeknu beru to v klasickém word nastavení times new roman s vel písma 12, počet znaků si spočítej sám myslím, že je to celkem jasně definováno, nehldeě, že v magu bude nějaký nadpis obrázky takže tam recka bude třeba na dvě stránky

to je divný na icq jsem už nonstop cca 48 hodin :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím icq nevím jak je to možný, ale psal jsem ti z meeba dvakrát... zítra už snad rozchodím qip, tak se nějak domluvíme, dneska nestíhám :)

Tak jinak, když řekneš že chceš aby recenze měla například 2700 znaků s mezerami, je to jasně definovaný pojem, na rozdíl od původně avizované 3/4 stránky. Někdo může defaultně nastaveno jiné řádkování a už to dělá ve výsledku bordel :) Navíc všude kde jsem psal a kde to mysleli vážně, šéfredaktor stanovil nějaké standarty (3000 znaků s mezerami na recenzi na A4, 1500 znaků na recenzi na půlku A4) a vše šlapalo tak jak má. Neber to jako nějakou buzeraci prosím, jen jsem chtěl pomoct v organizaci :) Jestli to chceš dělat po svém, nic s tím stejně nenadělám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

víš co je to defaultně nastavený word ?:D snad jo :D tzn, že víš druh písma, řádkování a spoustu další cvěcí :) nevím jak moc je to složitý :D jasně že ne na A4 když dotyčný bude psát 26 písmem..takový idiot navíc snad nikdo není, že by ho to napadlo....z určitého důvod neříkám kolik znaků protože nemám představu, zatímco přesně vím jak velký je obsah při daném nastavení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu