Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Animal Crossing - Wild World


Moki

Recommended Posts

Při čekání na to, než se dočkám svýho prvního DSka, projíždím net a sháním hry, který mě nějak blíže zaujaly. Celkem si mi zalíbila hra Animal Crossing, která simuluje v real-time život na vesnici. Je to jedna z klíčových her od Nintenda, tak bych se chtěl zeptat, kolik z vás tuhle hru hraje / hrálo. I přes ťuťuňuňu zpracování se jeví celkem hratelně.

AnimalCrossing_WildWorld_DS.jpg

Nejnovější a nejspíš jedinej díl na NDSko je Wild World, a zatím vypadá celkem slibně.

Download:

AC:WW 1.1

Odkazy:

AC Wiki

Český AC Web

Český AC Blog

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WC je dokonala hra...Stravil sem u ni strasne moc casu...Zezacatku ma par ukolu ale pote si muzes delat co chces, na svatky jsou tam ruzne udalosti, pocasi se tam meni jako v realu, muzes hledat fosilie, chytat ryby, sbirat hmyz, povidat si s ostatnima obyvatelama, kdyz hru nejakej cas nezapnes vyroste ti tam vsude plevel, muzes nakupovat a prodavat veci, v urcity den (treba jen v sobotu) prijede umelec ktery prodava obrazi, pri kazde New Game se vytvori jine usporadani mestecka,...............

Tisice veci co delat....Bavi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj mohl by mi nekdo pomoct.Cetl jsem s tady tu recenzi:http://woodbins.blog.cz/0807/ds-recenze-animal-crossing-wild-world a prisel jsem na to ze na jedne karte muzu mit az 4 postavy za ktere muzu hrat jak se to dělá? A jak muzu dosahnout posledního stupne u Toma Nooka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu