Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

hraní her na jednom xboxu s více ovladači - problém


IceKiller

Otázka

Zdravím,

a omlouvám se zda jsem to sem dal podruhé, ale nikde jsem to nenašel.

dneska jsem chtěl rozjet nějaké hry auta pro dva hráče sem připojil k xboxu 2 bezdrátové ovladače a ještě jeden volnat bezdrátový, čili tři ale ani jedna hra mi to nedovolila hru dvou hráčů, i když to bylo na obalu psáno, hry mám originální. a ani v manuálu ke hře jsem to nenašel. jedna z her mi psala, že musím mít najednou připojené dva profily?nepřišel jsem na to jak to provést. chtěl jsem hrát se synem hry společně.

zkoušel jsem forza motorsposrt 2, nfs pro street, prg4, ... :-(

děkuji za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

aha děkuji zkusím to tak udělat. to mě nenapadlo že to musím pro každý zvlášt, já se přihlásil jen s jedním klasicky. nikde v menu jsem to nenašel jak to mám udělat a na CRT starší je to dost blbě vidět text co a jak mám dělat.

např Sega Rally co mám orig tak tam to potřeba není, tam se to rozjelo bez přihlášení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Založit ještě jeden profil (1.ovladač jeden profil a 2.ovladač/volant druhý profil) jestli to tak už máte tak stačí stisknout tlačítko XBOX GUILDE (nevím přesný název doufám že jsem se trefil :)) a najet si na PROFILE (jestli máte 2 tak tam budou v závorce napsáno - 2 profiles) a přihlásit se druhým ovladačem/volantem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu