Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Intel Core 2 Duo E8500 --> jakej chladic


luschak

Recommended Posts

Určitě bych ponechal základní a nahodil nějaký kontrolor teploty, třeba speedfan a kdybys sledoval nějaké výkyvy teplot výš než je dobré tak bych dokoupil nějaké dělo, jinak jak říká Rix, určitě by k tomu nedavali chladič, který to neuchladí. Podle mě je zbytečné kupovat nový, jestli ten základní stačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze oni prodavaji CPU s chladicem, ktery ho neuchladi? Dej si facku.... :P
nepocitaj s tim ze ten pocitac (procesor) bude zatezovanej treba hrama..jenom hry dokazou poradne zatopit..co ty vis..treba bude taktovat..urcite si nebude davat takovej procesor do kancelarskyho PC..ten boxovanej chladic stoji za hovno..on to uchladi to jo..ale ja bych si ho tam nenechaval..proc by jinak prodavali jiny chladice.? proc nedelaj jen boxovany?...kopni se do kouli!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

zakladni je mrdka - tak to bylo, je a nejspis i bude ;)

by me zajimala teplote na tom tvym q6600 @ 3GHz ;)

ja pri burnu mam na Q9300@3GHz max 60 stupnu

kdyz jsem mel predtim E6600 tak jsem ho koupil donesl jsem to domu, box jsem dal spolubydlovi na monitor s tim ze "tady mas novou antenu" a dal na to xigmatek 1284 a max spokojenost - vyhodil jsem ten low system uchyceni pres intel plastovy pačky a mam to upnuty pres system pruzinek

pokud nechces taktovat tak si klidne nechej box, ale i tak to nebude mit prijemny teploty pri zatezi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Muzu doporucit Akasa AK965 mám ho na Core 2 Duo E8400 a mám na nejvbyšší otáčky i při plný zátěži 29C!! Fakt si ho kup je to nejlepší co de do 500Kš a seriovej mozna tak prodej neakymu chudakovi nebo vyhod, je to hroznená sraka.. s ní bys měl je teplota obcas i 59C. Fak to do toho, je černej a modrej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu