Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

WinRAR


Reavers

Otázka

Recommended Posts

  • 0

Potrebuju to zabalit tak aby se mi to veslo na CD. Vim co myslis dante, ale to mi z toho udela 2casti jednu 700 a druhou 400. Ale ja potrebuju aby se mi z 1,11GB stalo 700MB abych to narval na 700MB CD :)

EDIT: Kdyz sem z netu sosal GTA: San Andreas tak to mel zabaleny tak ze mel 600MB a kdyz sem to rozbalil bylo z toho 4,5GB :)

EDIT2: PLS tak helpne nekdo :) ? Budu reinstalovat winy tak bych to potreboval udelat protoze se mi 1GB doopravdy znovu stahovat nechce a DVD nemam po ruce :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ale musí to přece jít. Když 4.5GB zabalí do 600MB. Hledám to tedka na netu a že prý to zabalí v 7zip a pak ňák ještě v jakymsi UHA, ale te nse man netu vubec nenasel....

--->>> viz.

Já osobně používám 7Zip pokud chci jen narychlo něco zabalit a někomu poslat, občas i Rar, ale když chci opravdu něco dobře zabalit tak kombinace 7Zip (rozdělit na malé soubory) a paj UHA a vysveldna velikost je uzasna (pokud prejdeme dobu rozbalovani, je to vyborna komprese, ale musíte si stím pohrát)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ale musí to přece jít. Když 4.5GB zabalí do 600MB. Hledám to tedka na netu a že prý to zabalí v 7zip a pak ňák ještě v jakymsi UHA, ale te nse man netu vubec nenasel....

--->>> viz.

Já osobně používám 7Zip pokud chci jen narychlo něco zabalit a někomu poslat, občas i Rar, ale když chci opravdu něco dobře zabalit tak kombinace 7Zip (rozdělit na malé soubory) a paj UHA a vysveldna velikost je uzasna (pokud prejdeme dobu rozbalovani, je to vyborna komprese, ale musíte si stím pohrát)

No tak vidíš, když jsi takový komprimační mág, tak proč se nás na to ptáš. Tak si s tím pohrej a pak nám dej vědět :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to si děláš joke? je problém za 8 kč koupit verbatim? tobě vadí dát 8 kč za dvd ale nevadí hodinu rozbalovat?

MG kde mam tedka ve 3hodiny koupit DVD ? Kdyby si to cetl cely tak sem psal ze potrebuju preinstalovat windowsi a nemam po ruce DVD.:roll:

EDIT: Mám flashku ale pouze 1GB :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Myslim, ze vam moze byt absolutne jedno naco to potrebuje. On proste potrebuje skomprimovat subor, tak aby mal max 700mb a je uplne jedno na aky ucel a je jedno preco nema DVD.

Reavers: tu mas ten UHA . Je to komprimacny program. Skomprimuj to cez 7Zip a potom cez toto UHA :) : http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/komprese/winuha/

Cas hladania v Googli - 5 sekund. Nabuduce hladaj :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu