Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

GTA IV-Ukládání hry


AlexXx

Otázka

Hojas, (mám originál)když si pustím hru chce to po mě windows live.Ten jak jsem četl na foru jinde v ČR ještě nejde, ale to mi až tak nevaadí ten multiplayer.Vadí mi spíše jak mám ukládat hru když nemám učet?Když chci jít spát a ulozit hru tak se mi tam napíše jestly chci se připojit k windows live.Když dám ne tak se mi zbudí a hra se neuloží.Nevíte co stím.Někdo psal, že je potřeba odpojot net a být offline, ale to jsem zkoušel a nešlo mi to.Nevíte co stím, jestly máte stejný problém?:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

treba si vytvorit ofline profil alebo da sa aj online ale napise ti pri prihlasovaní chybu z regionom , treba sa prihlasit cez americky ucet alebo ofline, ja som si americky ucet vytvotil na anglickom windosw XP , lebo ked toi budes robit na ceskom tak ti automaticky vybere oblast CZ , ak chces vytvorit online tak musis cez anglicky windows alebo si urob ofline profil ale nebudes most hrat multiplayer

"dufam ze som to napisal dobre, lebo sa ponahlam do niekde"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu