Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zálohování nových her wii.


zdarilek

Otázka

Ahoj lidi rád bych se prosím zeptal jak lze zazálohovat originální hry na wii. Mám toto zařízení objednané a můj bratr už ho vlastní a má zakoupené hry fifa09 , nba09 a ten wii sport a otázka zní jak tyto hry zazálohuji prosím.

Když jsem pročítal toto forum tak jsem narazil např. , když je nějaká hra na netu tak je jako ISO a toto vypálím např. v neru na DVD. Hlavní tedy asi bude jak udělat ISO z těchto originálních her.

Můžete mi prosím poradit jak zálohovat tyto hry?

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj lidi rád bych se prosím zeptal jak lze zazálohovat originální hry na wii. Mám toto zařízení objednané a můj bratr už ho vlastní a má zakoupené hry fifa09 , nba09 a ten wii sport a otázka zní jak tyto hry zazálohuji prosím.

Když jsem pročítal toto forum tak jsem narazil např. , když je nějaká hra na netu tak je jako ISO a toto vypálím např. v neru na DVD. Hlavní tedy asi bude jak udělat ISO z těchto originálních her.

Můžete mi prosím poradit jak zálohovat tyto hry?

Děkuji.

Ahoj, já zálohovat dokážu, Dante neví, že je tady ještě jedna možnost hru dumpnout přes wiikey adaptér a potřebuješ k tomu čip wiikey a config disk a zalohujes to na SD kartu( ta musi byt formatovana podle jednoho specialne pro to udelaneho programku), z te karty to potom po castech nahazes do PC a v PC vytvoris ISO. Všechno se to provádí v příkazovem řádku ve windowsech Už jsem tak zálohoval asi 20 her, není to nic složitého a trvá to přibližně 45 minut. Jenom se to nedělá přes PC, ale samotné wii a v PC se to jenom dá do kupy. Problém je totiž v tom, že normální mechanika v PC ti nepřečte DVD s Wii hrou, dokáže vypálit, ale potom už ho nepřečte. Jestli máš zájem ozvi se PM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
rad bych podoktnul ze k tvemu postupu je potreba neboj se nasel jsem si o tom ale nedodal to sem zamerne a to z jednoho prosteho duvodu ani jeden nemaji logicky kdyz ma origo hry tak asi nebude mit chip
Tak to potom nevím, na co zálohu, když není čip. Já se jenom zmínil, že vím jak na to tot vše. Já to spíš pochopil tak, že si chce zálohovat hry od bratra, aby je mohl hrát na svém wii. A o tom jestli ma (bude mit) čip nebo ne se nezminoval.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak nevim jestli uz ste na to koukali ale homebrew a s nim spojeny DVDDUMPER nam umoznuje zalohu originalnich her. Nemam teda jeste odzkouseno vcera vecer jsem instalil a dneska az prijdu z prace chci testnou.

Zatim jsem jen zkousel to pres LAN kopirovat rovnou na disk aby se to nemuselo prenaset pres SD nebo USB a fachalo to. Bohuzel sem mi nechtelo cekat do 01:00 rano tak sem to stornul.

Az vyzkousim tak dam vedet.

jinak neco najdete tady: http://www.wiihack.cz/245/jak-vytvorit-zalohu-wii-hry/ ale priznam se ze mi postup nepracoval takze jsem pouzil cIOS odsud a pak vse OK. http://www.dcemu.co.uk/vbulletin/showthread.php?t=125128

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu