Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zeptáš se! Získáš odpověd


^ToMmY^

Otázka

Takže tato věc je tak trošku nápad danteho jak jsem koukal v xbox sekci a tento nápad se mi velice líbí. Takže jde především o přehlednost všech otázek a odpovědí a dále je to užitečné pro další uživatele at už začátečníky či pokročilé :). Prosím když nebudu vědět já snažte odpovědět jiní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 625
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
ma probelm . vcera sem normalne na WII parim a vse slo ale etd rano kdyz ho chci zapnout tak to nic neudela a na WII prestane svitit kontrolka a musim to vypojit ze zdi a znovu napojit zacne svitit kontrolka ale zase vypne nevite co stim je ? pls :(

Mozna neco odeslo ve wii...hold bude nutna reklamace :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim našel jsem nunchuck+wiimote za 1131+pošta na pixmania.cz ale zdá se mi to docela o dost levné oproti konkurenci a tak se ptám máte nekdo zkušenosti s tímto shopem? popř obědnával přesně toto? diky za odpověď

http://www.pixmania.cz/videohra-ovladae-nunchuck-wii-wii/czcz1929610_jvart.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ma probelm . vcera sem normalne na WII parim a vse slo ale etd rano kdyz ho chci zapnout tak to nic neudela a na WII prestane svitit kontrolka a musim to vypojit ze zdi a znovu napojit zacne svitit kontrolka ale zase vypne nevite co stim je ? pls :(

vypadá to na špatný trafo, zkus změřit jestli máš po zhasnutí kontrolky na výstupu z trafa 12V

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mam problem podle navodu dam wbfs oddil na fash disk (8Gb) wbfs manager napise ze je to ok...pretahnu tam tu hru a napise ok......ale v tom druhem sloupecku ji nevidim....a usb loader gx mi ukaze jen ten maly oddli (fat32) a ten wbfs ne cim to je??

a kdyz zapnu configuratable usb loader napise to ze to nemuze njit IOS 222 a pak dam restart a napise to : couldn’t find hacks.ini on FAT nor on NAND whats the problem now?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau lidi, potřebuju radu (to asi tady každej :) ).Když instaluju novej cios tak mi najede instalační menu a když to chci potvrdit tak zmačknu A a ovladač se vypne a muzika jede dále. To samý když spustim neogamu nebo backup launcher tak zčerná obrazovka a vypne se mi ovladač.Asi brzo poletí z okna:?.Jinak díky za radu jestli s tim má někdo zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravim našel jsem nunchuck+wiimote za 1131+pošta na pixmania.cz ale zdá se mi to docela o dost levné oproti konkurenci a tak se ptám máte nekdo zkušenosti s tímto shopem? popř obědnával přesně toto? diky za odpověď

http://www.pixmania.cz/videohra-ovladae-nunchuck-wii-wii/czcz1929610_jvart.html

Je to hodně zajimavé, ale jde na 100% o originál? Hodně pordejců prodává takhle ovladače ale nejsou origo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čau lidi, potřebuju radu (to asi tady každej :) ).Když instaluju novej cios tak mi najede instalační menu a když to chci potvrdit tak zmačknu A a ovladač se vypne a muzika jede dále. To samý když spustim neogamu nebo backup launcher tak zčerná obrazovka a vypne se mi ovladač.Asi brzo poletí z okna:?.Jinak díky za radu jestli s tim má někdo zkušenost.
Na verzi 4.2E třeba tento cIOS38_rev16. Šel mi nainstalovat cios co byl u backup loaderu03, ale když spustim ten loader tak zase tma.Nevim nevim kde jsem uělal sek.Jinak homebrew šlape OK.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nerozumim otazce nebo problemu. proste musis mit na konzoli nainstalovanej cios38rev 14 nebo 16, kdyz to mas tak ti jede usb loader bez problemu. kdyz ti nejde nainstalovat cios38 tak mas blbe udelanej softmod a najdi si me na skype pvruti uvidis ze to rozbehas, jinak nemyslete si ze se sem montuju abych bral nekomu ksefty proste jak pomaham jinejm z jinyho fora tak pomuzu i vam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nerozumim otazce nebo problemu. proste musis mit na konzoli nainstalovanej cios38rev 14 nebo 16, kdyz to mas tak ti jede usb loader bez problemu. kdyz ti nejde nainstalovat cios38 tak mas blbe udelanej softmod a najdi si me na skype pvruti uvidis ze to rozbehas, jinak nemyslete si ze se sem montuju abych bral nekomu ksefty proste jak pomaham jinejm z jinyho fora tak pomuzu i vam

Tak již jsem to udělal celý znova a fachá to slušně.Akorát u nějakejch games známej problém error002.Hodil jsem gammu s fixem002 a pořád stejný.Nedáš nějakej tip??? Usb disk nemám tak zatim hraju z dývek.Díky;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Proč když pokaždé spustím HBC musím vytáhnout a znovu vložit SD kartu aby se mi v něm ukázaly APPs co mám na té SD kartě? Stačí vypnout HBC a spustit znova a musím tu kartu zase vytáhnout a vložit. Někdy to nejde ani po spuštění celé konzole... Nějaké rady? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

prominte...jeste mam par otazek :)...vyplati se koupit novou nebo pouzitou konzoli??Je pravdu ze u novyh wiiček se musi vymenovat mehanika aby sly iso hry??Funguje nintendo jako přehravač filmu,prohlížeč fotek a přehravač hudby??V nintendu je Opera beta a da se koupit plna verze... je to tak??Fungujou tam treba videa z youtube?? děkuji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu