Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zeptáš se! Získáš odpověd


^ToMmY^

Otázka

Takže tato věc je tak trošku nápad danteho jak jsem koukal v xbox sekci a tento nápad se mi velice líbí. Takže jde především o přehlednost všech otázek a odpovědí a dále je to užitečné pro další uživatele at už začátečníky či pokročilé :). Prosím když nebudu vědět já snažte odpovědět jiní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 625
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Nová stojí kolem 5000kč v balení je jeden ovladač takže asi tak .. Mechanika se nemění !!!!!!!!!! ISO hry jdou hrát ALE jen pře USB (flešku nebo HDD ),čili NE z páléného DVD !!!ANO wiičko jde použít jako přehrávač Videa , hudby atd. ALE u těch nových opět nejde přehrávat DVD ani orig. ani pálené !!!! videa z Youtube jdou přehrát taky ale přes Opreu jsem to nezkoušel !! pokud nevíš co a jak tak zatím na Web z hacknutou konzolí NELEZ !!!!!! :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A co když budu muset updatovat wii kvuli balance boardu??tady jsem to nekde cetl na foru...nebo takhle...mám si nejdřív koupit wiičko a wii fit + balance board a pak se stim v pohode pripojit k netu updatuju a pak si udelam nejak soft hack??Se soft hackem nemuzu na net??Existuje na wii neco jako ban na xboxu??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahojky může my někdo poradit s tím dle jde o to ze se my podařilo nainstalovat HOMEBREW ale boužel se my tam neukazuje ta dle aplikace Wad Manager aasi bezni boužel tam ne můžu nahrát pro změnu tu dle aplikaci USB Loader a tím pádem my nejdou pouštět věci s externiho HDD může te my prosím s tím pomoc co a jak mam dělat?? Děkuji předem sem za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dve odpovedi, balance board nema nic spolecnyho s updatem, to jen nejake hry potrebujou update, wii fit plus trebarz potrebuje 3.4,ale ta hra si to udela sama, originalka samozrejme, ja bych pres net neupdatoval. Jacomo ty pises jak madar.Jesstli mas ve wii HBC, a vidis ten channel, tak si na sd kartu dej adresar..apps/wad manager/boot.dol, to znamena ze do adresara das adresar wad manager a v nem je boot.dol, potom si udelas zase jinej adresar wad a do nej das soubor usb loader gx v815.wad. Pak to das do wii a HBC ti najde wad manager, ten spustis nainstalujes usb loader a hrajes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, uvažuji dost o koupi Wiička, ale trápí mě jedna věc, nemám televizi ale jen počítač s monitorem (ten má jen vstupy VGA a DVi) a jak jsem již vyčetl z ruzných diskuzí, tak wii na tohle nenapojím. Mě by ale spíš zajímalo jestli by to šlo napojit přímo do TV karty v počítači. Mám kartu Winfast DTV 2000 H. Prosím jestli někdo víte zda to bude či nebude fungovat o radu, je to pro mě zasadní. Dík za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím, uvažuji dost o koupi Wiička, ale trápí mě jedna věc, nemám televizi ale jen počítač s monitorem (ten má jen vstupy VGA a DVi) a jak jsem již vyčetl z ruzných diskuzí, tak wii na tohle nenapojím. Mě by ale spíš zajímalo jestli by to šlo napojit přímo do TV karty v počítači. Mám kartu Winfast DTV 2000 H. Prosím jestli někdo víte zda to bude či nebude fungovat o radu, je to pro mě zasadní. Dík za odpověď

Tak ja to mel uplne stejne :) dokonce i tu DTV 2000 Hybrid... bohuzel te zklamu... ja jsem musel udelat malou silenost a to ze jsem do 2000 zapojil stare video a do videa wiicko (scart) jiste chapes jak vypadal obraz... hruza... spis se na aukru podivej po VGA WII kabliku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak ja to mel uplne stejne :) dokonce i tu DTV 2000 Hybrid... bohuzel te zklamu... ja jsem musel udelat malou silenost a to ze jsem do 2000 zapojil stare video a do videa wiicko (scart) jiste chapes jak vypadal obraz... hruza... spis se na aukru podivej po VGA WII kabliku ;)

No to jsi mě moc nepotěšil. jsem si Wii už objednal, a mam to namyšlené zatim takto:

zvuk pomocí tohoto konektoru dostanu do zvukovky

http://eshop.kak.cz/zbozi/kam010-bandridge-bn-bap432-bn-bap432-redukce-audi/

a obraz pomocí tohoto do S-videa přímo do tv karty

http://eshop.kak.cz/zbozi/kaa352-redukce-s-video-m-cinch-f/

takže na propojení použiju k Wii dodávané cinche a dva konektory za "pár peněz" ... doufám že mně nenapíšeš že jsi to takhle zkoušel a že to nejde ... to by asi muselo dojít na variantu hledání starého videa :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, koupil jsem si černé WII. A nemám u toho manuál v češtině. Je to normální že ho tam nemám?

Dá se někde stáhnout??

Chtěl jsem se optat jak mám WII vypnout. Jenom zmáčku tlačítko power na konzoli, když jsem ve WII menu? Tak to dělám, když pal zapnu WII, tak tam mám hlášení ať si přečtu manuál HEALT AND SAFETY. To tam je vdycky, nebo to tam je proto že to špatně vypínám?

Ještě se chci optat, jestli bych měl mit kurzor ve hře, tam kam veskutečnosti s wiimote mířím. Když ho mám před TV na stolku, tak to je ok, ale když na tv, tak to je mimo.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, koupil jsem si novy Wii a mam FW 3.4E, muzu si Wii pripojit k internet a nechat stahnout aktualizace (update) ? Kdyz pak budu chtit Wii hacknout abych mohl hrat hry pres UBS z Flashky, nebude vadit ze provedu ten update? Zatim nic ve Wii nainstalovano nemam, jedna se o uplne novou konzoli. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, koupil jsem si novy Wii a mam FW 3.4E, muzu si Wii pripojit k internet a nechat stahnout aktualizace (update) ? Kdyz pak budu chtit Wii hacknout abych mohl hrat hry pres UBS z Flashky, nebude vadit ze provedu ten update? Zatim nic ve Wii nainstalovano nemam, jedna se o uplne novou konzoli. Diky

Ahoj,já jsem si kupoval wii v sobotu a koupil jsem si wii fit plus a jeste jeden remote takze jsem to vydrzel se softmodem do dneska...dneska jsem napsal hexrovi a poslal me uplne super návod jak nato...trvalo mi to asi jenom 10minut protože jsem byl pozsranej abych něco nezkazil..jinak je to fakt zalezitost na chviličku :) podle me je lepsi pockat pár dní..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, koupil jsem si černé WII. A nemám u toho manuál v češtině. Je to normální že ho tam nemám?

Dá se někde stáhnout??

Ještě se chci optat, jestli bych měl mit kurzor ve hře, tam kam veskutečnosti s wiimote mířím. Když ho mám před TV na stolku, tak to je ok, ale když na tv, tak to je mimo.

Díky

Manual ke stazeni jsem nevidel, ale Conquest ho ma online :

http://www.mojenintendo.cz/servis/nintendo-wii/nintendo-wii

Ta hlaska SAFETY... se ukazuje vzdy po zapnuti Wii...

U kurzoru si musis dat pozor kde mas nastavenej senzor bar... mas moznosti pod TV a nad TV... takze jestli ho mas nastavenej nad TV a mas ho doma pod TV muzes mit pak kurzor jinde nez miris... :) ...kazdopadne me se osvedcila varianta sensorbaru nad TV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Udelejte nekdo temu tak aby se kazdych pet minut nnekdo neptal. poustis hry pre usb loader gx, tak si jdi do nastaveni, game load, fix error2 a dej to na anti, pak ti pujdou hry. Jestli mas 4.2 tak si pres wad manager daj neogamma r8, mimo jine je dnes k mani uplne nova verze neogamy, nainstaluj do wii a palenky ti pujdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Manual ke stazeni jsem nevidel, ale Conquest ho ma online :

http://www.mojenintendo.cz/servis/nintendo-wii/nintendo-wii

Ta hlaska SAFETY... se ukazuje vzdy po zapnuti Wii...

U kurzoru si musis dat pozor kde mas nastavenej senzor bar... mas moznosti pod TV a nad TV... takze jestli ho mas nastavenej nad TV a mas ho doma pod TV muzes mit pak kurzor jinde nez miris... :) ...kazdopadne me se osvedcila varianta sensorbaru nad TV

Ahoj,

to není plnohodnotný manuál. Na dotaz uConquestu, jestli mi ho zašlou v PDF. Mi bylo odpovězeno, že jim to interní předpis nedevoluje.

Tak mi byl zaslán poštou.

Jo s tím senzor barem jsem to zmastil. Dal jsem si ho nahoru, ale nepřepnul :-) Ale, kdybych chtěl jít furt do detajlu, tak to nemíří, tam ukazuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu