Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zeptáš se! Získáš odpověd


^ToMmY^

Otázka

Takže tato věc je tak trošku nápad danteho jak jsem koukal v xbox sekci a tento nápad se mi velice líbí. Takže jde především o přehlednost všech otázek a odpovědí a dále je to užitečné pro další uživatele at už začátečníky či pokročilé :). Prosím když nebudu vědět já snažte odpovědět jiní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 625
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Promiň, že furt otravuju, ale dle tvého návodu se konzole uplně normálně zapne, nic spešl se neděje:)... můžu tam priiloader nainstaloavat, nebo je jiný způsob?

Díky,

Ano jde doinstalovat (treba pres multi mod manager atp.)

Prosim te ozvi se mi na mejlik... takhle pres forum to tezko vyresime...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, jsem úplný začatečník z wii. Koupil jsem klukovi na vánoce a tak jsem to chtěl trochu připravit. Udělal jsem podle tohoto bezvadného návodu softmod (http://console-forum.net/tema/131109-jak-hacknout-flashnout-libovolne-wii-softmod-pro-4-3). Jenže když spustim usb loader tak na hrách nejsou covery. V návodu je napsáno že mám kliknout v backup managerovi na drive1 a tam dát cover - download, jenže já tam nic nenašel. Jakým způsobem se to pls dělá. Díky.

EDIT: VYřešeno klinutím na no image a download obrázku.

Ale Nemám v nabídce internet channel a když se zkouším připojit k čemukoliv píše to: WiiConect24 stanby conection is currently turned off, so this chanell cannot be used. Chyba 109139. Když vlezu do nastavení, internet a kliknu na WiiConect24 začne se připojovat a naskočí hláška že služba není v současné době nabízená. Dá se to nějak pořešit? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, snad se nebudu ptát na již řešenou otázku (opravdu jsem hledal), ale jak "rozběhnout" Operu? Mám v. 4.2e + USB Loader GX + Homebrew chanel, zdravím Hexera :), a chci zkusit Operu, zkoušel jsem několik verzí .wad souboru, které jsem našel na Netu a pokusil se je přes Wad managera nainstalovat, ale vždy to hned zahlásí chybovou hlášku,pořád se stejným číslem, a instalace se přeruší. Jedinou změnu, kterou jsem oproti "původní" konfiguraci provedl je, že jsem aktualizoval Homebrew.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, jsem úplný začatečník z wii. Koupil jsem klukovi na vánoce a tak jsem to chtěl trochu připravit. Udělal jsem podle tohoto bezvadného návodu softmod (http://console-forum.net/tema/131109-jak-hacknout-flashnout-libovolne-wii-softmod-pro-4-3). Jenže když spustim usb loader tak na hrách nejsou covery. V návodu je napsáno že mám kliknout v backup managerovi na drive1 a tam dát cover - download, jenže já tam nic nenašel. Jakým způsobem se to pls dělá. Díky.

EDIT: VYřešeno klinutím na no image a download obrázku.

Ale Nemám v nabídce internet channel a když se zkouším připojit k čemukoliv píše to: WiiConect24 stanby conection is currently turned off, so this chanell cannot be used. Chyba 109139. Když vlezu do nastavení, internet a kliknu na WiiConect24 začne se připojovat a naskočí hláška že služba není v současné době nabízená. Dá se to nějak pořešit? Díky

Zkus zmenit v nastaveni zemi z CR na Velkou Britanii :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, snad se nebudu ptát na již řešenou otázku (opravdu jsem hledal), ale jak "rozběhnout" Operu? Mám v. 4.2e + USB Loader GX + Homebrew chanel, zdravím Hexera :), a chci zkusit Operu, zkoušel jsem několik verzí .wad souboru, které jsem našel na Netu a pokusil se je přes Wad managera nainstalovat, ale vždy to hned zahlásí chybovou hlášku,pořád se stejným číslem, a instalace se přeruší. Jedinou změnu, kterou jsem oproti "původní" konfiguraci provedl je, že jsem aktualizoval Homebrew.

Napis mi to do mejliku :) vyresime :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

AHOJ, Udělal jsem hloupost jako mraky a te'd newím co dál. Když jsem měl safemod 4.3E usb loader fungoval. Potom jsem udělal update a už to nejelo. Tak jsem klikl na format wii a chtěl jsem udělat nový safemod ale když v poště kliknu na obálku s bombou tak se to sekne. Je tam verze 4.1, ale když dan update wii software tak začne update a vyskočí hláška že je aktualni verze. A pořad mi nejde nainstalovat homebrew abych udělal obnovu ze zálohy nand nebo nahrál nový safemod. Pora'dte pls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Momentalně nejsem u wii, ale v priiloaderu jsem koukal na ten update v setting, ale nic takového jsem tam nenašel. Zítra to vyzkouším. Mělo by tam být něco jako update block?

Takže za 1) blokování update, 2) obnova nand přes priiloader, 3)install homebrew pomocí návodu na 4.1. Zítra vyzkouším a dám vědět jak jsem dopadl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Presne tak... nejdrive zkusit vypnout update blocker (v priiloaderu je polozka system hack nebo tak nejak...a tam jsou dve pod sebou polozky ktere obsahuji slovo UPDATE... obe nastav na DISABLE)

Pokud to nepomuze tak pres priiloader si obnov nandku

Pokud by s tim byl problem (nemusi ti sedet klice ale na to prijdes) :))) zkus nainstalovat homebrew jako by to byla 4.1 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Právě že do toho system hack jsem se nemohl dostat. psalo to nějaky error. Zítra dam vědět přesně co a jak. Ale Díky zatím :)

Edit: No jasně, teď koukám na návod podle kterého jsem to dělal a je tam napsáno že mám povolit block online updates.

Odinstalovat půjde pouze přes homebrew ne? Stejně tak se instaloval..

A ještě jedna věc, Je to správny postup? Když jsem teď formatoval, nastavím wifi, spustím net, změním zemi na UK, udělám updates, dostanu se do wiishopu, nainstaluji internet channel, pak udělam safemod, a potom se normalně dostanu do wiishopu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nevim co je u tebe safemod :) Jo muzes ho odinstalovat pres HB (ja to delam trosku jinak ale na principu nesejde) ale priiloader si tam muzes nechat... staci tam vypnout to blokovani updatu...pak v nastaveni na UPDATE a jedes :) (nemusis menit na UK updaty jsou pro vsechny)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, dostala jsem WIIcko - už bylo heknuté

vše fungovalo,i hry z disku,ale z ničeho nic přestaly hry fungovat. Jde to až do chvíle, kdy se tam točí to CD a když na něj kliknu, tak zčerná telka a nic se neděje, nejde ani vypnout WIIčko, musím ho odpojit od elektriky - nevíte čím to může být..???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zkus takovou blbinu... obcas se neco na disku "potentuje"...

1. Zkusil bych smazat SD kartu z wiicka a nahrat tam puvodni soubory co jsi mel pri delani hacku (mozna tam mas nejake divne nastaveni na karte)

2. Zkusil bych vymenit SD kartu (tady sice necekam ze by to pomohlo ale cert nikdy nespi)

3. vem zazalohuj vsechny hry z disku... znovu disk naformatuj a hry nahraj (bez te jedne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu