Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zeptáš se! Získáš odpověd


^ToMmY^

Otázka

Takže tato věc je tak trošku nápad danteho jak jsem koukal v xbox sekci a tento nápad se mi velice líbí. Takže jde především o přehlednost všech otázek a odpovědí a dále je to užitečné pro další uživatele at už začátečníky či pokročilé :). Prosím když nebudu vědět já snažte odpovědět jiní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 625
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

ahoj lidi.mam nove wii.udelanej hack vse bezi jak mam.mam hru origo mario kart a neorigo super mario a xenoblade.co mne stve ze mam velkou sony crt tv a pak 42 lcd.na lcd je to hruza jak to vypada .tak jsem to prirojil na tu crt a je to super.ale mam problem ze menu wii je pres celou obrazovku ale hry my jedou s cernym pasom na hore i dolu.tv je 4:3 a pripojeno mam tym kabelom s baleni.nevite co stym??este jsem zistil ze kdyz zmenim v nastaveni wii ze 4:3 na 16:9 tak pak ty hry jdou na plnou obrazovku ale je to jako kdyby trosku deformovane nebo jak to rict????popritom ps2 stejne pripojeni jde na full.nevite co stim??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ne tv 42" je lcd lg.ta s pomerem 4:3 je stara crt sony trinitron.ale treba.stahnutho mam super mario a ked ho spustim menu jde na ty sony tv pres celu obrazovku ale hra us jede s pruhma na hore idolu.ale zase mario kart co jsem dostal ke konzoli v bundlu jede normalne na celou obrazovku jak menu tak hra???to je divne:)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravíčko mám v plánu koupit přítelkyni HDD k WIIčku, aby jí to jelo samozřejmě a jelikož je to holka, aby i hezky vypadalo. Bude mít WII s tímto HDD problém nebo by se žádný neměl oběvit. popřípadě má někdo zkušenost?

http://www.inter-store.cz/katalog/pcakomunikacia-pevnedisky-2.5/4483881-ASUS-exter-HDD-500GB-25-USB20-AN200-pink-ruzovy.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj Lidičky.Mám dotaz.Chci si koupit nějaké doplňky k Wii.Jako třeba volanty.Chtěla bych přez eBay.com.Ještě nikdy jsem takhle nenakupovala.Chce to po mně,abych měla učet PayPal,nebo tak nějak.Chci se zeptat,zda-li je to bezpečné?Jsem zvyklá platit vše přez učet převodem a nebo na dobírku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj mam nove Wii (uz bez podbory GC), verze 4.3e, nainstaloval jsem HB + ostatni veci podle navodu, hry z Flasky mi jsou, ale palene ne...co s tim? Backup games chanell (neogamma) mi pise DVD Read Error (1167).

Už několik let nová Wiička pálené disky NEPODPORUJÍ. Nedá se s tím nic dělat (kromě výměny mechaniky). Načítání přes USB je stejně výhodnější (většinou).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Už několik let nová Wiička pálené disky NEPODPORUJÍ. Nedá se s tím nic dělat (kromě výměny mechaniky). Načítání přes USB je stejně výhodnější (většinou).

Dekuju za info, jsem Wii owner jen dva dny, tak nemam informace...budu si muset poridit HDD, na flashku se mi vejdou ctryri hry a koncim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, chtěl bych si koupit wii black, a chci se zeptat jestli umí zpětně GC hry. nebo popřípadě jaká verze Wii to podporuje, jak ji poznam, a jak je na tom pristroj se spolehlivosti, mechanika, nejake prehrivani a tak?

V podstatě lze říct, že pokud na krabici Wiičko stojí, tak je GC kompatibilní, a pokud na krabici leží a je u něj někde nápis Family Edition, jedná se o tu novou verzi.

Spolehlivost obecně je velmi vysoká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V podstatě lze říct, že pokud na krabici Wiičko stojí, tak je GC kompatibilní, a pokud na krabici leží a je u něj někde nápis Family Edition, jedná se o tu novou verzi.

Spolehlivost obecně je velmi vysoká.

Takže dělali se teda ty černé verze s kompatibilitou GC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu