Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zeptáš se! Získáš odpověd


^ToMmY^

Otázka

Takže tato věc je tak trošku nápad danteho jak jsem koukal v xbox sekci a tento nápad se mi velice líbí. Takže jde především o přehlednost všech otázek a odpovědí a dále je to užitečné pro další uživatele at už začátečníky či pokročilé :). Prosím když nebudu vědět já snažte odpovědět jiní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 625
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

a classic controller taky tam? ještě se chci zeptat na pálení ISO her. mám flashnute ale kamosovi se do toho nechce tak se chci zeptat jestli to stačí vypálit v nějakém ISO burneru protože nevidím rozdíl v official CD od nintenda a v vypáleném. nwm proč by to wii nečetlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Classic controller nemam, ale nevidim duvod, proc ho tam taky nekoupil. Pokud nechces investovat do orig, tak urcite na dx.com, protoze na aukru maji to same, akorat si k tomu prihazuji vlastni marzi.

A to ISO mne pobavilo. Ze ty nevidis rozdil neznamena, ze tam neni. Kdyby to slo vsechno tak jednoduse, tak by asi vsichni byli demen.ti, ze se snazi prolamovat nejake ochrany a proste jenom takhle nepali. Samozrejme to nepujde. Pokud se mu do toho nechce, tak smolik - hry musi kupovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

cus,potrebuju poradit-Mam psp slim 3003 se system softwear 6.31,chtel sem softwear downgradovat na 6.2o abych mohl nahrat permanent pach Pro B-10,ale downgrade mi nejde...muzete mi nekdo poradit jak dal anebo kde najdu update 6.31 na 6.35???

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den, chci se zeptat na následující:

minulý týden jsem si koupil nové WII (verze software 4.3E) a chtěl jsem si zazálohovat hry, které k tomu byly (WII Sports + WII Party) pro případ poškrábání. Našel jsem návod, že to jde pomocí mechaniky LG GDR-8164B (firmware 0L06), kterou náhodou vlastním a programu Rawdump 2.1. Vložil jsem tedy CD se hrou a spustil Rawdump 2.1, klikl na "Start dump" (bez zaškrtnutého „Dual Layer“) a program ukázal název CD a normálně pracoval. Po 2,5 hodině program napsal Finish a ve složce bylo vytvořeno požadované ISO (velikost ISO 4,37 GB - 4 699 979 776 bajtů). Poté jsem obraz vypálil pomocí NERA verze 6.6 pomocí volby „Vypálit obraz na disk“ na DVD-R VERBATIN 4,7 GB co nejnižší rychlostí (4x). To samé jsem udělal i s druhou hrou. Po vložení vypáleného disku do WII se hra bohužel nenačte. Když vložím CD se zálohovanou hrou tak mi ji to nenačte - ikonka vlevo nahoře, kde spouštím běžně hru, je šedá. Když na tuto ikonku ovladačem kliknu tak mi to píše „Unable to read the disc.“ … .

Zkusil jsem se podívat na vytvořené ISO soubory, které jsem ještě nechal v počítači. Přes Total Commander jsem je dal rozbalit (pomocí doplňku ISO.wcx) a rozbalilo se to tak, že se vlastně neukázal žádný soubor – jakoby v těch 4,3 GB bylo zabalené „velké nic“. Přes PowerISO to neukazovalo také žádný obsah v ISO obrazu. Zkusil jsem si na zkoušku ještě stáhnout nějaké jiné ISO z webu, abych viděl, co by to ISO pro WII mělo obsahovat za soubory, ale výsledek byl stejný. Zřejmě tedy Windows neumí pracovat se soubory pro WII a v tomto problém asi nebude. V emulátoru Dolphin na PC se mi vytvořená ISO soubory vytvořené pomocí Rawdump 2.1 normálně rozjedou a můžu je hrát.

Nevím jestli tento postup zálohování pomocí výše uvedené DVD-ROM již na nejnovější verze nefunguje, nebo někde dělám chybu. Zdálo se mi to dobré řešení pro mne, když mám výše uvedenou mechaniku. Nepotřebuji žádný hack na stahované hry apod.. Přece jenom je to v záruce a nechce se mi riskovat. Stačí mi, když si budu moci zazálohovat mé vlastní originální hry pro případ poškození. Za případnou radu předem děkuji.

PS: vše bylo prováděno na PC s Windows XP SP3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dobrý den, chci se zeptat na následující:

minulý týden jsem si koupil nové WII (verze software 4.3E) a chtěl jsem si zazálohovat hry, které k tomu byly (WII Sports + WII Party) pro případ poškrábání. Našel jsem návod, že to jde pomocí mechaniky LG GDR-8164B (firmware 0L06), kterou náhodou vlastním a programu Rawdump 2.1. Vložil jsem tedy CD se hrou a spustil Rawdump 2.1, klikl na "Start dump" (bez zaškrtnutého „Dual Layer“) a program ukázal název CD a normálně pracoval. Po 2,5 hodině program napsal Finish a ve složce bylo vytvořeno požadované ISO (velikost ISO 4,37 GB - 4 699 979 776 bajtů). Poté jsem obraz vypálil pomocí NERA verze 6.6 pomocí volby „Vypálit obraz na disk“ na DVD-R VERBATIN 4,7 GB co nejnižší rychlostí (4x). To samé jsem udělal i s druhou hrou. Po vložení vypáleného disku do WII se hra bohužel nenačte. Když vložím CD se zálohovanou hrou tak mi ji to nenačte - ikonka vlevo nahoře, kde spouštím běžně hru, je šedá. Když na tuto ikonku ovladačem kliknu tak mi to píše „Unable to read the disc.“ … .

Zkusil jsem se podívat na vytvořené ISO soubory, které jsem ještě nechal v počítači. Přes Total Commander jsem je dal rozbalit (pomocí doplňku ISO.wcx) a rozbalilo se to tak, že se vlastně neukázal žádný soubor – jakoby v těch 4,3 GB bylo zabalené „velké nic“. Přes PowerISO to neukazovalo také žádný obsah v ISO obrazu. Zkusil jsem si na zkoušku ještě stáhnout nějaké jiné ISO z webu, abych viděl, co by to ISO pro WII mělo obsahovat za soubory, ale výsledek byl stejný. Zřejmě tedy Windows neumí pracovat se soubory pro WII a v tomto problém asi nebude. V emulátoru Dolphin na PC se mi vytvořená ISO soubory vytvořené pomocí Rawdump 2.1 normálně rozjedou a můžu je hrát.

Nevím jestli tento postup zálohování pomocí výše uvedené DVD-ROM již na nejnovější verze nefunguje, nebo někde dělám chybu. Zdálo se mi to dobré řešení pro mne, když mám výše uvedenou mechaniku. Nepotřebuji žádný hack na stahované hry apod.. Přece jenom je to v záruce a nechce se mi riskovat. Stačí mi, když si budu moci zazálohovat mé vlastní originální hry pro případ poškození. Za případnou radu předem děkuji.

PS: vše bylo prováděno na PC s Windows XP SP3.

Svoji naivitou jsi mne docela rozesmal :) Kdyby to takto slo, tak vazne nevim, proc by se resily nejake "hacky"... Ochrany se tam davaji prave proto, aby to neslo takhle kopirovat.

A vubec se divim, ze to nekoho blahove napada zkouset - vzdyt uz ani na PS1 to neslo a bylo treba ho chipovat - tzn. byly tam ochrany. A vetsina lepsich her na PC mela nejakou ochranu typu secuROM atd. takze bez cracku vypalena hra nesla a hlasila, ze je treba vlozit CD... Vazne mne dokaze pobavit, jak si v dnesni dobe nekdo muze jenom myslet, ze staci normalne na PC vypalit hru a ono to pojede :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, pro zacatek bych si na zacatecnika dovolil dva dotazy :-)

1. Wii mě nechce pustit na internet. chce to stahovat nejaky prohlizec, ale pak to vyhodi chybu. na internetu jsem :-)

2. zajímalo by mě, kam nejlépe umístit pohybové čidlo. nad nebo pod TV? zda se mi, ze nemirim ovladacem primo na stred TV, ale trosku vis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) Pro pouzivani vetsinu sluzeb musis v nastaveni Wiicka nastavit Velkou Britanii, tako tvoji zemi. S CR ti vetsina sluzeb nepojede... Dale - ve Wii neni defaultne nainstalovan prohlizec na prohlizeni internetu (tzn. internet slouzi pro hrani her atd.) Takze pokud chces pouzivat Wii pro brouzdani po webovych strankach (nedoporucju & neni k tomu duvod), tak si stahni prohlizec, co ti to nabizi. V opacnem pripade ho stahovat nemusis a normalne staci byt pripojen na internet (wifi) a muzes hrat napr. po netu..

Resp. spis dotaz je "Wii me nechce pustit na internet" - co to je? Vzapeti pises, ze na internetu jsi.. Asi jsi myslel "wii mne nechce pustit na web" ne?

2) je to uplne jedno. Jen v nastaveni pak musis zvolit polohu. Ja to mam na televizi polozene, ale mel jsem to i pod a v obou pripadech to jelo bez problemu. Prijde mi, ze je to dost tolerantni, takze kdyz Wii prenasim (napr. ke kamaradovi), tak nemusim ani nejak zvlast cidlo centrovat - proste ho hodim nekam pod monitor a jede to ;) Cidlo muzes pripadne lehce naklopit - uvedom si, ze kazdy je jinak velky a tak kazdy drzi ovladac v jine vysce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Anonymous diky za opdpoved, zkousel jsem dva externi disky naformatovane na FAT32 a nejde mi to. Nevim tedy, jak dlouho by melo WIIcko nacitat, ale WD Passport 120 nejde a Samsung 320GB portable 2 taky nejde. Corsair 16 flashka jede jak vino. Nedelam neco spatne? Diky za postrehy :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1. jedna nebo dve hry mi udelaly to, ze pri zacatecni obrazovce s ovladacem nesla obrazovka odmacknout. Hra byla myslim Tintin. Nejde nic, jen reset s powerem

2. co je to cvaknuti pri restartu? tipuju ze mechanika. neskodi zbytecne moc restartu?

3. jdou hrat NTSC hry? pokud ano, nemuzu neco pokazit?

4. bricknuti je asi zablokovani. jak se vyvarovat, pripadne jde opravit?

dalsi otazka. snad na me nekdo bude mit trpelivost :-) uvital bych nekoho chytreho na ICQ nebo emailu, co by byl ochotny mi par veci vysvetlit. dalsi neznama je mi Homebrew Browser. najedu na nej spustim a chce to po me aktualizaci. Muzu nejak bricknout wii, kdyz jsem zadal hack systemu? ja jsem z toho fakt jelen kluciiiii :-)

Hexer mi odpovedel do emailu. Timto mu i dekuji a delim se s ostatnima:

"Homebrew browser muzes aktualizovat

1.Nemoznost spustit nejakou hru reklamuj tam kde jsi cerpal navod 3.gif na hack... duvodem je bud spatna verze loaderu nebo iosu

2.Je to mechanika... zadny restart neni pro elektroniku prijemny... ale zas to nerestartujes 100x denne ne?

3.Ano jdou hrat ... nektere ale delaji problem pri spusteni... jedine co bys mohl pokazit je kdyby se PAL konzole pri spusteni NTSC hry zeptala na update a ty dal YES...

4.U starych wii to jde opravit pres GC ovladac... u novych to opravit nejde..."

Cerpal jsem z tohoto navodu: http://console-forum.net/tema/131109-jak-hacknout-flashnout-libovolne-wii-softmod-pro-4-3

pak jsem akorat zmenil loader na V70 (249), ale zkousel jsem to i pres usb loader gx momentalne posledny rev. 1155, ktery mi doporucil fantomas.

Hexer píše: "mohl pokazit je kdyby se PAL konzole pri spusteni NTSC hry zeptala na update a

> ty dal YES..."

to znamena, ze ten hack systemu "Block Disk Updates", "Block Online Updates", "Remove Diagnostic Disc Check", "Move Disc Channel", "Autopress A on health screen" nezabrani tomu, aby se omylem, treba dite nezmacklo update na NTSC?

toto prosim znamena tedy co? myslel jsem, ze totalne zamezi bricku :-)

Block Disk Updates

Block Online Updates

Remove Diagnostic Disc Check

Move Disc Channel -

Autopress A on health screen - asi preskoceni uvodni vystrazne hlasky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu