Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zeptáš se! Získáš odpověd


^ToMmY^

Otázka

Takže tato věc je tak trošku nápad danteho jak jsem koukal v xbox sekci a tento nápad se mi velice líbí. Takže jde především o přehlednost všech otázek a odpovědí a dále je to užitečné pro další uživatele at už začátečníky či pokročilé :). Prosím když nebudu vědět já snažte odpovědět jiní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 625
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

zkusim se opet zeptat. kdyz se mi stane, ze se po odehranem levelu kousne nejaka hra (tintin), tak jsem se tu na foru docetl, ze se ma zkusis zmenit IOS. to se meni asi v loaderu. zeptam se blbe, ale zeptam. co to je ten ios a nemuzu tim experimentovanim bricknout wiiicko? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,

chci se zeptat, jsem absolutní nováček, co se konzolí týče. Mám v plánu koupit pro sebe a pár přátel Nintendo Wii, našel jsem dobrou nabídku, kde mi pán nabízí Wii s příslušenstvím + externím diskem 40 GB, nicméně mi psal, že hry, které na tom disku byly, omylem smazal a že neví jak je nahrát zpátky. Firmware je tam prý 4.1E. Chci se zeptat, lze tedy pouze stáhnout nějaké hry z netu a vložit je na ten externí disk a poté normálně spustit?

Dále bych se chtěl zeptat, jestli v případě, že je to Wii nějakým způsobem hacknuté či upravené, tak jestli mi pojede i normální originál hra? (Předpokládám, že ano) a ještě se chci zeptat, jestli lze Nintendo Wii použít i jako takový HTPC, že bych ho měl připojený k TV a k němu pak externí disk a poté bych pouze přehrával všechny filmy z disku na tv?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hry na hdd vkládáš pomocí WBFS Manageru, předtím je ale dobré zkontrolovat region přes RegionFrii a vyhnout se případnému bricknutí přes WiiBrickBlocker ... Jinak by ti hry stažené z netu měli bezproblémově nejspíš jít ...

Ano, originální hry ti samozřejmě pojedou ...

Ano, wii můžeš použít jako multimediální zařízení, ale full hd filmy ti z hdd nepřehraje ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Děkuji moc za rychlou odpověď. Ty instalačky toho RegionFrii a WiiBrickBlocker jsem si našel, ale jak je nainstaluji na tu konzoli? Hodím to na disk, ten připojím k Wii a z tama to nainstaluji? S hrami to bude asi obdobné, že? :)

K těm full hd filmům - ty redukce na HDMI apod. co vypadají extrémně lacině :D tak fungují?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

RegionFrii a WiiBrickBlocker, stejně tak WBFS Manager máš uložené v pc ... když si stáhneš hru, máš ji jako ISO - záleží, jestli je PAL nebo NTSC, pokud je PAL, regionfrii nepotřebuješ ... otevřeš si jen wiibrickblocker, zadáš, v které složce v pc máš hru a prostě ji jen opatchuješ ... pak si otevřeš wbfs manager, připojíš hdd a z pc ji nahraješ na hdd, který pak připojíš k wii a hraješ :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Stahni si WAD manager, aplikaci zkopiruj do slozky apps na pametove karte a nasledne ji najdes v homebrew channelu. WAD manager umi instalovat WAD soubory.

Diky. Stahl sem WadManager1.7. Takze ten WadManager.dol do slozky APPS. Ten hra.wad kamkoliv na SD kartu predpokladam. Skrz Homebrew Channel spustit ten WadManager...v tom nalistovat ten wad soubor a to mi to nainstaluje jako Channel na plochu. Predpokladam spravne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jeste by tam mela byt slozka s nazvem te aplikace. Takze by to melo vypadat napr takto: SD:\apps\WadManager\WadManager.dol.

U poznamek k verzi wad manageru 1.0 je napsano, ze by wad soubory mely byt ve slozce wad na pametove karte (takze SD:\wad). Jestli je to nutne netusim. Vyzkousis, uvidis :)

Zbytek je tak jak jsi rekl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

chci se ještě zeptat, jaké programy nebo co vše potřebuji, abych mohl hrát hry stahované z netu, mám stažen WBFS manager, RegionFrii, WiiBrickBlocker. Dneska mi má wii přijít, tak bych si rád něco zahrál, stáhl jsem si Wii Sports, ale čtu tady, jaké jsou s tím problémy se spuštěním. :/ Všude je to samý GX Loader, Neogamma, cios, ios :D Jediný iOS, kterému rozumím, mám v telefonu:D Koukal jsem do topicu pro začátečníky, ale moc jsem si z tama neodnesl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

deputy: Tohle jsem nikdy neresil. Ale rika se tomu "forwarder" tzn. ze se vytvori zkratka na aplikaci na sd karte v podobe wii channelu.

Pokud te to nadale zajima. Muzes se podivat na to co jsem v rychlosti nasel:

pripadne http://www.ehow.com/how_7698330_convert-wii-homebrew-applications-channels.html
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prosím Vás, nejde mi načíst disk ani USB, vždy mi to vyhodí nějaký Error -6, že nejsou udělány na disku žádné partitions a když je chci udělat, tak mi to taky hodí error. Jsem už z toho zoufalý, je tam nějaký USB / SD Loader a v Homebrew Channelu je možné Loadnout GX Loader, v obou případech mi to nenajde flashku, disk nic, ačkoliv je to naformátováno ve WBFS. Neexistuje zde nějaký návod pro pitomce? :( Díky všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jiste, jde o sluzbu Wii Connect 24 a jde o to, ze kdyz Wii vypnes jen do Standby (oranzova LED), tak zustane stale pripojene k WiFi a pravidelne kontroluje Nintendo server. Jakmile ti prijde zprava na Wiicko (vpravo dole v menu), tak te na to Wii upozorni prave blikanim.

Da se to vypnout v menu nebo staci power podrzet dele, rozsviti se cervena LEDka a wii bude uplne vypnute.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu