Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zeptáš se! Získáš odpověd


^ToMmY^

Otázka

Takže tato věc je tak trošku nápad danteho jak jsem koukal v xbox sekci a tento nápad se mi velice líbí. Takže jde především o přehlednost všech otázek a odpovědí a dále je to užitečné pro další uživatele at už začátečníky či pokročilé :). Prosím když nebudu vědět já snažte odpovědět jiní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 625
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
zdravim přemejšlim že koupim wii ale televizku mam strasně malou a chtěl bych to připojit na 22 palcu vga kabelem ale nikde sem nenašel čim to spojit nechce se mi kuli tomu kupovat new TV na to bych neměl prachy dík za odpověď

Bez sance... resili jsme podobny problem... nakonec to u nas vyresila TV karta do PC... ale zadna slava :blink:

Wii ma jako vystup pouze chiche [cti: činče] (nevim jak se to pise je to kabel ktery vypada jak od bednicek s kulatou koncovkou a neni to jako u sluchatek) dva pro zvuk a jeden pro obraz... zadny kabel primo do PC monitoru neni :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
plz uz sem zoufalej, kdyz vypalim hry nejdriv zkusmo na RWcko tak mam 100% uspesnost ale kdyz palim na DVD+R nebo DVD-R tak mi funguje asi 1 DVD z 8. Mam strasnej odpad :) uz sem zkousel +R, -R, 4x i 2,4x, uzavrit i neuzavrit a furt stejna procentuelni uspesnost funkcnich DVD k tem ktere leti do kose :(

Na 99% vadna mechanika... vymenit :) a starou spalit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
když hraju po nete vypalenou hru(mario kart) muze mi dat nintendo nejaky ban nebo neco takovyho?

Ban dostat muzes :) pokud se nepletu tak to vznikne tak ze ho zkusis hrat pres NET :) s prateli... na par takovych postu na forech jsem uz narazil...

Vetsinou proste dostanes ban na hrani pres net :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mám pro synka wii ale jsou tam japonská písmena...:( tak asi region Asie.

Vůbec tomu nerozumím, jen už jsem přišla na to, že hru co jsem koupila v Čechách na tom nepřehraje.

Existuje i jiná možnost než to nechat za 2tis přečipovat?

/podotýkám, že já tomu vůbec nerozumím :( /

Už jsem zkoušela i to dvd jak se tam načte a pak jdou hrát i hry z jiných regionů, ale taky nic.

A nebo alespoň tip kde sehnat hry pro Asii? díky moc Zuzka

Kde jsi probuh sehnala wii pro asii? :blink: Jinak jit by to asi melo ale celou dobu budes riskovat zablokovani konzole kdyz si na ni pustis nejakou hru ktera se ji pokusi aktualizovat...

Idealni reseni je zbavit se takove konzole a nabrat evropskou :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
chci se zeptat jestli je velky rozdil mezi usa a evropou kde to koupim chci to koupit na ebayi a nevim co a jak dík pm me odpoved

Rozdil je to velky... na USA verzi (ma oznaceni U) neprehajes evropske verze her... navic v USA pouzivaji jine televize (NTSC) kdezto v evrope se pouzivaji PAL :)

(zjednodusuju aby to pochopil kazdy)

Takze moje rada je koupit Wii bud u nas (podporis ceske vyderace za 5999) nebo na ebay nejlepe z Anglie (United Kingdoms) momentalni kurz Anglicke Libry a Ceske koruny je 30kc / 1libra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak jsem na kartu naformátovanou nakopíroval soubor co jsi mi dopor.v sejfn. zeldě smazal orig save nakopíroval soubor z karty-tam bylo eur,usa,jap,dal jsem tedy eur.atd spustil zeldu šel jsem si popovídatatd.spustila se instalace hb.ch a na obrazovce naskákaly nějaký info a uplně dole předposlední řádek--failed to read boot.elf -1! a poslední řádek---no code found to load. hanging. tak jsem to po chvíli vypojil ze sítě,zkusil to znovu a to samé.tak nevim.díky

A jsi si jisty ze nemas wii ve verzi 4.0E? :bash: protoze jestli jo tak tam ta finta se zeldou nefunguje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pri pouziti USB Loaderu musi byt ta specialni partition jako prvni nebo muze byt jako druha? Pouzivam WD Passport 250GB a nejak se to s nim nechce bavit :(

Partition s wii formatem je jako "druha" (samozrejme jsem tam pomoci programku nahral dva obrazy zalohy her WII PLAY a LEGO SW)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak co jsem cetl, tak Bannerbomb jde i na tuto verzi. Co se tyka HBC tak predchozi instalace zustane nedotcena stejne jako DVDx.

vice:

http://wiibrew.org/wiki/System_Menu_4.1

.... jak se zda, spis je tato verze zamerena proti THacku, zameruje se na kopirovani na kartu a zpet - viz. problem se save na karte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jj, jak jsem to koumal na netu, tak jsem k WiiScrubberu taky došel a stáhnul ho ale myslím, že tím hru nazabalím do Raru. Jde o to, že jsem s tím Isem nic nedělal, všechny Isa mají 4,6 GB, jen jsem ho z raru rozbalil. Není mi jasné jak to ti týpci co to dávají na ty torrenty dělají. Zabalit 4,6 ISO na 2 GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu