Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zeptáš se! Získáš odpověd


^ToMmY^

Otázka

Takže tato věc je tak trošku nápad danteho jak jsem koukal v xbox sekci a tento nápad se mi velice líbí. Takže jde především o přehlednost všech otázek a odpovědí a dále je to užitečné pro další uživatele at už začátečníky či pokročilé :). Prosím když nebudu vědět já snažte odpovědět jiní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 625
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj. Nasel jsem parkrat zminku o tom, ze na nove verze Wii uz nejde jednoduse nacvknout chip s clipem. Chtel bych se ujistit, ze je to pravda, protoze v tom pripade by nemelo smysl kupovat nove Wii, kdyz bych stejne ztratil zaruku instalaci chipu a radeji bych sehnal jiz pouzite. Snad to nekdo bude vedet, dik moc za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Predem diky za odpovedi na nize uvedene otazky:

1/ Wii ma sensor ktery se umisti na televizi, pod, nad.. muze byt sensor umisten treba metr a pul pod televizi? Je dulezite mi sensor primo naproti hraci?

2/ je rozdil component/SCART kabel tak znatelny, ze ma cenu to resit? (mam 120 cm FullHD)

3/ vsechny Wii vcetne uplne nejnovejsich jdou hacknout pres BannerBomb?

4/ daji se sehnat nejake rozumne cerne polepy, aby Wii tak mezi ostatni elektronikou nevycnivalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Predem diky za odpovedi na nize uvedene otazky:

1/ Wii ma sensor ktery se umisti na televizi, pod, nad.. muze byt sensor umisten treba metr a pul pod televizi? Je dulezite mi sensor primo naproti hraci?

2/ je rozdil component/SCART kabel tak znatelny, ze ma cenu to resit? (mam 120 cm FullHD)

3/ vsechny Wii vcetne uplne nejnovejsich jdou hacknout pres BannerBomb?

4/ daji se sehnat nejake rozumne cerne polepy, aby Wii tak mezi ostatni elektronikou nevycnivalo?

Ad.1/ Senzor by naproti hraci mel byt, ale pokud mas cernou TV, tak ho ani nevnimas (da se na TV prilepit nebo se da dat na plastovy stojanek). Myslim si, ze 1,5 metru pod TV byt muze (neodzkouseno), ale mozna budes muset poodstoupit od TV, ta to reaguje:cheesygrin:

Ad.2/ Mam component a rozdil je,ale nakolik je znatelny, tot otazka (mam 83cm, HD Ready TV). Na 120cm ten obraz asi trochu rozpity budes mit jak se SCARTem, tak i s componentem. Component Ti udela 480p.

Ad.3/ tusim ze jdou, ale zeptej se na soft hack Hexera - ten do toho vidi lepe

Ad.4/Daji se sehnat, ale opet nekde na objednavku.....ted uz snad i v CR (mi se libi tohle: http://www.emag.cz/direct/iR/magazin/2745/4.jpg )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ať hledám, jak hledám, nikde se nemůžu dopátrat, kde bych stáhnul, třeba v PDF, kompletní českej manuál pro Wiíčko a dále pro hry Wii Sports a Wii Mariokart (s volantem). Mm je z jiné části EU a tam čeština nikoho nezajímá :-))) Pomůžete?

Uz to tu nekde bylo, ale postnu to jeste jednou (asi to neni ke stazeni,ale snad si poradis):

[url]http://mojenintendo.cz/servis/nintendo-wii/nintendo-wii[/url]

a manualy pro hry si (podle me) muzes maximalne jen prelozit. Ono pro Wii je toho prelozeno jen malo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Otázka: U Wii se mi stalo, že jsem špatně udělal aktualizaci CIOSu. Po startu jen černá obrazovka. To jsem svépomocí opravil. Ale nejspíš se mi podařil udělat semi-brick. Hry normálně fungují ale nedostanu se do Settings. Při pokusu vstoupit do settings to hází tuto hlášku:

"You tried to access the address marc:FIX/US/index01.html which is currently unavailable. Please make sure that the web address (URL) is correctly spelled and punctuated. then try reloading the page."

Nějaká rada?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Otázka: U Wii se mi stalo, že jsem špatně udělal aktualizaci CIOSu. Po startu jen černá obrazovka. To jsem svépomocí opravil. Ale nejspíš se mi podařil udělat semi-brick. Hry normálně fungují ale nedostanu se do Settings. Při pokusu vstoupit do settings to hází tuto hlášku:

"You tried to access the address marc:FIX/US/index01.html which is currently unavailable. Please make sure that the web address (URL) is correctly spelled and punctuated. then try reloading the page."

Nějaká rada?

Jakou mas verzi wii? (4.1E)? Pokud nizsi zkusil jsi updatovat wii? vse co jsem nasel rikalo ze mas pockat na novejsi firmware a pak updatovat (a problemy by mely byt pryc)

http://www.fixya.com/support/t349332-get_into_wii_settings

Hi there, I have uploaded a file on the following link http://www.4shared.com/account/dir/5026890/ce5fe369/sharing.html?rnd=64 copy the file which fits your Wii (Japanese or US or Europe) and use Winrar to open the ISO file. Then burn the iso file onto a DVD with low speed like 2x. Then, insert the DVD into your Wii and play the game like normal, it will ask for software update and click yes. Then take out the DVD and check your Menu setting, it comes back.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Heh, rychlá odpověď. Mám 3.2E. Po TH z 3.4E. Takže říkáš, že by mělo jít jen udělat aktualizaci FW a mělo by se to spravit samo jo? To fixya jsem našel taky. V podstatě mám jen obavu o to, aby případná aktualizace na novější FW nezpůsobila full-brick.

Jak je to teď s tím 4.1? Dají se přes to jet pálenky normálně jen s Bannerhackem?

edit: A ještě mě tak napadlo. Když udělám nápravu pomocí toho postupu co jsi postnul. Bude se pak muset dělat znova Bannerbomb nebo TH? Nebo normálně pojedu dál svoje? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Uprimne? :))) Chuj vi :)))

Muj osobni nazor je ze se urco nebrikne :) spis ji to pomuze :)... na 4.1E uz nejde (nebo nevim ze by sel) Twilight Hack musis pres BBcko :) paradoxne ja jsem mel udelany TH na svem wii 3.1E ... pak jsem ho regulerne updatoval na 4.1E a vse funguje dal :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu