Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zeptáš se! Získáš odpověd


^ToMmY^

Otázka

Takže tato věc je tak trošku nápad danteho jak jsem koukal v xbox sekci a tento nápad se mi velice líbí. Takže jde především o přehlednost všech otázek a odpovědí a dále je to užitečné pro další uživatele at už začátečníky či pokročilé :). Prosím když nebudu vědět já snažte odpovědět jiní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 625
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

need help... pls

stahnul jsem si savy na Super Smash Bros. Brawl (na vsechny mapy, postavy :/) a da se to instalovat jen pres Savegame Manager... jenze umim je dat ty savy z Wii na SD kartu ale z SD karty do Wii uz ne... mohl by nekdo help pls? nalehave a specha...

ICQ: 480972374

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj můžu se zeptat na postup vypalovaní na WII hry nějak jsem z toho už na prášky děkuji

DVD MINUS R... behem vypalovani NIC nedelat (hlavne vypnout prohlizec...ICQ...skype) u vypalovani nesmi klesnout buffer (pak se na DVD vypali neco jineho nez ma...u PC to nevadi u Wii to vadi neskutecne) takze pokud mas slabsi PC nebo ti ten buffer klesa pal pomaleji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, potreboval bych poradit ohledne prehravani filmu na WIIcku. Zkousel jsem patrat na netu, neco jsem nasel, ale u vseho pisou ze je to pouze na verzi 3.2 a 3.4. Nemate s tim nekdo zkusenost? Mam firmware 4.0.

A pak bych se chtel zeptat, jak je to s hacknutym wii a pripojenim na net. Pred nejakou dobou jsem si s Hexerovou pomoci hacknul wii v4.0 Nez sem zacal, tak jsem ho odpojil od netu a nejak uz to tak zustalo. Ted bych ho rad pripojil a treba neco zaparil po netu, ale uz jsem zapomel jak se chova, kdyz chce potahat aktualizace (zepta se nebo potaha automaticky?). Nikde v meny jsem nenasel, ze by aktualizace sli vypnout. Tak jestli by mi proste moh nekdo napsat co muzu (bejt porad pripojenej, parit hry po netu atd.) a na co si dat bacha (staci proste jenom nedat tahat aktualizaci kdyz to WIIcko nabidne?), abych neco nepos... :)

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Diky za rychlou odpoved, uz jsem to zkusil a vypada to ze to slape. Akorat jsem zkousel fifu a nemuzu se s nikym spojit. Najde se mi nekdo volnej, vyberem si teamy, zacne se loadovat hra a ve chvili kdy uz to skoro je (skonci hudba a uz jsou slyset zvuky stadionu) se napise ze se prerusilo spojeni :( Parite nekdo fifu 10 a slape vam to v poho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja prave hral naposled fifu 99 nebo tak neco :) na kompu a od ty doby sem zadnou nemel, ale tahle na wiicku me docela bavi a jak jsem tak koukal na diskuse, tak lidi co vzdycky davali prednost PES pred fifou, rikaji ze posledni PES je kupodivu na konzolich horsi nez fifa, ktera zase stoji za houby na kompech.

Pripojenim by to byt nemelo mam 8mego, spis me napada, ze to muze byt tim jak to mam vypaleny a wiicko se s tim trapi vic nez s originalkou, takze dyl loaduje. A pokud to ceka jenom chvili jak rikas, tak by to tim mohlo byt.

Tak ted jsem to zkusil jeste jednou a 2x jsem se v pohode pripojil a 1x to zase neslo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

2 Hexer: taky jsem hledal, ale vsichni pisou ze to nejde, ale nikdo nepsal ze to zkousel :)... mno spis by to chtelo vyzkouset... je to prece zarizeni jako kazde jine... pokud muzes pripojit 4 wmote proc bys nepripojil 2 a 2 boardy... jde spis o synchronizaci s wiickem...a podporu hry... nemam Punch Out, takze nevim, jestli multiplayer podporuje board, ale singl ho podporuje...

....spis to bude otazka softu+fw ( jestli je napevno nacpany na pozici 4, nebo to detekuje od posledni volne pozice)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
2 Hexer: taky jsem hledal, ale vsichni pisou ze to nejde, ale nikdo nepsal ze to zkousel :)... mno spis by to chtelo vyzkouset... je to prece zarizeni jako kazde jine... pokud muzes pripojit 4 wmote proc bys nepripojil 2 a 2 boardy... jde spis o synchronizaci s wiickem...a podporu hry... nemam Punch Out, takze nevim, jestli multiplayer podporuje board, ale singl ho podporuje...

....spis to bude otazka softu+fw ( jestli je napevno nacpany na pozici 4, nebo to detekuje od posledni volne pozice)...

No ja nasel na foru typka co se dlouho ptal prodejcu a pak napsal na nintendo... a tam mu rekli ze to nejde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu