Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zeptáš se! Získáš odpověd


^ToMmY^

Otázka

Takže tato věc je tak trošku nápad danteho jak jsem koukal v xbox sekci a tento nápad se mi velice líbí. Takže jde především o přehlednost všech otázek a odpovědí a dále je to užitečné pro další uživatele at už začátečníky či pokročilé :). Prosím když nebudu vědět já snažte odpovědět jiní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 625
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
cao vsichni...

chtel bych se zeptat na vas nazor uzivatelu, mam moznost koupit 1,5roku starou Wii s cipem a s prislusenstvim: dva ovladace, kabel a asi 20her

jde o to, co tu ctu, tak mi pujdou neorigo i kdyz nahraju do nove konzole Homebrew...?

Jeslti je Wii s chipem tak Homebrew nepotřebuješ na pálené hry ( ale dá se využit na dost jiných věcí př: hrani her z HDD ;) )

já uplně zapomněl na podstatu prispevku :) , jestli se to vyplati za 6500,- koupit ....?

s tou cneou je to takové... no nevím Za 5k seženeš nové Wii se zárukou na 2 roky (s chipem nemáš nic) A druhý ovladač s wii play. seženeš okolo 1000kč přez net. A pálenky ti pojedou když se zkontaktuješ s uživatelem Hexer ;) a oala jsi na 6 000 + odměna Hexerovi za NOVÉ wii. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čus lidičky,

mám jednu blbou otázku :(, chtěl bych si na svém Wii naistalovat hry na úvodní obrazovku, kde se nacházejí jednotlivé kanály a nevím jak. Pro informaci mám nejnověší upgrade 4.2E. Můžete mi někdo poradit. Co vím jen, že dříve to šlo přes Zeldu a že to dovolil snad poslední frim asi 3.2E, teď ale nevím jak :(. Prosím pomozte - nikde jsem to nenašel. Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

čau

mam PAL wii očipovanou konzoly ,jak na ni spustim hry z jiných regionu než PAL.

Zkoušel jsem nejnovějšího Naruta (NTSC-U) v dics chanel se mi zobrazí logo hry ale při spuštění mi skočí černá obrazovka a končim, musim wii restartovat protože na ovladač nereaguje.

Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čus lidičky,

mám jednu blbou otázku :(, chtěl bych si na svém Wii naistalovat hry na úvodní obrazovku, kde se nacházejí jednotlivé kanály a nevím jak. Pro informaci mám nejnověší upgrade 4.2E. Můžete mi někdo poradit. Co vím jen, že dříve to šlo přes Zeldu a že to dovolil snad poslední frim asi 3.2E, teď ale nevím jak :(. Prosím pomozte - nikde jsem to nenašel. Předem díky.

No da se to pres USB disk... ale nemel jsem zatim dost odvahy s tim experimentovat... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak na hry jinýho regionu je Wii Brick Blocke kterej odstraní update

--------------------

stáhnul jsem si Monster Hunter Tri (NTSC-J), hru spustim, intro, černobílej obraz ještě lehce roztáhnutej ale když dám begin game tak se hra sekne a televize vydává pískavej zvuk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravim mám problém když si chcu zahrát cod 3 tak najedu do menu pak vyberu obtížnost a při pokusu i nahrání hry se mi hra sekne už nevím co s tím a zkoušel jsem to v Configurable USB Loader +GUI u GX loader pls poradte a vždycky to samé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hmm tak na 249 to nefunguje mám zkusit ještě nejaký jiný iose? a ještě dotaz jak dostat do gx loaderu covers? cd covers mi funguje ale zaboha nemuzu prijit na ty obyč předem díky

Nejspis mas spatnou velikost obrazku... velikost stran obrazku musi byt delitelne 4 bezezbytku (takze treba 160x224)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu