Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zeptáš se! Získáš odpověd


^ToMmY^

Otázka

Takže tato věc je tak trošku nápad danteho jak jsem koukal v xbox sekci a tento nápad se mi velice líbí. Takže jde především o přehlednost všech otázek a odpovědí a dále je to užitečné pro další uživatele at už začátečníky či pokročilé :). Prosím když nebudu vědět já snažte odpovědět jiní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 625
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

čuz, zajímá mě pár věcí...

1. nejlepší tenisová hra na Wii

2. jsou na to speciální "držáky" (nevim jak to říct)

3. jak to funguje? smímá to jen pohyb rukou nebo i pohyb těla?

4. když tak mě nasměruj, kdy je to třeba podrobně, jsem v tom úplný amatér

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
dobře zaptám se...debilní otázka,ale proč je tak konzole Wii drahá ? a kde ji seženu nejlevněji?myslím e-shop..ne bazar

je draha protoze je v tom elektronika na jine urovni nez v xboxu, a s tou cenou zkus zajit do hypernovy myslim ze tam stoji kolem 5000kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
čuz, zajímá mě pár věcí...

1. nejlepší tenisová hra na Wii

2. jsou na to speciální "držáky" (nevim jak to říct)

3. jak to funguje? smímá to jen pohyb rukou nebo i pohyb těla?

4. když tak mě nasměruj, kdy je to třeba podrobně, jsem v tom úplný amatér

2. jsou to pouze nástavce na ten hlavní ovladač aby se to ovládalo lépe.

EDIT : sry za double post neuvědomil sem si to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj,nejde mi udělat hb.chanel, je to proto že mam 3,4e ?díky

Predpokladam ze mas originalni hru The Legend of Zelda: Twilight Princess.

Pro verzi 3.4 je urcena jina verze twilight hacku nez pro jine predchozi firmwary. Ta spravna verze pro tebe je ZDE.

Predpokladam ze postup jak na to znas, kdyz jsi se pokousel o twilight hack (jinak receno instalaci hb channelu). Pokud ne, upresni kde je chyba, u ceho jses zasekl nebo co vypisuje Wii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Predpokladam ze mas originalni hru The Legend of Zelda: Twilight Princess.

Pro verzi 3.4 je urcena jina verze twilight hacku nez pro jine predchozi firmwary. Ta spravna verze pro tebe je ZDE.

Predpokladam ze postup jak na to znas, kdyz jsi se pokousel o twilight hack (jinak receno instalaci hb channelu). Pokud ne, upresni kde je chyba, u ceho jses zasekl nebo co vypisuje Wii.

Ahoj,díky moc.mam origo zeldu a mněi jsem asi špatnou verzi twi h. ted jdu zkusit tu verzi od tebe zatim díky.loonn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj,díky moc.mam origo zeldu a mněi jsem asi špatnou verzi twi h. ted jdu zkusit tu verzi od tebe zatim díky.loonn

tak jsem na kartu naformátovanou nakopíroval soubor co jsi mi dopor.v sejfn. zeldě smazal orig save nakopíroval soubor z karty-tam bylo eur,usa,jap,dal jsem tedy eur.atd spustil zeldu šel jsem si popovídatatd.spustila se instalace hb.ch a na obrazovce naskákaly nějaký info a uplně dole předposlední řádek--failed to read boot.elf -1! a poslední řádek---no code found to load. hanging. tak jsem to po chvíli vypojil ze sítě,zkusil to znovu a to samé.tak nevim.díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chyba nejspis bude ze nemas pametovou kartu naformatovanou na FAT (ne FAT32)

Nicmene zkus se ridit presne podle navodu

cesky http://www.wiihack.cz/157/twilight-hack/

a anglicky http://wiibrew.org/wiki/Twilight_Hack

mam ji naformátovanou na fat(16) na to jsem dával zvlášt pozor a podle toho návodu jsem to dělal původně ale to nešlo vůbec.no díky uvidim co s tim provedu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mam u wii kabel k telce co byl v zakladu, chci se optat zda by se nejak vylepsil obraz kdybych koupil "Component HD TV Audio Video AV Cable for Nintendo Wii"

prijde me ze by wii mohlo posilat lepsi rozliseni....

mam moznost testit na full HD a na HD ready(na te primarne hraji) + na plasme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Osobne jsem si dokoupil component cable az pozdeji k Wii a musim rict, ze rozdil jde poznat (ale necekej zazraky).

Obraz se stal ostrejsim a odstranilo to nejake jemne ruseni. Rozliseni se ti nezvetsi bohuzel. Jde tu fakt ciste o kvalitu prenosu obrazu. Testovano na HD ready tv 106cm uhlopricka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mozna bych si po prazkach v lete koupil wii ale v pokoji mam jen CRT televizi 55cm tak nevim jestli by to stacilo aby to fachalo jak ma tak se vas ptam jestli bude bo nebude?

a jestli kdybych to chtel dat do LCD u PC jestli musi mit nakej vystup kterym to s Wii spojim ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu