Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield vs. Call of Duty


xUltimate

Recommended Posts

Hojec...rozhoduju se, zda si koupím COD4 (5) nebo Battlefield Bad Company. COD 4 sem hrál u kámoše super...akorád o ničem vpodstatě jen střílíte, zabijte co se hýbe! COD5 sem nehrál, nedokážu posoudit, ale druhá světová takže asi nic moc.

Battlefield mam demo. Líbí se mi, vozidla, taktika, třeba kázení lesů a bourání baráků...nálety, raketomety, C4řky atd... Multiplayer musí být úžasný!

Proto se ptám...která hra se vám zdá lepší? Uveďte i důvody, proč jste se pro dannou hru rozhodli!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoznacne battlefield.

- grafika

- hratelnost a realitnost

- zpusob hrani tzv. v te hre muzes pouzit bo znicit cokoliv,muzes jezdit i golfovym autickem

- multiplayer je uzasnej.na styl COD4 ziskavani XP a lvly.za urcite lvly mas nove zbrane.

muj hlas urcite pro BF:BC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoznacne battlefield.

- grafika

- hratelnost a realitnost

- zpusob hrani tzv. v te hre muzes pouzit bo znicit cokoliv,muzes jezdit i golfovym autickem

- multiplayer je uzasnej.na styl COD4 ziskavani XP a lvly.za urcite lvly mas nove zbrane.

muj hlas urcite pro BF:BC

s hratelnosti nesouhlasím ... hratelnost je nic moc oproti codu4 ;)

jinak v codu možnost tuning zbraně xD (multi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hrála obě hry, i když musím říct, že celkově série COD je pro mě celkem srdcovka, ale např COD5 je dle mě celkem krátká hra, sice jsem ji dohrála celkem 3krát, bavila mě, ale i tak asi spíše musím dát hlas pro Battlefield. Sice herně se mi více líbí COD (herně znamená více reálné, dle mě i lépe udělaná fyzika zabití, v Battlefieldu prostě podle mě ty mrtvoly padají jak hadrový panáci).

Battlefield je na mnohem delší dobu hraní, dost se tam můžeš vyblbnout, což se o COD říct nedá díky linearitě, kde musíš prostě projít jednou hvězdičkou a jinak to nejde, dokud o kousek nepostoupíš budou se ti pořád spawnovat noví a noví nepřátelé... což v Batttlefieldu není, tam jak se dostřílíš, doničíš, doplazíš k cíli je jen tvoje věc.

Jak už bylo řečeno, odpověděl sis už sám a klidně ber Battlefield. Je to zábava na dlouhé dny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chceš vědět proč? protože každý hráč je originál a to co může bavit tebe nemusí bavit mě přesto, že budeme mít dalších 10 oblíbených her, pokud chceš jít do originálu vždy doporučuju zahrát demo

Přesně vždycky demo i když palene prece nevyhodis jen tak dvd+dl:)

Ale zálež na tobě sám si si napsl klady a mínusy si z toho vyber:lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu