Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

rrod co ted??


tejklin

Otázka

hojda, prosím Vás o radu. Před půl rokem jsem si koupil od klučiny flahnutej xbox s HDMI, ale puvodni FW od mechaniky neměl( takže nemám ani já). žádnou účtenku od toho taky nemám. datum výroby 2007-07-14 (na to by se záruka snad měla vztahovat ne?) . mechanika Benq Teď se mi po týdením občasným seknutí objevil RROD. Zajímalo by mě jestli někdo dokaže nahrát "původní fw mechaniky" i když ja ho nemám abych ho mohl poslat microsoftu v nezměněném stavu. Nebo jestli to mám poslat s flashem tak jak to je a doufat že tu mechaniku nebudou zkoumat. jedná se o poruchu 4142. myslíte, že zjištují, jestli je to flashlé, když je rrod ?? (napadlo mě že to bude asi trochu závažnější porucha a že by mohli poslat treba novou konzoli. nebo to mám zkusit dát někam opravit, jestli to je možné?? koupil jsem si k tomu new monitor a mám smahlých asi 50 her tak se s tím nechci nadobro rozloučit. nevím jak mám postupovat, jsem v pekerné situaci se mi zdá :cry: . díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

ja si to s tím fw taky myslím ale za zeptání nic nedám. co by mi udělal microsoft když by zjistil že mám flashlou mechaniku?? neopravil, opravil a zaplatil bych ci by me zavreli??nebo by mi to ani nevratili?a jeste jedna technická?? šla by ta moje benq dát do novyho xboxe místo lite-on?? pokud by mě jestě uznali záruku, zkusil bych nejdrív reklamačku. dík moc za názory a zkušenosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

muj osobni nazor...

ze by ti mel stacit jakej koliv originalni FW.... a pak zjistit klic mechaniky... a prepsat v tom origo FW ten klic mechaniky na tvuj.. (kdyz mate i upravenej FW tak by mel jit zjistit klic ne ? ) ... ale je mozny ze ne...

------

navic myslim ze to MS nekontroluje a v pripade RROD dava rovnou novou konzoli (protoze aby u kazdy konzole zjistovali jestli ma upravenej FW nebo ne se mi zda dost uchylny...)

------

v pripade reklamace by ti meli zpet poslat konzoli (A ze si porusil jejich podminky atd...) a muzou ti nauctovat dopravu... (aspon si to myslim)

----

pokud to co sem napsal je blbost tak dekuju za vyvedeni z omylu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja prave nevim jak velkej problém je rrod, jestli to jde opravit = zda to opravují nebo radsi pošlou rovnou novou konzoli. protože jestli při zjištění že jde o rrod, automaticky posílají nové xko, prijde mi zbytečné se nějakým fw zabývat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ta pasta je stejna jako se používá u kompu pod procesor nebo kam to bracha daval?? zas bych to nechtel zkurvit at mi to pripadne vemou na tu reklamacku. tak me tak ještě napadlo, jak zjistěj že je flash? to to na neco napichnou a ono jim to ukaže, nebo tam daj palenku a když jde tak maji jasno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Flash u RROD nekontrolujou,kontrolují chipy , pokud je to chyba 4142 tak hned dávají novou desku (nač se tím zabývat když maj desek milion) . Je možné že ti vymění i mechaniku za tu co je zrovna na skladě a pokud nebude zrovna lite on (sčímž bych nepočítal) tak budeš mít štestí . Každopádně by ti měli reklamaci uznat pokud nemáš poškozené plasty a plombu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

me slo o to jestli to jde nejak vyresit i když nemám puvodni FW. S tou pastou bych to treba zkusil ale ja do toho list nebudu a i kdyby jestli to neni jen docasny reseni. neni lepsí kdyz by mi uznali reklamacku, dali treba novej xbox a nechal bych lite-onku bud flashnout nebo vymenit? nevim jestli už treba dnešní xka nedělej líp než toto jeden a pul roku stary i když ma hdmi a mít pokoj. děkuji všem , Izmail360 zvláště

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ano ... meli by mit novou desku ... kde maji upravy vuci RROD (ted nejak to zacli delat) ale zatim jich par bylo v USA ... a mozna i tady... ale nevim jestli bys dostal xko... s tou novou deskou zatim asi este ne....

jinak newim myslim ze od zari 2007 (???) maji upravy v chlazeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ano ... meli by mit novou desku ... kde maji upravy vuci RROD (ted nejak to zacli delat) ale zatim jich par bylo v USA ... a mozna i tady... ale nevim jestli bys dostal xko... s tou novou deskou zatim asi este ne....

jinak newim myslim ze od zari 2007 (???) maji upravy v chlazeni

Ani jaspery a falkony nejsou proti RRoD 100% odolny. Vzdycky je urcita sance, ze RRoD budes mit.

EDIT: Jinak s Dantem musim souhlasit, spoustu lidi chce po me flash LiteOnky, misto aby si priplatili 1000 kc za vymenu mechaniky a meli tak zaruku, setrej, kde nemaji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to sice ano ale jaspery by meli mit pomerne hodne uprav (pres 1700) aby k RROD nedochazelo ;) ...

nicmene jak si psal ... nic proti RROD neni poradne odolny xD

izmael >> u me to treba neni o setreni... ale jde o to ze zaruku sice mam.... ale kdyby se mi z xkem neco podelalo tak s tim budu mit zase behani aby mi flasher vymenil mechaniku ... nez bych se tam dostal byl by tejden pryc... atd... me ani nejde o setreni ale o to s*ani s tim.... :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nevim co jsi tim myslel dante, to že mám rrod a chtel bych to vyreklamovat mi prijde uplne normálni, abych pri tomto postupoval tak , že pujdu druhy den do obchodu pro novy xko a dal dalsich 6 litru jen tak a jedeme dal mi uplne normalni neprijde. spis rozmazlenost.a to že nevim jak to funguje s tema klicema a treba pastou, hold nejsem takovej ded vseved, když ty tomu všemu tak rozumíš, mohl jsi mi to vysvětlit jasně ty. a co se tyče liteonek, ty 2 litry bych za tu upravu dal, i když jsem taky nejřív přemýšlel jestli by nestačil jen flash. ja chci xko abych mohl věřit i v jeho budoucnost nejenom měsíční

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja jsem tim nemyslel jsen tebe, ra to rikam vseobecne delam denne celkem dost flashu a proste vidim, ze vetsina lidi setri a kasle na zaruku.

Jinak, ja ti radim toto:

Posli to tam, stejne nic nevymyslis, pokud ti to vratej, tak se stav a spravime to, pokud ti to uznaj a daj ti LiteOn, taky se muzes stavim a vymenime ji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu