Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

rrod co ted??


tejklin

Otázka

hojda, prosím Vás o radu. Před půl rokem jsem si koupil od klučiny flahnutej xbox s HDMI, ale puvodni FW od mechaniky neměl( takže nemám ani já). žádnou účtenku od toho taky nemám. datum výroby 2007-07-14 (na to by se záruka snad měla vztahovat ne?) . mechanika Benq Teď se mi po týdením občasným seknutí objevil RROD. Zajímalo by mě jestli někdo dokaže nahrát "původní fw mechaniky" i když ja ho nemám abych ho mohl poslat microsoftu v nezměněném stavu. Nebo jestli to mám poslat s flashem tak jak to je a doufat že tu mechaniku nebudou zkoumat. jedná se o poruchu 4142. myslíte, že zjištují, jestli je to flashlé, když je rrod ?? (napadlo mě že to bude asi trochu závažnější porucha a že by mohli poslat treba novou konzoli. nebo to mám zkusit dát někam opravit, jestli to je možné?? koupil jsem si k tomu new monitor a mám smahlých asi 50 her tak se s tím nechci nadobro rozloučit. nevím jak mám postupovat, jsem v pekerné situaci se mi zdá :cry: . díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu