Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

..::xbox360 hw upravy::..


alesek__

Recommended Posts

Hi. zakladam tento thread o vsemoznym upravovani xboxu a jeho prislusenstvi....

Nejprve ukazu par mich fotek co sem zatim v xbox scene upravil a pote sepisu a nafotim tutorial....(:

-Nejdriv chlazeni (Dost dulezite u CORE bez zaruky)...vetracek primo na hlavnim chadici xboxu s otocnym potenciometrem k regulaci rychlosti otacek xD ...zatim take jenom na externim zdroji, nemam malej torx nastavec k uplnemu rozebrani konzole a napajeni na desku...Pri maximalnich otackach nema hlavni Chladic vic nez 30 stupnu pri pareni GTA4...

DSC00058mod.JPG

DSC00057.JPG

-Pokud mate prebytecnej kabel k televizi muzete z nej udelat kabel k Monitoru(vse zatim provizorni)ta cerna krabicka je od adapteru a vsechno to do toho ve finale nacpu (:

DSC00059.JPG

-Posledni moje uprava je USB na MEMORY KARTE, prez program Xplore a par pluginu na rozpoznani v PC jdou zalohovat SAVE nebo prekopirovani DIVX podpory atd atd...

DSC00049.JPG

DSC00047.JPG

....vsechno foceno pspckem, napady z acidmods.com

Piste, hodnotte, nebo se ke me pripojte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je to dobry nejvic asi ta pametovka kdyz tam daš usb flashku tak to funguje

nn kdyz tam hodis do memory karty usb flashku tak to nepujde to si me asi nerozumel...kdyz koupis usb se stejnyma koncema da se to fouknout do kompu a zalohovat co je na ni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele nemohl bys něco sepsat o tý paměťovce? dost by mě to zajímalo ... nějakej malej tutoš?

jiste ze...mam tu jeste jednu neupravenou tak se do toho pustim ale az asi v utery...

tady je v navod v AJ...ale vzhedove uprava ty karty na acidmods je silena(vypada jako by mela vocas :D )

http://www.acidmods.com/forum/index.php?PHPSESSID=rujde0unrm8d8ogn0mlsq3fel5&topic=25272.0

edit: dole v tom foru jsou moje fotky ty memory karty (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta Memory Card by se dost hodila :) ale lepší by to takhle bylo třeba s HDD vim že na to je nějakej kabel ale asi drahej..

taky nic tezkyho si udelat kit ale uz budes muset pouzit plosnej spoj aby si to mohl strcit do toho hdd...zanedlouho budu porizovat neoriginalni 160giga disk a externi box, zamerne ho upravim aby ho xbox bral jako normal originalni hdd ale s USB konktorem...

zlatokop.zase: z memory karty muzes pretahnout vsecko ale nvm jestli se demo vejde na 64megovej memorystick

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

no takl mám problém ... za boha nejdou instalovat drivery :blink: prostě mi to nebere ... hele nemohl by si tu dát obrázek nebo napsat jak to je v tom usb ty barvy? jestli nemám přehozený barvy ... a další usb se mi likvidovat nechce xD dík ;)

EDIT: tak drivery tam už mám ... jenom mi to nechce brát mám vše dobře zapojené jsem z toho blbej jedině mě napadá že mám blbě barvy :dozey:

EDIT2: no nic už to jede xD asi mám někde studenej spoj ...

jinak tady hodím aspon ten obr jak to je v tom USB

180px-USB.svg.png

EDIT3: tak jsem rozjel free xbla hru :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
nevite jak je ucinej na arcade verzi ten externi origo vetracek jak ma na Xku na obrazku treba david7090?? pomaha to? mozna by se to vyplatilo koupit.. jinak, arcade verze se prehriva vic nez treba premium?? :D

Vsechny tyhle vetraky sou k nicemu, protoze na plechovem obalu josu dirky za vetrakama a nema to poradne jak foukat ven, pokud nemas zaruku nebo je ti to fuk tak rozdelat a ten plech vystrihnout aby tam nebyl. Pak to vyfukuje lepe uz jen pres ty diry v plastu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
CO by se stalo kdybch vyformatoval FLASH disk dal tam misto USB konce ten konec od pametovky a nahral bych tam hdds.bin z pamětovky myslite že by to fungovalo?

Niekedy zasnem, co tu citam. To vam ide naozaj o nejake platanie na konzole a spekulovanie miesto toho, aby si kupil normalnu pamatovku? To uz naozaj nemas na nu peniaze? Pridi zit na Slovensko, tak budes mat este menej. Zda sa mi, ze sa robite viac chudobnejsimi, nez naozaj ste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a co pohledat na netu a pokud nic nenajdes tak to risknout a testnout pokud mas zapojeni pinu na pametovce a sedej s klasickym USB.

TO ja nekde videl ten prijmac na Joypady co ma xko vepredu, pripojenej do USB a pak to chodilo v PC celkem zajimave, z ydechlzho xka bych to pouzil a nemusel bych kupovat k PC ten nesmysl do USB k PC za 600. asi zacnu laborovat :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
ta Memory Card by se dost hodila :) ale lepší by to takhle bylo třeba s HDD vim že na to je nějakej kabel ale asi drahej..

Naco kabel? HDD staci rozebrat a pak pripojit pres SATA (uvnitr toho krytu je obycejnej 2,5" disk ze SATA konektorem) a pak uz jen stahnout soft na prohlizeni souboru... Vse najdes na 360mods.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze RFmodul pripojenej k PC a joypad jede na PC v pohode.

Ma to jeden hacek ze se musi sesynchronizovat modul s joypadem v XBOXU protoze bez nej to nejde.

No u rf modulu staci na pin 1 az 4 priletovat USB kablik ze zadu na plosnaku je to vrchni rada celkem 4body z leva

1: cervenej "+3.3V" 2: bilej "USB Data -" 3: zelenej "USB Data +" 4: cernej "GND" "to jsou barvy na USB kabliku" nekdy je misto cervne oranzovej.

Pak staci stahnout od MS soft s driverama pro ofiko USB wirelles adapter pro jejich joypady TADY

A upravenej Inf TADY

Nainstallujem ofiko softik, "Xbox 360 Accessories Software 1.1" pak jdem do slozky \program files\Microsoft 360 controller...

a tam nakopirujem a prepisem xusb21.inf.

Pak teprv pripojime modul do USB dame instalovat ovladace a vybereme aby prohledaval i nas adresar v programfiles po dokonceni zapneme Joypad na nem se rozsviti jedna ledka jako kdyz je prpojenej k XBOXU a v ovladacich panelech mame X360 Joypad.

Neleknete se na modulu pripojenem k PC nesviti zadna ledka !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu