Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejde mikrofon poradte pls


Steel

Otázka

Zdravím poridil jsem si nové sluchatka s mikrofonem, ale kdyz je zapojím a spustím skype abych zkusil ten testovací hovor tak mi to vzdy píše, že mám mikrofon moc ztlumený, ale přitom ho mám všude na maximum vubec to nechapu zkoušel jsem to nastavovat podle návodu i podle návodu na skype.com ale prostě nic. Poradte pls nekdo.. Nemuze to byt treba tím, že mám starou zvukovou kartu? Nebo to s tím nemá nic společného?..Děkuji za rady-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

určitě ses díval, jestli ta sluchátka nemaj přímo vypínač mikrofonu na kabelu, že? jinak přestože máš všude mikrofon na maximum máš ho i vybranej? jakože výchozí záznamový zařízení? Start=>Ovládací panely=>Zvuky a zvuková zařízení=> záložka Zvuk a v kolonce Záznam zvuku vybrat zvukovou kartu a pak dát ještě Hlasitost a u mikrofonu zesílit a zaškrtnout vybrat... pokud by to nepomohlo a pokud máš mikrofon připojenej k růžové zdířce, tak mě ještě napadá, jestli nemáš zvukovou kartu přepnutou do režimu třeba 5.1, kde už pak není místo pro mikrofon... jinak funkčnost mikrofonu ověřuj Záznamem zvuku (Start=>Spustit=>sndrec32)... pokud tak ani nedokážeš zaznamenávat zvuk, zkus jiný mikrofon...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu