Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Happy new year!!!!


fReDyY

Recommended Posts

1.Silvestr už je tu zase, neožer se jako prase. Oslavuj vesele a v pohodě, ať již doma nebo v hospodě.

2.Zapalila jsem rachejtli, ozvala se rana, s natrzenou prdeli, nedoziju rana. Doktori se radili, k smrti jenom krok, pak mi prdel zasili stastny novy rok.

Štastný nový rok 2009!!!!!

Happy new year!!!!!!!

Přeju já všem :D.....NA console - forum....Pro ty co tvrdnou doma u pccka nebu u jakekoli console ....

Ať dodržíte novoroční předsevzetí když už tady je od toho topic...:D:roll:

:lol:!!!2009!!!:lol:happpynewyeareu3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až tě pot studený po těle zamrazí a žhavá rachejtle prdel ti rozrazí, až všechny svatý uslyšíš kolem hrát, tak bude pozdě štěstí ti přát. Proto předem P.F. 2009

Tak tady mas dasli rachejtli ...:D

Litry rumu, tuny drog,

ať přežijem nový rok.

Přeje FreDyY do roku 2009

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooo,všechno nej nej do new rokuu..:)Hondě štěstíí,zdraví,lásky ať se vám vyplní všechny vaše přání..:)..Přidávám další..xD..:Za okny sype se sněhu jak kráva,dům nám provoní Fernet,Rum a Tráva. Půlnoce se blíží,nohy se pletou,děti zas uvidí maminku sjetou. Tátovi barví krví se džíny,prdel mu natrhla petarda z Číny. Ať se Vám povede poslední krok,přeju všem úspěšný ten Nový Rok..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš blbej den?

Tak si představ: Máš bráchu gaye a jste siamská dvojčata, Tvůj brácha má dnes rande a oba máte jen jednu prdel... Už je Ti líp?

PF 2009

Na každého Silváče

nosí tchyně mrkváče,

sranda musí být,

když jdu z toho blít.

Šťastný nový rok (= co nejdál od tchyně) přeje fReDyY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přeju vše nejlepší do roku 2009 hlavně ať se vám nestane to jako mě že na šťedrej den jsem dostal jako dárek RROD xD a na novej rok od "boha" asi zase záhadnej RROD Fix xD

Hodne dobrej darek ten nechci protoze jsem ho mel taky .....:D

Ale ne na vanoce a xbox jsem dal pryc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodne dobrej darek ten nechci protoze jsem ho mel taky .....:D

Ale ne na vanoce a xbox jsem dal pryc....

Já bych ho dal taky pryč ale jestli si chci užít Mafii II tak jedině na Xboxu protože na tom mem stařičkém PC (AMD 1,8GHz, 6600GT) to nerozjedu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu