Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

jak dostat do psp hry ve formátu.PBP ???


davidek.novaku

Otázka

ahoj mám od vánoc nové psp slim 2004 takže tomu moc nerozumím

mám v něm 3.90 M33,je flashnuté umí přehrávat iso hry tudíž jsem si myslel že i hra typu pbp pujde hrát,jenže když ji do psp nakopíruju,nic se neděje,

potřebuju k tomu nějaký program?

nebo je to chyba mého fw,že to neumí to přehrávat ?

nebo jak?

prosím pokud se najde někdo kdo mi poradí,zkuste to jako pro úplnou lamu, děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
jestli si to delal podle vojty a dal to jen do PSP/GAME/zde je eboot.pbp tak to ani nepujde...musis jeste udelat slozku s jakymkoliv nazvem a tam to dat :roll:

jo to už jde:-)

akorát tam muže být jen jedna hra?protože když se všechny menují eboot.pbp tak tak jiné dát nemužu ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
PBP je buď homebrew nebo PS1 hra

u obou stačí nakopírovat složku do PSP/GAME .. pokud je to homebrew pro 1.50 kernel musíš na Slimu spouštět pod eLoader nebo Timemachine .. oboje najdeš zde na foru

např PSP/GAME/název hb/eboot.pbp

jo to už jde:-)

akorát tam muže být jen jedna hra?protože když se všechny menují eboot.pbp tak tak jiné dát nemužu ne?

kdyby sis přečet můj příspěvek co ...

her tam můžeš dát kolik chceš..složek si můžeš vytvořit více

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
kdyby sis přečet můj příspěvek co ...

her tam můžeš dát kolik chceš..složek si můžeš vytvořit více

promin:)dík

a když ta složka třeba má více složek než jen eboot.pbp třeba jěště config nebo ták v souboru té hry ,to tam musím ankopírovat taky??

hm úplně zas tak mi to nejde:-( já to nahraju do té složky to eboot.pbp,ono se to zobrazí v psp jako ikona hry spustím to vypadá to že to anjede a pak nic:( spadne to a vrátí se to do menu pspčka ach jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kdyz das select tak se ti v menu otevre takovy jakoby minimenu a tam vyberes CPU game neco a das to pokud vim na 333/122 bo jak :roll:

to sem dal a nic,prostě v psp se objeví ikona hry ,hru spustím začne najíždet pak se objeví eror a spadne to do základního výběru,koupíruju vždy jen složku

eboot.pbp,ale v složce s hrou jich je víc těch souborů(třeba digit.def nebo defile.map ),není to tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak jestli mas slozku a vni eboot, složku config a dalsi soubory tak to do ty slozky nahraj cely ;). Pokud to bude delat porad tak je vadna hra :)

ahoj ješetě jednou celé odpoledne jsem se s tím s...

a nic,když mám homebrew v které je prostě jen složka eboot.pbp tak ta hra funguje normálně,prostě ji zkopíruju do pspčka a normálka naskočí,ale když je v té složce více souborů,a ať to tam zkopíruju jak chci stejně ta hra nefunguje,buď se v psp objeví ikona te hry chvíli najíždí a pak spadne a nebo se objeví coruptet data,nevím jestli to kopíruju nějak bbě do jiné složky nebo já už fakt nevím,nakopíruju to všechno do psp/game/např.mario a stejně to porstě do háje nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu