Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kolik?


SmatrFop

Recommended Posts

Ve sbírce mám 238 her a to počítám jenom isa, který jsou v angličtině. Ale dohrál jsem akorát Loco Roco :-)

kurna takovej kotel her a ani jednu si nedohral?? :wink:

to te zadna jina nebavila nebo proste mas problem s tim co vlastne hrat driv??? :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurna takovej kotel her a ani jednu si nedohral?? :wink:

to te zadna jina nebavila nebo proste mas problem s tim co vlastne hrat driv??? :wink:

dost často se taky někde zaseknu a místo toho, abych to zkusil po druhý, tak si radši pustím film (a u toho je taky lehčí usnout) :-) takže hry mám spíš jako demíčka, který tak vyzkouším, ale psp mám z 95 % na filmy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam PSP tyden a ISO mam asi tak 20 a z toho sem stacil dohrat Loco Roco :) a nejvic hraju GTA:VCS, PES 6 a NHL 07 :) (a jeste mam UMD NFS:MW takze to predpokladam ze dohraju :) )

jak si mohl dohrat PES 6 a NHL 07 to je snad nekonecny??

On nepsal ze je dohral , ale ze je hraje nejvic ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja isa neukladam pac mam jenom 40Gb hadr , ale dohral sem

GTA:lcs,2 x vcs;MOH;Mgs;Fifa street 2;Untold legends;Sims2;Nfs U rivals;Nfs:mw;Lotr:tactics a víc si už nepamatuju 8)

jo a ještě dead to rights

Tys dohral 2x VCS?! :shock: Koukni na GTA - VCS sekci, par lidi se tam pekne seklo (vcetne me :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurna takovej kotel her a ani jednu si nedohral?? :wink:

to te zadna jina nebavila nebo proste mas problem s tim co vlastne hrat driv??? :wink:

dost často se taky někde zaseknu a místo toho, abych to zkusil po druhý, tak si radši pustím film (a u toho je taky lehčí usnout) :-) takže hry mám spíš jako demíčka, který tak vyzkouším, ale psp mám z 95 % na filmy

hod mi nejakej link kde filmy rovnou stahovat v tom danym formatu....jestli vůbec nejaka stranka existuje :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam PSP tyden a ISO mam asi tak 20 a z toho sem stacil dohrat Loco Roco :) a nejvic hraju GTA:VCS, PES 6 a NHL 07 :) (a jeste mam UMD NFS:MW takze to predpokladam ze dohraju :) )

jak si mohl dohrat PES 6 a NHL 07 to je snad nekonecny??

On nepsal ze je dohral , ale ze je hraje nejvic ...

aha sory ja jsem si nevsiml

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

netusim kolik mam presne isa,ale odhadoval bych to asi na 50,ale dohral jsem: Wipeout pure, Midnight club3, ridge racer 1 a 2,Daxter, Burnout (vsechny zlaty nemam),MOH heroes, Tomb raider legend,Gun, Dead to rights, Killzone liberation,GTA lcs, Syphon filter dark mirror,Dungeon siefe throne of agony + par ps1 her

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu