Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

jak dostat homebrew hru do psp


davidek.novaku

Otázka

mám flshnuté psp

ale at dělám co dělám stejně mi ta hra nejede

nakopíruju soubor eboot.pbp do složky PSP/game/hra pustím pspčko,ikona hry tam je ale hra se nerozjdede,spadne to

jak to mám udělat aby to šlo

chyba hry to není nefunguje mi žádná hra,i ta kde lidi píšou ž funguje

jak to udělat když ve složce jsou tyto soubory AOE 0.1 a AOE 0.1% ,co s tím nakopírovat jen jeden nebo oba nebo překopírovat na sebe nebo nevím

jak to udělat když ej tam složka eboot.pbp a okolo ní dalěí jako config a setup a maps atd.to taky kopírovat do psp/game/hry nebo jinam?

já už fakt nevím všechno jde iso,hudba filmy,jen tohle prostě rozject nemužu díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
ja ked si stahujem hry tak su v zipe (otvoris ich vo Winrare) tak pripojis psp otvoris t zlozku s hrou a das exthrahovat do : , a tam si najdes tento pocitac .... psp/game a tam to das extrahovat a uvidis .... aspon mne to tak ide

sou ruzne zbusoby kam kopirovat hru, aplikaci nebo treba update...a ne vzdy to muze byt zabalene tak jak ty rikas... podivejte se oba do navodu pro zacatecniky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu