Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hrani origo her na flashovanem xboxu


Steel

Otázka

Zdravím vim, že na toto téma už tu bylo moc diskuzi ale ja v tom mam ted nejak bordel kdyz vysel ten novy iXtreme 1.5 ..

Chtěl bych se zeptat, když mám xbox s iXtreme 1.4 a budu hrát po live originálky dostanu ban ze nemam ten novy 1.5 ? I kdyz to nejni od MS tak jesli treba uz to na tom 1.4 MS nejak nepozna ze mam flashovany xbox ? Tak jak to tedy je kdyz na 1.4 budu hrat origo dostanu ban nebo si mam radeji prehrat na 1.5 ? Dekuji za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jak se nejvic ochranit pred ban? kdyz stahovat hru tak musi byt vzdy region free? a pak ji nechat project v xdvdmulleteru? a jestli hodi vse ok tak muzu parit live jo? jinak dyz mam xlive ucet US a gold ucet a chci hrat po xlive, musi mit hra v sobe US? (jako ze to bude mit zaskrtly v xdvdm.....) nebo to jde i bez? diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nechci zakládat nový topic tak se zeptám zde! Prosím Vás jak zjistím jaký typ toho flashe mám?a kdyz půjdu jen na live pokecat nebo tak můžu dostat BAN nebo je to jen za hraní her po live?Mám i origo hry ,ale mám strach se tam připojit :-( a ještě když dostanu BAN tak už mi nemusí uznat reklamaci??děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nejsem odborník, ale podle toho co jsem se už dozvěděl, tak neoriginální hra může za to, že se MS dozví, že hraješ na flashnutym xboxu a ne flashnuty xbox sám o sobě. Takže pokud bys měl jít na live bez hraní, tak bys mohl dostat ban max za českou ip. Už se to tu nějak řešilo. Když dostaneš ban tak automaticky ztrácíš záruku, protože se MS dozvěděl, že máš flashnutý xbox, což je zakázaná manipulace, takže ztráta záruky. Tvoje x-ko už ti tam neopraví 8)

EDIT: tak suchac500 byl rychlejší...jehehe...co se dá dělat...moc jsem to rozepisoval :-)

Nechci zakládat nový topic tak se zeptám zde! Prosím Vás jak zjistím jaký typ toho flashe mám?a kdyz půjdu jen na live pokecat nebo tak můžu dostat BAN nebo je to jen za hraní her po live?Mám i origo hry ,ale mám strach se tam připojit :-( a ještě když dostanu BAN tak už mi nemusí uznat reklamaci??děkuji za odpovědi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu