Jump to content

Football Manager Handheld 2008


Nemesis789
 Share

Recommended Posts

Football Manager Handheld 2008

v.jpg

Popis :

Další ročník v populární manažerské sérii, který kromě jiného nabízí 5000 hráčů z 50 zemí, spoustu ligových i mezinárodních soutěží, aktualizované statistiky a pak ještě sadu vylepšení a zbrusu nových prvků, jež vychází z ohlasu hráčů na FM2007.

K těm významnějším patří Match Flow, což je prvek, který by měl oživit zápasové dny v podobě zápasových preview, týmových rozhovorů, poločasových i pozápasových aktivit a tak dále. Podle tvůrců je uvedení tohoto prvku nejvýraznější novinkou v rámci celé série od uvedení druhého zápasového enginu. Zcela od základů byl dále přepracován management reprezentačních týmů (nová interakce mezi hráči, oddělení klubové a reprezentační morálky), ale i systém transferů, jež umožňuje snadnější porovnávání nabídek kvůli přijetí, nebo zamítnutí.

S pomocí irského reprezentanta Raye Houghtona došlo k úpravám zápasového enginu, nové podoby se dočkalo zpracování komunikace s médii ve hře a úplnou novinkou jsou fanouškovské dny, které může vedení klubu pořádat pro své fandy. Tvůrci dále slibují mnohem rychlejší nahrávání i ukládání pozic, snadnější navigaci v meníčkách, rychlejší a stabilnější hru po síti a zmínit je třeba i upravený systém financí, který by měl mnohem více připomínat situace ve skutečném fotbale.

Video

http://www.youtube.com/watch?v=XV7SRx6Spdc

Co si myslíte o této hře??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy