Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 wifi pres router


tomz007

Otázka

Zdravim vsechny, pomozte pls, nejde mi rozchodit net pres wifi router. Mam asus wl500p bez problemu s pocitacem, ntb, pda ... ale PS3 mi nejde pripojit. Stale to hlasi chybu 8013031A na netu jsem nasel navody typu resetovat modem, router atd ale nic nepomohlo. Myslim jestli neni nejake spatne nastaveni firewallu na routeru ale nerozumim tomu, nevite nekdo nejakou radu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Nemas v nem nastaveno povoleni pouze pro konkretni MAC adresy? V tom pripade bys musel pridat i PS3.

nemam, zkousel jsem i pridat do Mac adress list adresu PS3 aby o ni vedel a stale stejna chyba

Tak uz jsem na to prisel, je to v nastaveni routeru - konkretne se jedna o sifrovani TKIP ktere PS3 asi vadi, nekde na US foru jsem se docetl, ze WEP mu nevadi. Takze zde je navod... vypnout sifrovani na OPEN SYSTEM... Ve filtru pro MAC Adresy zadat ty adresy ktere se budou do routeru pripojovat... a pak uz jen znova nastavit spravne v PC a na konzoli WEP klic... oleeeeeeeee!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To co tu píšeš je naprostý nesmysl mám doma asus wl500deluxe, což je předchůdce tebou zmiňovaného routeru, jede mi na něm v pohodě PSP i PS3 na kryptování PSK TKIP i AES. Spíše bych být tebou nastavil v routeru aby MAC adresa dostávala tebou vybranou IP PS3 a tuto IP adresu zadat do DMZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu