Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejde se mi prihlasit na xbox.com


Steel

Otázka

nevite proc kdyz se prihlasim na xbox.com mi to pise ze jsem dal bud spatny email nebo heslo kdyz to tam davam dobre? a rano mi to jeste slo nevite co je za problem? Nemuze to byt ban?

Tohle to pise: The e-mail address or password is incorrect. Please retype the e-mail address and password, or sign up if you haven't already done so.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
nevite proc kdyz se prihlasim na xbox.com mi to pise ze jsem dal bud spatny email nebo heslo kdyz to tam davam dobre? a rano mi to jeste slo nevite co je za problem? Nemuze to byt ban?

vím, že to bude znít blbě, ale opravdu to tam dáváš správně? Ban bys měl, kdybys v xku při připojování měl ve statusu Z: 8015 - 190D 8)

Tak jasné, jedno z toho je špatně, zkontroluj radši ten status

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No ale já mám kabel od netu porad vypojeny .. a kde najdu ten status?

No tak ten kabel zapoj a zkus se v xku přihlásit na live, když se připojíš, tak je vše ok a chyba je v heslu nebo v emailu, ale pokud ne, tak dáš "test connecton" a až to projede a najde chybu tak zmáčkni "Y" a zobrazí se ti status :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ted jsem byl na live podruhe poprve jsem tam byl kdyz jsem si updatoval dashboard kdyz jsem xko dostal a ted kdyz jsme to zkousel a live mi jde takze bude chyba jinde ale sem si jisty ze ty udaje na xbox.com davam spravne.. nejde mi to od te doby co jsem se tady na foru pridal do te skupiny na live :-D uz jsem se dal pryc ale porad to nejde :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu