Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

reknete "mam te rad" nez bude pozde...


Recommended Posts

asi me mate kazdej tady za buhvi jaky hovado.. a pubertaka... popravde me nikdo neznate.. nevite jakej doopravdy sem... ale proc to tady vubec pisu... v posl dobe sem se zamiloval.. kazdej to poznal... pocit ze dokazete vse co si usmyslite.. a bez toho druheho nemuzete byt... a tak si projizdim ruzne clanky.. citaty.. a vse okolo lasky a narazil sem na toto

Ahoj všem, co tady nahlédnou a taky něco napíší. Podle některých je už ze mne starej chlap, já se stále cítím jako puberťák. Někdo má ze to, že chlap nesmí brečet a dávat city najevo. I já byl takový a dlouho. Když je člověk už jako malý kluk trestaný bez příčiny opilým otcem, který mu dává najevo, že je k ničemu, tak si v sobě buduje takovou malou bariéru, přes kterou k sobě nepustí nikoho. Pak je té osobě 16,17 let, zamiluje se do holky, která je perfektní, a co se nestane? Ta holka umře na leukémii a ten človíček, já, se cítí opět podveden životem. Nemá nikoho, komu by se svěřil, doma je to špatný, máma se stará o tři děti, táta, dá li se to tak nazvat, pije jako duha a hraji si na vychovatele, převážně pod vlivem alkoholu, tak se znovu človíček uzavře do sebe a ještě pevněji. Pak příjde vojna, která také není bůhví co, ale dá se přežít. Z človíčka se stává tvrďák, který si už zvykl dokazovat jen sám sobě, že za něco stojí. Pak se objeví holka, kterou miluje, a za nějaký čas se i vezmou. To se stalo mně.

Od stěhoval jsem se z míst, které jsem znal a kde byly vzpomínky dobré, ale i velmi zlé. Šly roky a já byl stále ten tvrdý chlap, který nedává city najevo. Nikdo mne to nenaučil. A pak přišel den, kdy jsem se dozvěděl, že má maminka onemocněla rakovinou. Celý můj vnitřní svět dostal ránu. A ta rána úplně změnila můj pohled na city a lásku. Už nešlo v sobě držet to napětí strachu a obavy a stalo se to, co mně asi osvobodilo. Jednoho dne jsem se zhroutil a probrečel celý den a bylo mi úplně fuk, že sedím u nás v hospodě mezi chlapama. Mezi těma chlapama, kteří byli taky tvrďáci , co nedávají city najevo. Ta situace, kdy jsem tam řval, překvapila všechny, ale nikdo se nesmál, nikdo neměl blbý kecy, ti tvrďáci chtěli pomoct a taky pomohli. V ten den jsem pochopil, že city se musejí dávat najevo, že nesmmím v sobě nic nechávat. Ale bylo to pozdě. Nesthl jsem své mamce říct jak moc ji mám rád a jak moc ji miluji. Měl jsem pro ni napsanou báseň, kterou jsem ji nestihl přečíst. Umřela a já tu báseň přepsal, a přečetl ji na posledním rozloučení.

Snad je to trochu zmatený, ale chci tím říci, neschovávejte své city, ani svýn láskám ani svým rodičům, může přijít chvíle,kdy jim už nic nevyznáte.

Slzy Ti kanou po tváři

Nejsi tak tvrdý, jak se zdálo

Jediná zásah do srdce

A Ty se ptáš

Co se vlastně stalo ?

Roky radosti a štěstí

Jedna zlá novina překryje

Vše jde vniveč a stranou

Když neštěstí blízkých Tě nemine

Vše je jen marnou snahou

Chceš vrátit čas

Choval by ses líp ?

Nevíš, nejde to odhadnout

Sáhnul sis na dno svých sil

Zakázal by jsi stárnout

Osud je nevratný neměnný

Vše už snad je dáno

Nezbývá než doufat a snít

Že už je líp MÁMO

po precteni sem si uvedomil.. ze sem vlastne nikomu nerek narovinu co k nemu citim.. ani rodicum. ze je mam rad... a nepremejslim na dtim co bude zitra... za tyden.. ze muze byt uz pozde... a ze nemusim dostat moznost jim to rict... prectete si to.. a postnete svuj nazor.. prosim o dodrzeni nejake hranice slusnosti.. nepostujte tu vase pubertacke nazory... zkuste nad tim popremejslet a rict svuj nazor.. bez vulgarismu.. dekuju vsem co nad tim clanekm ztravili chvili casu:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po přečtení jsem si jen utvrdil názor, že city jsou zkázou pro lidstvo. To, že někomu řekneš, co k němu cítíš dáš najevo svoli slabost, což může vást k tomu, že budeš zeužit. Proto lepší moc si lidi do mysli nepouštět.

nemyslim si.. v tom clanku pokud si ho cetl.. se mluvi hlavne o rodine... a nevim zda tvoje rodina by toho zneuzila proti tobe...

presně když někomu rekneš si muj nejlepší kamoš udělal bych pro tebe cokoliv na druhí den už tě muže začit viuživat

proto si mas hledat kamarady pratele.. kterym muzes verit... a pokud nekomu reknes ze je tvuj nejlepsi kamarad atd.. a on te zradi.. asi to nebyl ten pravej kamarad... clovek se uci z chyb... a kazdej nekdy naleti nekomu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mefi to bych tu od tebe asi necekal :D ale ne oukej mam te rad mefi :D dobre ok uz konec offtopicu kazdej to musi jednou alespon nekomu rict a kdyz to nikdo nikomu nerekne tak ehmmm to neni hezky :) je lepsi kdyz ma nekdo alespon nekoho rad ;) a kdyz uz ho ma rad at mu to da najevo at uz jsou to rodice pritelkyne (pritel :D) nebo kamarad nebo kdokoliv tak alespon jednou za cas by to slovo mel rict :);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mefi to bych tu od tebe asi necekal :D ale ne oukej mam te rad mefi :D dobre ok uz konec offtopicu kazdej to musi jednou alespon nekomu rict a kdyz to nikdo nikomu nerekne tak ehmmm to neni hezky :) je lepsi kdyz ma nekdo alespon nekoho rad ;) a kdyz uz ho ma rad at mu to da najevo at uz jsou to rodice pritelkyne (pritel :D) nebo kamarad nebo kdokoliv tak alespon jednou za cas by to slovo mel rict :);)

samozrejme je dobry to cas od casu nekomu rict.. ale myslim ze hl myslenkou otoho clanku i toho co sem psal.. je hl. to rict... ja si nevzpominam ze bych rek rodicum "mam vas rad".. a myslim ze nejsem sam... a nevim jestli se neco stane.. jestli budu mit este moznost jim to nekdy rict...:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Mozna se k tomu o cem mluvis taky dostanu ....az budu mit holku ktera me miluje a ja ji...zatim nemam ani to....rict to rodine je hezky..ale strasny je to rict nekomu koho milujes a on to neopteuje..a nebo hur nerict to vubec..to mas pravdu ale rikat nekomu co k nemu citis kdyz to tobe nerika nikdo koho milujes je tezky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

precetl sis to poradne? precetl sis ten clanek? je to hl o RODINE.. a jak rekl siki... ve 14 toho moc nepochopis

Ale že je to Hlavně o rodině ale pořád tam je jen to hlavně ne jen o rodině :D nechápu to řekl jsem mu prostě že je to bestovje kámoš že ho mám rád a prostě se mi zašly všichni smát tak sem jim řekl že to nebyl vtip :D a oni se přestali smát :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale že je to Hlavně o rodině ale pořád tam je jen to hlavně ne jen o rodině :D nechápu to řekl jsem mu prostě že je to bestovje kámoš že ho mám rád a prostě se mi zašly všichni smát tak sem jim řekl že to nebyl vtip :D a oni se přestali smát :D

vsak to rikam.. ve 14 se neda nic jineho cekat... snad z toho vyrostete.. a pochpite.. co znamena rict nekomu.. co pro tebe znamena... pral bych vam zazit ten pocit nemit moznost rict nekomu kdo je vam blizkej co pro vas znamena... aby ste toho litovali do konce zivota... prestali by ste se chovat jek debilci.. vsak vas zivot este nauci:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já rodině neříkám, že je mám rád, třeba rodičům... Protože oni o tom ví... Řekl bych, že je to tak trochu i samozřejmost, když má syn/dcera své rodiče (pokud není, promiňte mi ten výraz "vadný") rád. A naopak...

tak jako samozrejmot to neni.. ne akzdej ma svoje rodice rad.. ja je treba moc read nemam.. spis tatu nenavidim... ale proste neke tam uvnitr.. jak se rika.. ho rad mam.. a myslim ze nevsichni rodice to vi.. kdyz se knim jejich dite chova jak k ho*nu.. kor treba casem kdyz snima nebydlis a ste starsi.. muzou mit pocit ze uz pro ne neexistujes.. proto je dobry prijet a rict "mami, tati... mam vas rad"...... jen sem timhle vsim chtel rict ze je dobry to rict rodicum driv nez bude opravdu pozde..

Sem asi divnej klidně mě tu ukamenujte ale ja sem vlastně snat nikdy nikomu neřek že ho mam rád ...

neni natom nic spatnyho.. ja to vlastne taky nikdy nikomu poradne nerek.. jen tedy ted kdyz sem "in love" ale myslim ze rodicum by se to melo cas od casu rict..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NJN takhle to s nekym dopadne viz mefistos kdyz potka estrogenovou bombu a pekne ho rohodni. Jo hormony to je vec, skoda jen ze uz neplni plne to pro co byly utvoreny. Na ty tvoji je to dost videt- zvirraznene licni kosti, detska tvaricka mensi usi a nejspis i dobree tvarovany boky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem tohle uz nastesti pochopil, sice to neni nejak hodne davno, ale pochopil jsem to

taky bych mohl pripomenout co rika Bible (Cti otce sveho a matku svou) - abyste si nemysleli, Bibli jsem necetl, ale tohle zna asi kazdej kulturni clovek

jinak kdyz se dostanete do situace ze mate o blizkeho strach, ze nevite jestli bude zivej jeste za hodinu, tak to je takovej naval emoci, ze by se z toho clovek zblaznil...taky to neni tak davno co jsem tohle prozil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NJN takhle to s nekym dopadne viz mefistos kdyz potka estrogenovou bombu a pekne ho rohodni. Jo hormony to je vec, skoda jen ze uz neplni plne to pro co byly utvoreny. Na ty tvoji je to dost videt- zvirraznene licni kosti, detska tvaricka mensi usi a nejspis i dobree tvarovany boky.
postavu ma uzasnou.. ale nezabouch sem se kvuli jejimu vzhledu(prekvapive).. ale kvuli tomu jaka je a jak me ona bere.. neni to ta namyslena krava co jeden jen o hoperech fotbalistech a takovejch nagelovanejch frajircich.. nekouka po vzhledu.. ale po krase ducha.. a to je dulezity.. to je co nani miluju.. jeji osobnost.. jei nazory...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle jsem fakt necekal bud je SAKRA dobra herecka, nebo si nalezl jednu z 10000 v tomto pripade ti musim pogratulovat, nasel si osobu co vyvraci me mineni o lidech a jejich vlastnostech.
prave ze si ostatni mysli totez...(vid teddy:() a ja mel stejnej nazor jako ty.. ale kdyz sem ji poznal... zjistil jsem co je zac.. jaka je doopravdy... zjistil sem ze pro kluka jako sem ja( zadnej krasavec co si muze vybirat) je tohle sance co se proste vyskytne jednou.. amx dvakrat za zivot.. a ja tuhle sanci nehodlam zahodit.. sem rad za to co zazivam... a i kdyby to melo skoncit.. i tak budu stastnej protoze proste najit nekoho takovyho.. je sance fakt miziva... heh tema o tom jak nepromarnit sanci rict rodine a ost ze je mas rad a ja tu popisuju svoje pocity k holce kterou miluju:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave ze si ostatni mysli totez...(vid teddy:() a ja mel stejnej nazor jako ty.. ale kdyz sem ji poznal... zjistil jsem co je zac.. jaka je doopravdy... zjistil sem ze pro kluka jako sem ja( zadnej krasavec co si muze vybirat) je tohle sance co se proste vyskytne jednou.. amx dvakrat za zivot.. a ja tuhle sanci nehodlam zahodit.. sem rad za to co zazivam... a i kdyby to melo skoncit.. i tak budu stastnej protoze proste najit nekoho takovyho.. je sance fakt miziva... heh tema o tom jak nepromarnit sanci rict rodine a ost ze je mas rad a ja tu popisuju svoje pocity k holce kterou miluju:D:D:D

A žili štastně až do smrti... :bash::bash::bash:

Připomíná mi to (sakra jak von se menoval) bylo mu 14 a psal tu že chodí s holkou co jí je 24 (jo vlastne bylo to vtom topicu co za dárek), no a pak že zázraky se nedějou :lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řekl bych, že na tohle forum to nepatří .

je to sice hezké, je to pravda, já osobně se za to taky nestydím, ale .. sám vidíš reakce ostatních .. pak se koukneš do kolonky, kde mají napsaný věk a chápeš to ..

holt pro většinu lidí je tu největší láska PéeSPéčko, našlapaná PéeStrojka a iksboks a jiný věci ..

přesvědčovat 14-ti letýho týpka, že láska je dobrá věc nemá smysl ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu