Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kupit novu, alebo staru PSP?


ixtin

Otázka

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ale jaké SLIM NEBO PHAT ??

když si koupíš PSP aby šlo downgrade nebo popřípadě flash tak máš tak 95 % že ho v kameném obchodě nekoupíš jedině někde v bazaru a podívat se abybyl fw 3.95 a menší a nebo tady na foru bud už s podporou ISO/CSO her nebo na downgrade (flash)

Ted ještě proč jsem se ptal jestli SLIM NEBO PHAT

Phat má microfon a slim ne to mě docela naštvalo mohli ho hned dát do toho slima a ne ho tam dát a pak chtít po lidech aby si ho koupily :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jen tak BTW FAT nemá mikrofon, ale Infraport. Má menší paměť RAM a některé pluginy fungují jenom na SLIMu. Grafiku teda maj oboje stejný. Pokud vim tak maj oba stejný displaye. Navíc SLIM je lehčí a tenčí. Můj rozsudek?? SLIM je lepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jednoznačně fat, je těžký (nejsme přece žádný soušky ne?), dobře padne do ruky, má větší životnost než slim (díky materiálu a stavbě - slim je oproti tomu křehký kašpárek) atd. PSP 3000 jsem na vlastní oči neviděl a ani po tom netoužím, protože nic extra nového nenabízí (pár Mb ram mě rozhodně nepřemluví).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja určitě doporučuji ´fat sice nema mikrofon ale je levnejsi jde lepe flashnout a taky se lepe drži no je to praktičtější a měl by sis koupit black nebo white protoze to stribrne neni hezke a všichni znami co maji stribrne psp tak rikali ze by radsi cerne nebo bile

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu