Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

IL-2 Sturmovik: Birds of prey


mistel

Recommended Posts

  • 9 months later...

Předem se omlouvám, jestli je to tady už 1x tak to hned mažte.

he_il2.jpg

Tak co říkáte na tuhle hru?

Dle mě je fakt super, reálné letadla z 2sv. ovládání taky na výbornou, Jakožto velký fanda leteckých simulátorů, zvláště z 2sv. dávám téhle hře palec nahoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl co to hraješ za simulátory?! Jako příznivec IL-2 Sturm.. 1946 (PC) bych tuhle hru zakopal do země :-D... Totálně se mi to nelíbí a brutálním způsobem to srazilo všechna moje očekávání. Hlavně ovládání bych mohl kritizovat 25 hodin denně, 8 dní v týdnu, vždyť lze naklonit letadlo JEN NA 45 % (nebo nějak tak)... O střelbě ani nemluvim... no co..

.. Stejnak je to v jádru Šturmovik, takže má to i dobré stránky, bez pochyby jde o nejlepší letadla na PSP z 2WW :-D, když nic jinýho, tak alespoň ta porádní grafika, která se mi opravdu líbí... sice by kouřové stopovky po střelách mohly začínak v kanonech, nebo kulometech, ale co.. na stupnici od 1-10 bych hodnotil 7, přece jenom jsem se na tuhle hru těšil jak blázen :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pridavam se k hodnoceni nademnou ...

jako priznivec pc verze sturmoviku ... (po netu to byla the best online game :) )

bych tudle hru zakopal do zeme.. xD nadruhou stranu nemuzu chtit na konzoly simulator... takze mi to ani nejak nevadilo ... ovsem ovladani bylo obcas ulitli ... par vyhrad bych k tomu mel... treba malej rozhled v kokpitu atp.... ale jinak to docela slo dal bych tomu tak 6/10 bo sem priznivce sturmovika.. ale osobne me bavilo vic i blazing angles...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu