Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Instalace her na HDD


DogDollar-

Otázka

Ahoj lidi,předevčírem jsem aktualizoval Xbox na tu nej. verzi..takže novej dashboard..atd...atd...

Jenom se chci zeptat našel jsem tam že se dá nainstalovat hra na HDD (zdřejmně novinka)...Zkusil jsem GTA4 a po nainstalování mi to sežralo 6,8gb na HDD...

Zajímalo by mě k čemu to je?Jestli je to stejně jako u PS3 že se pouze zrychlí načítání atd..ale to se mi nezdá...

A hrát bez CD(DVD) to nejde...tak mi prosim vysvětlete někdo k čemu to je..?Díky moc Dollar ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
OK,děkuji za odpovědi..Takže nejde třeba nainstalovat a hrát bez Dvd? Příklad : pujčim si od někoho hru..nainstaluju,vrátím a mohl bych hrát bez něj?Myslíte že to někdy udělají?Myslim že to bylo u starého Xboxu ne?

Myslím že to těžko udělají, to by si potom koupil jeden člověk hru a pučil by to pár kamarádům a všichni si to nainstalují na disk a rázem má tuto hru celé sídliště...To by prodělávali více peněz než ztrácení teď na nás flasherech... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu