Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 2


jakubgaluszka

Recommended Posts

  • Odpovědi 169
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 3 months later...
tak co panstvo, už to někdo hrál? Jak se vám hra líbí? Já jen, jestli stojí za stáhnutí...

tohle nestoji ani za stežení ale rovnou za platinovou neboli specialní edici.. Tahle bude nářez a proto si ji nestáhu ale koupím origo stejně jako u jedničky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak komu se libila jednička,tomu se bude libit i dvojka.Je mezi nimi jen pár rozdílu,jako třeba že ve 2ce kompletně vypustily ten inventář na který si každy stěžoval(prý že byl moc chaotycký-mě tak nepřipadal).Je to i určité mínus oproti 1ce,protože si už nemužete měnit výzbroj a brnění kdykoliv,ale jen na určitých místech.Dále je to akčnější a více temnější(což je ted velký trend).Pak mě třeba zarazilo že po všech těch kecech o importaci vašich savů jsem to zapnul(nechcu spoilerovat) a bylo tam shrnutí událostí z 1čky a byl tam uplně jiný konec než pro který jsem se v 1ce rozhodl.Ale je to nářez:thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak komu se libila jednička,tomu se bude libit i dvojka.Je mezi nimi jen pár rozdílu,jako třeba že ve 2ce kompletně vypustily ten inventář na který si každy stěžoval(prý že byl moc chaotycký-mě tak nepřipadal).Je to i určité mínus oproti 1ce,protože si už nemužete měnit výzbroj a brnění kdykoliv,ale jen na určitých místech.Dále je to akčnější a více temnější(což je ted velký trend).Pak mě třeba zarazilo že po všech těch kecech o importaci vašich savů jsem to zapnul(nechcu spoilerovat) a bylo tam shrnutí událostí z 1čky a byl tam uplně jiný konec než pro který jsem se v 1ce rozhodl.Ale je to nářez:thumbup:

Jaká je grafika , co hratelnost je to víc rpg a nebo tps ka , je tam hodně komentářů jako to bylo v jedničce , mužu bejt hodnej a zle , jak reaguje team , mužou mě opustit v boji když budu špatnej velitel ... maj svůj charakter

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu