Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jakou Televizi na Xbox 360


sk8ers

Otázka

Recommended Posts

  • 0

To jsou vsechno takove obecne odpovedi..ale ostatne co taky odpovedet na ne zrovna konkretni otazkou.

Specifikuj bliz kolik do toho chces dat, jak velkou uhlopricku. Nicmene dobra volba jsou LCD TV od Samsungu a Sharpa, FullHd, jak tady jiz bylo uvedeno. Minimalne 5kova rada u toho Samsungu (pokud byti to financni situace umoznovala, tak jdi spis do 6kove, ma podstatne lepsi podani barev, uz to nejsou takove ty prepalene korejske barvicky). Nizsi jsou vyhozene penize. Z te petkove rady napr. Samsung LE-37A559. A jinak vyborne jsou TV od Sharpa napr. Sharp LC-37D65E. Za nejakych 17tis. Ten sharp je 100% japonec, super obraz, nizka spotreba, na tom si zakladaji a maji premium service zaruku 2+1 roku. Pri uhlopricce 37" a vetsi ti pri problemu s TV prijde do 3 dnu manik az k tobe dobu a zavadu bud odstrani nebo zapujci nahradni TV po dobu delsi opravy. Ja osobne se akorat chystam poridit prave toho Sharpa, je to moje number one.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Xmatrix : Jakou mas verzi na mysli ? Je fakt,ze jsem jednou v Tescu videl televizi od Samsungu co mela poprve nejlepsi cernou a zadne modre podsviceni jen se jednalo o televizi nad 100 cm uhlopricku nekde za 18 tis. .. Myslim si,ze idealni televize je kolem 82 cm , Full HD a jestli LG ,nebo Samsung je to tezky,jedine vybrat televize z oci do oci.

Jen by me take zajimalo jake mate vy doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tohle tema je tady reseno Xkrat..v hledani stoprocentne neco je..nechapu,proc neustale zakladate topicy o tom samym..abych trosku upresnil..tohle VSE je na tobe..jak rekl nekdo v chatu,ted nevim kdo myslim ze tekken..kazdy clovek ma jiny nazor na tohle..a co se tyce nazoru..: "nazor je jak dira do pr*ele..kazdy ma jinou.."..tyhle veci zalezi naprosto na tobe..nikdo z nas nevi,jake mas finance,co si muzes a nemuzes dovolit co se tyce ceny..dale nikdo nevi kde televizi budes mit,kolik tam mas mista atd..tohle vsechno si musis zvolit sam..takze jedina rada kterou ti tady nekdo muze dat je ta,abys koupil fullHD..pokud chces poradit konkretni typ,radim ti tu co maji v datartu v praze na chodove za vylohou..sice stoji 690tisic..ale tak chtel si konkretni typ tak ti rikam tuhle..;)..

kdybys aspon trosku upresnil..kolik mista budes mit,jakou si predstavujes uhlopricku,jestli chces plazmu nebo LCD (doporucuju LCD),kdybys napsal sve financni moznosti atd atd atd..mozna by se ti pak lepe poradilo..ale i tak..koupe televize je opravdu jen na tobe..reknu ti jen jeste posledni k tomu..

v pokojicku mam starsi CRT (asi 30cm nebo 37cm uhlopricka)..hrat se na tom da..ale kdyz koukas z dalky tak treba u GTA vubec nevidis kam jet nebo nerozeznas co ti to tam pise..

v obyvaku hraju na fullHD LG za 11tisic..uhlopricka 87cm..grafika je jak kdyby to byl film a bylo to natacene..takze asi tak..:)..jak jsem rekl..zkus trosku se rozepsat,co na to mas,atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Bohatě stačí HD Ready na hrách nepoznáš rozdíl mezi HD ready/FULL a LG bych nedoporučoval mám s nima velice špatné skušenosti co se týče obrazu ber Samsung

tak co si budem povidat..samsung je kvalita v obraze ve vsem..jako samsung ma vzdy nejkvalitnejsi obrazy..ale me to LG naprosto vyhovuje..zkusenosti mam s LG zatim dobre..vzdy vse zatim slapalo jak ma..tuk tuk..kazdopadne za tu televizi co mame od lg za 11tisic tak by si samsung vyhodil tak 25-30tisic..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau všem díky za vaše tipy.no a ted to teda trochu upřesním:takže místo na TV mam tak 90-94 cm,Úhlopříčku bych chtěl kolem 80 cm,Finance kolem těch 17 000Kč no a koukal jsem se na net a docela mně zaujala tadle:http://www.datart.cz/katalog/LCD-Televize-Samsung-LE32A756.html co vy nato??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To jsou vsechno takove obecne odpovedi..ale ostatne co taky odpovedet na ne zrovna konkretni otazkou.

Specifikuj bliz kolik do toho chces dat, jak velkou uhlopricku. Nicmene dobra volba jsou LCD TV od Samsungu a Sharpa, FullHd, jak tady jiz bylo uvedeno. Minimalne 5kova rada u toho Samsungu (pokud byti to financni situace umoznovala, tak jdi spis do 6kove, ma podstatne lepsi podani barev, uz to nejsou takove ty prepalene korejske barvicky). Nizsi jsou vyhozene penize. Z te petkove rady napr. Samsung LE-37A559. A jinak vyborne jsou TV od Sharpa napr. Sharp LC-37D65E. Za nejakych 17tis. Ten sharp je 100% japonec, super obraz, nizka spotreba, na tom si zakladaji a maji premium service zaruku 2+1 roku. Pri uhlopricce 37" a vetsi ti pri problemu s TV prijde do 3 dnu manik az k tobe dobu a zavadu bud odstrani nebo zapujci nahradni TV po dobu delsi opravy. Ja osobne se akorat chystam poridit prave toho Sharpa, je to moje number one.

Mam toho sharpa,kterej je tu uvedenej a mam takovej problem xbox mi nechodi pres hdmi,ale jinak vse ostatni jo(dvd,pc) nevis kde by se to melo nastavit,zitra jeste skusim zavolat na tu jejich linku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja mam toho sharpa teprve v planu kupovat. Ale chtel jsem ho kupovat hlavne kvuli xku, takze si me ted docela znejistil :-( Co presne znamena, ze ti nechodi na tom sharpu pres HDMI..cerna obrazovka nebo jak?

No jasně vůbec ho to nedetekuje,jako by nebyl připojenej,ale podle mě bude někde chyba v nastavení,dneska budu volat na jejich zákaznickou linku tak uvidim co mi reknou,pak dam vedet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To slysim poprve, co vim tak vsechny nove xka uz podporu hdmi maj, a pokud ti to nejde na TV tak je chyba v televizi.

(a jen takova poznamka - nemuzu si ji odpustit - ale prepnul jsi zdroj na spravne HDMI rozhrani? Vetsina televizi se sama z anteny na HDMI neprepne a taky zda jsi vybral spravne HDMI, pokud jich mas vice)

Jinak ja doporucuju HD ready, pokud nebudes mit tu televizi jen na xko ale i na koukani na programy, tak pokud mas analog tak budes mit docela hroznej obraz. A rozdil mezi Full HD a HD ready ve hrach ani nepoznas.

Osobne mam tuhle a naprosta spokojenost (az na ten ovladac, ten je hodne tuhej, ale asi se jen potrebuje trosku ochodit)

http://www.datart.cz/katalog/LCD-Televize-Philips-32PFL5403D-12.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no ja osobne mam tady tuhle http://www.lan-shop.cz/diskuse/lcd-a-plazmove-televize/samsung/43107

bylo tezke na ni najit link ale kupoval jsem ji tak pred rokem a neco a byla to jedna s nejlepsších an trhu za tu cenu mela presne to co jsem potřeboval jinak na tehle je nejživější obraz jaky jsem kde viděl a hlavně se to dá nastavit tak jak vám to vyhovuje na každý režim zvlášť no spokojenost je to ta s tema novymi panely S-PVA rozhodně nedoporučuju kupovat televizi aniž by němala už ten novy panel jenom neni Full HD ale rozdíl není poznat hraju pres komponent takže nedokážu říct jak to vypadá pře HDMI ale musí to být teda mnohem lepší a to si nedokážu představit

no a tayd neco obecne k tem funkcím co jsem našel

http://www.agen.cz/produkt/48531/Samsung-LE32R86BD-32-TV-8ms-cerna.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To slysim poprve, co vim tak vsechny nove xka uz podporu hdmi maj, a pokud ti to nejde na TV tak je chyba v televizi.

(a jen takova poznamka - nemuzu si ji odpustit - ale prepnul jsi zdroj na spravne HDMI rozhrani? Vetsina televizi se sama z anteny na HDMI neprepne a taky zda jsi vybral spravne HDMI, pokud jich mas vice)

Jinak ja doporucuju HD ready, pokud nebudes mit tu televizi jen na xko ale i na koukani na programy, tak pokud mas analog tak budes mit docela hroznej obraz. A rozdil mezi Full HD a HD ready ve hrach ani nepoznas.

Osobne mam tuhle a naprosta spokojenost (az na ten ovladac, ten je hodne tuhej, ale asi se jen potrebuje trosku ochodit)

http://www.datart.cz/katalog/LCD-Televize-Philips-32PFL5403D-12.html

Ja přeplý jsem to měl a vyskoušel jsem to na všechny 3 hdmi.Včera jsem to byl vyskoušet v datartu na stejný telce a pořád stejný,skoušeli jsme to i na sony,lg a samsung a taky nic takze bud je chyba v mém xku a nebo si to nerozumí s full hd,protože na strejdově hd ready to běželo dobře,zajímavé je že na tom samsungu to přes komponent protlačilo i 1080p,což by správně nemělo,spravně by to mělo zvládnout jen 720p.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jestli bych mohl taky jednu doporučit, tak tuhle http://www.proton.cz/mimoradna-nabidka/televizory/lcd-televize/lcd-samsung-le-32a336.html, mám ji doma a maximální spokojenost. Co se týče rozdílu HD-ready a Full HD, pokud máš analog a DVD přehrávač, bohatě stačí Hd-ready

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu