Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

C:\resycled\boot.com


kajus

Otázka

Na notebooku acer extensa 5230 mám nainstalovany xp (první problém je popsán zde) teď mi xp fachaj, ale když chci otevřít disk C: nebo D: hodí mi to hlášku C:\resycled\boot.com není platná aplikace typu win 32. Jelikož zde

je psany že se musí vypnout v biosu AHCI tak sem to uďelal, proto xp fachaj, ale když tam dám zpět AHCI tak xp neneběhnou. na ofic. stránkách aceru je driver AHCI_Intel_v8.2.0.101 ale ten nejde rozbalit (jako jedinej) a ten asi slouží k opravě otevřeni disku. Nevíte jak je otevřít???????:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

buďto Tě zklamu a nebo potěšim... s AHCI režimem to nemá nic společného... máš v systému obyčejný "breberky". stačí, když si v možnostech složky necháš zobrazovat skryté a systémové soubory a pak v průzkumníku otevřeš nejprve disk C: smažeš soubor Autorun.inf a složku resysled. pak to samé uděláš na disku D: případně na flash diskách, které sis do toho PC zapojil, páč tam to tam zřejmě bude také... pak stáhneš třeba Spybot nebo Anti-Malware, nainstaluješ, aktualizuješ, proskenuješ a ty srajdy smažeš...

případně pokud bys opravdu stál o AHCI driver, tak na FTP Aceru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu