Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak Funguje Internet na NDS


Intelgame

Otázka

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

:) na DSku mas Wifi primac :) to znamena ze sa napojis useba doma cez WIFI kluc alebo Router ktory moze wifi vysielat :) ...takze pouzivas net co mas doma na pc ... tak isto sa mozes pripojit aj v skole pokial mate spristupnenu wifi siet alebo niekde v meste ....povecsinou su na webe vypisanie miesta kde sa mozes v pohode zadarmo pripojit skus pouzit google :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mam dotaz mam doma PCI wifi kartu od MSI a do ni nasdilenej net , iphone a jine zarizeni mi jdou normalne v pohode pripojit ale NDS ani nahodou. sit to najde ale pak to pri testovani pripojeni napise Error Code 20100 a konec .

Nejaka rada?

Thx

Je ta PCI karta v AP modu? Jake tam mas sifrovani? NDS nepodporuje WPA(2).. Mas spravne zadane IP/popr. WEP klic?

Jo ještě překecel jsem kámoše k tomu aby si koupil NDS ale bude si kupovat lite já mám fat budeme si moc zahrát multi. ?? Asi jo ale jen pro jistotu ..:roll::wohow:

ano, budete si moci zahrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

v AP to mam a tady posilam muj sytem Status nevim jestli z toho nco vyctes

General Information

Driver Version

1.4.5.0 Application Version

2.2.11.35

LAN Settings

LAN IP Address

192.168.1.6 Subnet Mask 255.255.255.0 DHCP Client ON MAC Address 00:11:09:22:04:FD

Wireless Settings

SSID

MSI Channel 1 Accept Authentication Type Open System Encryption OFF Number of Associated Clients 0 Maximum Link Speed Auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu