Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Váš největší průser ? :D


sasán

Recommended Posts

Já mám průserů dost ale všeho s mírou!! Já ještě s třema kámošema sme si pujčili dědovu chatu v malej vesničce kde je i zřícenina a u ní věž (i když to vypadá jak velký lešení) Byli sme tam myslim 5 dní a tam to byl každej den novej průser :-) , Jednou sme si pozvali kupu holek a koupili kupu chlastu a vono těch holek přišlo trochu víc a chlastu trochu míň X-D ale co sme šli na tu blbou věž s trochou piva a čtyřma holkama a začli sme bumbat a u toho smme začli s těma holkama pracovat...víte jak to myslim ale nebylo to dál jak třetí meta!! A potom sem dostal geniální nápad!!! Musme zahladit stopy tak sme ty flašky začli házet dolů...a přišel nějakej dědek a začal: Vy malí fagani mam vás nakopat do pr**** co to kur** děláte atd a my sme v klidu slezli dolů a kámoš toho chlastu měl už dost tak šel za tim dědou a asi mu chtěl něco říct , ale místo toho ho poblil :-D my sme samo dědoj zdrhli naštěstí nebyl zdější :-) ....Jindy zase přijel kámoš na tu chatu s motocyklem(fichtl slouží dále) a von se rozjel z kopečka a najel do vrat u nějakej vopuštěnej chajdy motocykl to přežil a kámoš taky, ale vrata ne :-) je v nich díra !! Ale my nezůstáváme nikomu nic dlužní !! Nechali sme tak 3 flašky od piva jako odškodné!! Napíšu další!!

Jestli je ti vazne 14, tak je videt, ze ten mozek mas/mate s kamosema poradne vymytej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 294
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

lol tak to jste docela volove ....tomu rikam frajerina...frajerite ale myslite si jak stecool ale pritom ze sebe delate *** a k tomu **** vy jste fakt ****** vymatlany mozek mate docela hodne vy *PÍP*

no chalpče myslim že by si se měl kouknout na sebe

nejen že si si zkopíroval stejné ydliště co jsem tu měl já to by mi bylo úplně fuck

ale to co ty kecáš,neni možný.

řekni mi co si myslíš o sobě ty když hážeš mandariku po třídě že jsi kůl nebo vůl?

no nevim nevim.........:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg jaky byldiste?? ani sem nevedel ze existujes na tomto foru... za 1) mel jsem to tma ihned jak se se regl

za 2) tu mandarinku jsem hodil nechtic idiote....a k tomu ta mandarinka mela jit do kose :thumbs down:

vsimni siblbecku: jsem registrovany driv nez ty takze drz hubu ..kopiraku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žádnej velkej průser sem neměl (aspon si na zadnej nepamatuju), akorat tak asi největší byl že jsem rozesílal domácí úkol z informatiky svým spolužákům,> no co aspoň sem zmenil autora toho dokumentu (tak kdybych mu to neřekl tak ani neví ze sem to byl já a da každýmu 5ku,ale když jsem mu to řekl tak každej dostal jednicku a mě ji dal taky a pronesl par slov na ten zvůsob, že se to už nebude opakovat, ale stejne se to opakuje a holky z naší třídy dostaly rozum tak vždycky změni i kus vzhledovou stránku toho dokumentu takže je to OK).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednou sem si takhle do rite narval koule..a kdyz sem chtel srat tak sem si je cely posral...

(omlouvam se za neslusnou cestinu..)

To seš borec. ;) A když jsme u toho kopírování, tak je vážně super, jak si zkopíroval MorroRův podpis odsud z CF a použil si ho na rozzlobenejch mužích. ;) Sice už ho tam nemáš, ale víš jak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To seš borec. ;) A když jsme u toho kopírování, tak je vážně super, jak si zkopíroval MorroRův podpis odsud z CF a použil si ho na rozzlobenejch mužích. ;) Sice už ho tam nemáš, ale víš jak...
co je ti do myho podpisu..vis vubec kdo to rek.?? kde to padlo.??
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pruser ? To slovo slysim kazdej den, no ale jednou se mi přihodilo....

S kamosem a 2ma holkama sme byly ve stary tovarne, kde se vyrabeli boty, prolezli sme tam plotem, a uz sme valili, vlezli sme do naky budovi kde byla tma jak v pytlu prachu jak nas*ano po nakejch schodech polorozpadlejch plechovejch sme sli do potra, kde lezeli plynovy masky a no prosteš nehoraznej bordel, pak sme sli do jedny zachovaly mistnosti tak sme tam lohly par veci jen naky papiry s nakejma udajema a naky plechovi desky bo co to bylo no a sly sme pryc pac vedle zaparkovali 2 cerny auta :D... Tak sme hodily mety do k ty dire v plotu a jak sme vylezli kolem jeli policajti a prej co tady děláte, my zasrany od prachu odpovidame prochazime se :D jesi sme prej nevideli naky 2 kluky co sem lezly :D do ty tovarny... (neda se rict ze to byl pruser ale kdyby se na to prislo... kdovi...) no a pak jen ze sme se vozraly na vejlete ze skolou v rakousku, jinak v pohode... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pruseru bylo a zhorsenejch znamek z chovani:):)

treba jednou sme ve skole behali uz po prazdnim pavilonu a ja na kamose ze pustime hasicak tak on rek ze se jde podivat jestli nikdo nejde a ja ani necekal a pustil sem to nacez se tam objevil skolnik, nikdo jinej tam nebyl a on se nas ptal kdo to udelal a ja "my ne":):)(nastesti jenom za tridni, ale byla to decal blbost kdyby se neco stalo tak nevim no) nebo jednou sme si hazeli s flaskou ve tride a ja sem do ni kopnul a zrovna sem trefil vickem dvere a v nich potom byla dira, nebo sem jednou skocil na lavici a sjela cela deska a rozpulila se, nebo treba jednou po jedny kalbe si u me bratranek zapomel klice od bytu,ale ode me sel jeste do hospody tak sme mu je s brachou donesli a zrovna tam vletli cajti(byli 4 rano) a zacali buzerovat no a bratranek do nej strcil(policajt si zacal) nacez tam asi najednou prijelo asi 6 aut s cajtama a resilo se to, rvali tam neco ze me odvezou na socialku ale nakonec me s brachou hodily domu a resilo se to napadnuti ale vyhodily za to ty policajti jelikoz tam byli svedkove ze si ten policajt zacal

ale tedka uz bych ranec veci neudelal co sem zvlad:) uz mi to zacalo trochu vic premejslet:) ale sranda musi bejt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je videt, ze mezi ne nepatris, kdyz uz ve 14 jsi byl ozralej 3x ..

Tvuj problem, ty na to doplatis. Kdyby jsi pil pravidelne, tak se vsad, ze uz v 17 by jsi byl prakticky nadozivoti zavisly a tudiz odepsany. Takhle ses jen odepsanej, protoze uz sis vypil dost bunek a evidentne v piti budes nejak pokracovat. Ono ne nadarmo se ma pit az od 18. Od 16/17 jeste ok, ale ve 14? Demence a doufam, ze si to jednou za nejakej pruser poradne vodseres - treba pak zjistis, ze vandalestvi je demence a ze maly fakani nejsou cool, kdyz jsou nality.

.. tva rodina je minimalne divna, jestlize te nechava se ozrat, anebo jestli nejsi dostatecne vychovany, aby jsi sam poznal, co je demence. Ale pravda, kazdy ma vlastni rozum ze :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice nevím z čeho mě tak odsuzuješ když mě vůbec neznáš...navíc asi máme každej jinou váhu pro slovo ožralej já tím myslel že sem třikrát pil tak sry špatně sem to napsal...navíc pivo v sobě zas tolik alkoholu nemá a já tvrdej chlast nepiju...nehulim ani nekouřim a řikam ti že ani nechlastam jenom sem třikrát pil...navíc ty průsery všechny udělali moji kámoši a né já...ale to je jedno...já bych na tohle řek asi jenom jedno...: Nesuď člověka když ho neznáš , mohl by ses mílit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já a moji kámoši nejsme blbí !!! Teda ne když sme v pohodě...ale jak se vožerem je to horší :-D

Jinak teď bych se taky na všechny ty průšvihy vykašlal...nic z toho neni...sranda se dá dělat jinak...např u PSP :-)

SI děláš srandu ne jak tohle mužeš ve 14 letech psát tohle je fakt masakr!!

Dnes mám na takovíhle příspěvky fakt špatnou náladu! Ve 14 letech máš sedět doma a gamit na PSPčku a nedělat se sebe borce kterej si vylije rypák!:!:

Kde to sakra sme....

A to že pak napíšeš že si se ožral 3x o tobě taky dost svědčí! Prve napíšeš něco jako že když se ožerete tak pak děláte věci a pak z toho vyle to že vlastně si se napil 3x a bordel dělaj kamarádi!? Tak jako to samo osobě o tobě cosi říká nemyslíš! Ono napíšeš nesuď mě když mě neznáš ale člověk tě muže tady soudit podle toho jak se projevuješ a když se projevíš takhle tak co si o tobě já a polovina přítomných muže myslet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice nevím z čeho mě tak odsuzuješ když mě vůbec neznáš...navíc asi máme každej jinou váhu pro slovo ožralej já tím myslel že sem třikrát pil tak sry špatně sem to napsal...navíc pivo v sobě zas tolik alkoholu nemá a já tvrdej chlast nepiju...nehulim ani nekouřim a řikam ti že ani nechlastam jenom sem třikrát pil...navíc ty průsery všechny udělali moji kámoši a né já...ale to je jedno...já bych na tohle řek asi jenom jedno...: Nesuď člověka když ho neznáš , mohl by ses mílit

Spilif nademnou uz to napsal a pekne hodil do citace i vetu, dle ktere soudim. Psal jsi: ale jak se vožerem je to horší. Vozralost neni pouze se napit. Pivo v sobe tolik alkoholu nema, ale po nejakejch 4-6 pivech neco cejti i 18 letej - pokud to neni notorik. Opet, jak uz napsal spilif - soudim dle toho, co tu pises, jinak to taky nejde a pokud nelzes, tak soudim spravne. Ze to delali kamosi? To si nejak protirecis, zprvu jsi psal neco jineho? Takze kecas bud ted, anebo jsi se snazil jen predtim ze sebe udelat drsneho frajirka?

Vis, ono je to bud tak, ze jsis tu jen neco namlouval, jakej ses borecek, ze chlastas uz buh vi od kolika (pritom jsi v mych ocich teda byl jen ubozak) a ted z tebe leze pravda, ze jsi si maximalne cucnul piva a ze bordel delali kamosi a ty jsi to maximalne slysel, mozna i videl.

Anebo tak, ze nekecas, pak ses vazne mimo a ted se snazis jen to trochu rozvirit, aby jsi nevypadal jen trotl.

Jina moznost neni - proste si protirecis a ted jsou dve varianty. Ted pises neco jineho nez zprvu, takze jsi zprvu lhal > jsi podvodnik a lhar? Jak ti nekdo muze verit? Jak te pak nekdo muze soudit pozitivne, kdyz tu pises, jak se zlejvas a hazis s kamosema flasky piva po lidech, anebo nekomu znicite vrata a opet flasky od piva - pusobis jak notorik vandal. Zamysli se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu